Mgr.

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

23 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 252 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psycholog a psychoterapeut, provozuji soukromou praxi. Pro více informací prosím navštivte mé webové stránky: http://www.psycholog-praha.pro/ Můžete mě kontaktovat telefonicky… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J

K panu magistrovi jsem docházel na terapie jednou týdně zhruba 3 měsíce. Začal jsem chodit v období své doposud největší životní krize, z níž jsem nejenomže cestu neviděl, ale ani nebyl schopen ji hledat. V rámci terapie mi tedy pan magistr především pomohl utřídit vlastní myšlenky a cestu ven najít, jakkoliv jsem to měl předtím za nemožné. Po třech měsících jsem se tak vyrovnal se svými největšími psychickými potížemi, nabyl nové životní energie i odvahy a do svého běžného života vstoupil s novou jistotou.

Celkově mohu pana magistra jako odborníka rozhodně doporučit. Je velmi trpělivý, vlídný a snaží se klientům/pacientům vyhovět. Domnívám se, že jeho terapie významnou měrou přispěly k tomu, že jsem těžkou životní krizi přešel relativně rychle a vyšel z ní nakonec i silnější.

J.B.

• Umístění: Soukromá psychologická praxeSlužby: psychoterapie

K Mgr. Gregorovi jsem chodil od května 2016 do října 2017. Za tuto dobu se nám podařilo rozklíčovat některé mé dlouhodobé a složité výzvy z rozličných oblastí života. Tato zjištění mi pomohla jak lépe porozumět sobě, tak se rozumně rozhodnout. Jindy jsme i (úspěšně!) hasili, když se mi přihodilo něco akutního zlého nebo jsem se z toho vzpamatovával.
    Psychoterapeut naslouchal, občas dodal nějakou věcnou připomínku, jindy jsme diskutovali. Opravdu záleží, jaký styl vám sedí a s panem Gregorem je na toto téma určitě řeč.
    Prostředí bylo příjemné a dopravně dostupné. Ocenil jsem i to, že jsme se mohli bavit i o významu snů a jejich přesahu do reality, což se moc nevidí, podobně jako domluva ad hoc schůzí mimo klasický pravidelný rozvrh.
    Určitě bych doporučil.

• J

Setkání s panem Gregorem pro mě bylo první zkušeností s psychoterapií. Během prvních sezení jsem pochopila, že odpověď na otázky, které mě tíží naleznu jen sama v sobě a pan Gregor byl v tomto hledání velice trpělivým a zkušeným průvodcem. Kromě pomoci v aktuální tíživé situaci pro mě byla psychoterapie také „lekcí“, jak sama se sebou pracovat v budoucnu a doposud z této zkušenosti těžím. Největším překvapením pro mě ale byla jeho upřímná empatie a soucítění. Nedovedu si představit, jak může psychoterapeut, který skutečně soucítí s klientem, všechny bolesti přefiltrovat, aniž by ho negativně ovlivnily. Pana Gregora jednoznačně doporučuji.

• J

Milý a uklidňující. Pečlivý a soustředěný. Nesoudil a snažil se pochopit. Pomohl mi projít obtížným obdobím bez velkých ztrát. Výborný lékař pro všechny zraněné a bolavé duše.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Gregor je velmi klidný, trpělivý a pozorně naslouchá. Během sezení si dělal podrobné poznámky, ovšem jeho shrnutí, rady či doporučení byly velmi obecné a nic nového mi nepřinesly.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Určitě doporučuji. Pan Gregor je velmi příjemný a vnímavý člověk. Při sezení vás nechá hovořit a poté cílenými otázkami dovede k počátku celého problému, načež prodiskutuje možné cesty jak se ho efektivně zbavit. Jako odborník je otevřený novým myšlenkám, metodám a zůstává stále svým přístupem k vám velmi lidský a neodměřený, čehož jsem si na něm velice cenil po celou dobu našich sezení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji, pan magistr je jednoznačně odborník a velmi mi pomohl. Zejména oceňuji snahu, aby klient metodou nenásilných otázek přišel na svůj vlastní problém sám. Pan magistr funguje jako prostředník, jako vaše "vodítko" k vašemu problému.

• A

Pana Gregora mohu všem vřele doporučit. Z každého našeho sezení jsem odcházela s příjemným pocitem, vždy mi pozorně naslouchal a měla jsem pocit, že ho mé problémy opravdu zajímají. Postupně jsem si začala uvědomovat některé souvislosti, o kterých jsem do té doby neměla tušení. Mnoho věcí jsem ve svém životě přehodnotila a začala znovu, naplno a hlavně šťastně žít. Jsem opravdu velmi vděčná za tuto zkušenost.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejsem zrovna typ člověka, který se svěřuje na potkání, takže jsem měl před prvním sezením trochu obavy, zda dokáži s p. Gregorem otevřeně komunikovat. Dal jsem na doporučení z tohoto portálu a udělal jsem opravdu dobře. P. Gregor je profesionál, působí velmi klidně a ačkoliv mi do hovoru v průběhu terapie moc nevstupoval, dokázal navodit atmosféru vzájemné důvěry a komunikovalo se mi s ním velmi dobře. Za poslední dobu se ve mně nahromadilo mnoho trápení a problémů, p. Gregor vytrvale naslouchal, dělal si hodně poznámek a následně v průběhu nebo ke konce každého sezení zformuloval nějaký názor, doporučení, kterým zcela trefně vystihl povahu mých problémů a umožnil mi tím pochopit a pracovat se stavem mé psychiky. Hodně mi pomohl v těžkých chvílích. Není to terapeut, který na vás vysype zdánlivě správnou definici vašeho stavu a jeho příčin po prvním sezení, ale naopak vás jen vede tak, abyste si uvědomili co a jak se ve vaší psychice děje a jak je možné a vhodné s tím pracovat, aby se váš stav zlepšil.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Gregor na mě působil velice dobrým dojmem. Od začátku jsem měl pocit, že ho doopravdy zajímají moje problémy, vypadal vždy velmi soustředěně a pečlivě naslouchal. O všem si vedl důkladné poznámky, takže se často odkazoval i na věci, které jsme probírali o několik sezení dříve. Dal mi některé cenné rady, ale za hlavní přínos považuji to, že jsem na sezeních s ním často nacházel ve věcech souvislosti, o kterých jsem dřív neměl tušení.

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholog a psychoterapeut, provozuji soukromou praxi. Pro více informací prosím navštivte mé webové stránky:
    Můžete mě kontaktovat telefonicky (po-pá: 8-20h) nebo emailem - sdělím Vám aktuální informace o volných termínech - případně se objednat online výše.
    Vaše dotazy prosím zasílejte na adresu: psycholog.gregor@gmail.com

Služby nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Ukončené školy

• Studium oboru Psychologie na FF Masarykovy university v Brně
  • Atestace v oboru Klinická psychologie - uděluje Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví zřizovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR
  • Funkční specializace v systematické psychoterapii - uděluje Česká psychoterapeutická společnost České lékařské společnosti JEP

Nemoci

• problémy ve vztazích, komunikační potíže, nízká sebedůvěra
  • změny nálad, deprese, úzkosti, závislost, porucha osobnosti

Fotografie