Drahoslava Krhounková, gynekolog Most

MUDr. Drahoslava Krhounková

Gynekolog

Chomutovská 2227, Most
Ordinace dětského gynekologa

S paní doktorkou jsem byla spokojená, vždy byla příjemná a při vyšetření citlivá a opatrná. Má pěknou útulnou ordinaci. Ovšem jednu sestřičku měla velice nepříjemnou, jak do telefonu, tak při osobním jednání, ale nevím, zda tam ještě pracuje.

Já k paní doktorce chodím několik let,nemohu si na ní stěžovat,přesto,že mám velkou nadváhu,neponižuje mě ,ale pouze upozorní na možné zdravotní potíže,momentálně uvažuji o změně ,ale pouze z důvodu vzdálenosti,opravdu nemohu říci nic špatného Jana ŠEVČÍKOVÁ

Přestoupila jsem k paní doktorce poté, co jsem byla u ní s mojí roční holčičkou na vyšetření ohledně výtoku. Byla jsem z toho vystresovaná, ale paní doktorka ( i sestřička ) byla na malou velmi hodná a hlavně tak šetrná při vyšetření, že to holčička nestačila ani postřehnout. Zeptala jsem se, zda můžu i já být její pacientkou, a tak jsem přestoupila a dojíždím sice 25 km, ale vůbec mě to nemrzí. Paní doktorka ve sympatická, je to odborník, má krásnou ordinaci, minimální čekací dobu a též sestřička je velmi milá.Löfflerová

jsem velice spokojená. Z Mostu jsem se odstěhovala a zvažovala jsem zda si najít jiného lékaře v místě bydliště. Jsem tak spokojená, že ani tyto negativní názory mě nepřesvědčily. Paní doktorka je milá, vstřícná a sestřička také. Negativní názor se vždycky najde, u každého. Ono taky pracovat s lidma není žádný med, co si budeme povídat. Pani doktorce přeji pevné nervy a těšim se na další návštěvu.

Já jsem zatím naprosto spokojená, jakýkoli dotaz mi zodpoví, směje se na mně, skvěle komunikuje..Nikdy jsem neměla s ní žádný problém, když jsem chtěla vyšetřit i ultrazvukem na vlastní žádost, samozřejmě mě vyšetřila a vše vysvětlila.. Sestřička je také bezvadná, usměvavá, ochotná. Čekací doba v čekárně, pokud jste objednaní je maximálně 5ti minutová, skvěle to mají zařízené, narozdíl od jiných ordinací, kdy ani nevíte, kdy přijdete na řadu..

nevím co vám všem lidem je,každý z nás a to ruku na srdce má občas špatnou náladu a taky občas nejsme milí na lékaře,kolegy atd ale ještě se nám nestalo aby na nás paní doktorka byla nepříjemná,paní doktorka je vstřícná,umí naslouchat a mnohokrát nám pomohla.a pokud vám něco vadí tak si sakra najděte jiného lékaře a nepište tady takové nesmysli,nikdo z nás není bez chyby ale paní doktorka hodně lidem pomohla a vy co na ní nadáváte tak změntě doktora já si přečíst vaše komentáře tak na vás nebudu milá nikdy.neumíte si vážit dobrých lékařů kteří se nám snaží pomoci,děkujeme vám z celého srdce paní doktorko za vaši laskavost a péči Iva a Alenka

Paní doktorku jsme vyhledali kvůli zdravotnímu problémmu naší dcerky, byla milá, vstřícná a velmi šetrná, s jejím přístupem a péčí jsme spokojeni.

Tutu lékařku mohu jen doporučit.

Dobrý den.Jmenuji se Helena Dlouhá.A jsem u pani Doktorky krátce.Ale pomohla mojí dceři,která asi v 7 měsících potřebovala jeden zákrok.Pani doktorka viděla jak jsme s přítelem z toho vykulení a vyklepaní ,byla na malou moc hodná a vše nám vysvětlila,vše se maličké dobře zahojilo a je v pořádku.K paní doktorce jsem přešla i já a jsme spokojené.Sestřička je taky moc hodná.

Dobrý den ráda bych chtěla moc poděkovat paní doktorce za její odborný a pečlivý přístup,paní doktorka je lékařka na svém místě,v ordinaci má útulno,čisto,sestřička je příjemná a paní doktorka je také příjemná a ví co dělá.Děkujeme vám za vaši péči.