Drahoslava Krhounková, gynekolog Most

MUDr. Drahoslava Krhounková

Gynekolog

Chomutovská 2227, Most
Ordinace dětského gynekologa

Když jsem u paní doktorky byla poprvé, jednala se mnou jako s prostitutkou, která tím, že se ptá na informace o očkování proti rakovině děl. čípku, si myslí, že jí vyléčí nemoc, kterou už stejně pravděpodobně má (no, na prostitutku rozhodně nevypadám a pochopitelně jí ani nejsem). Byla jsem pak nakonec líná hledat někoho jiného, tak jsem si řekla, že zkusím ještě jednu návštěvu, a to byla velice příjemná a chovala se slušně. Doufám tedy, že to paní doktora nestřídá, a prosím jí, ať si nevybíjí špatný den na pacientkách.

K pani doktorce jsem chodila dříve, nepoznala u mě problémy s děložním čípkem. Jednou byla na dovolené a tak jsem vyhledala jinou lékařku. Ta když viděla můj čípek byla zděšená, ještě ten den mě vyšetřil specialista na rakovinu děložního čípku a o pár týdnů později mě operovali. K paní doktorce Krhounkové jsem již nikdy nepřišla. Podotýkám, že kontrola u pani doktorky Krhounkové byla 14 dní před návštěvou specialisty a bohužel nepoznala nic. S jejím osobním přístupem jsem ale byla spokojená. Nebudu dávat žádné hodnocení, protože asi chybovat je lidské

Dobrý den,jak tu čtu komentáře na pani doktorku,tak musím bohužel souhlasit,sice k ní do ordinace nechodím,má dcera rodila bohužel u této nejlepší dokrtorky,dodneska má na svůj první porod noční můry a co je úpně nejhorší než se rozhodli,k císařskému řezu,ta doba jí trvala dlouhých 38minut,její první dítě,na které čekala 5 let,jí chtěla nechat umřít a potom ho měla porodit,malý díky této specialistce bude postižený,už musel vytrpět dvě operace,5měsíců byt závislí na plicní ventilaci,tak bohužel nemůmžu souhlasit s tím že je to odborník bohužel,přála bych těm spokojeným pacientkám aby si prošli taky tím peklem jako má dcera,a pak bych chtěla jejich komentáře číst,

Já osobně paní doktorku Krhounkovou nenavštěvuji, ale podívala jsem se na názory, které o ní píší pacientky.
Nechci se zastávat ani jedné strany..ale musím říct, že, ne všechny pacientky musí být spokojené. A pokud je pravda to co píší "poškozené" pacientky, nevidím důvod, proč by je pacientky "nepoškozené" měly osočovat a obviňovat, že si vymýšlí.
Tato internetová adresa je určena k tomu, aby každy zvěřejnil svůj vlastní názor na určitého lékaře. Já, pokud bych psala negativní příspěvek, určitě bych se snažila chovat anonymně. Bála bych se, že paní doktorka je dobrá kamarádka s jiným lékařem, ke kterému přestupuji.. (Ano i takové věci se stávají!!) To je MŮJ NÁZOR na anonymní negativní příspěvky.
A když už jsme u osobních názorů.
Milé pacientky.. žádné z Vás se nechci dotknout, ale, jak jsem již psala: "Tato internetová adresa je určena k tomu, aby každy zvěřejnil SVŮJ VLASTNÍ NÁZOR na určitého lékaře.". Chci říct, že pokud má žena špatné zkušenosti, ať to zde napíše. Pokud je žena spokojena a chce doporučit Dr. Krhounkovou jiným ženám, ať to zde napíše. Ale ŽÁDNÁ z Vás nemá nárok osočovat druhé ze lhaní a vyvracet jim své názory.
Nechápu proč Romi, hodnotí gynekoložku, když, jak sám napsal, je muž..?
Pokud paní Krhounková podala trestní oznámení, pak zřejmě špatně nese fakt(??), že je s její péčí někdo nespokojen.. OVŠEM!! Pokud se jedná SKUTEČNĚ O POMLUVY, pak její jednání plně chápu..
Závěrem chci říct, že mají pravdu ti kdo zde uvádějí : Nikdo se nezavděčí všem.