Ordinace dětského gynekologa
Chomutovská 2227, Most

Umístění: Ordinace dětského gynekologa Jiný

Velice nepříjemná a arogantní paní doktorka u které se necítíte dobře. Rozhodně nedoporučuji a pokud chcete gynekologa pro své dítě, hledejte jinde !!!

Umístění: Ordinace dětského gynekologa Jiný

Paní doktorku jsem navštívila s malou dcerou (školního věku). Bylo to dceřino první gynekologické vyšetření, byla z toho trochu nervózní. Trochu mne překvapil požadavek se v čekárně vyzout. Čekárna byla plná, u dveří do ordinace položené boty, já vysoké kozačky..., no nic moc. Sestra byla velmi milá a vstřícná. Přes dveře jsme slyšely, že paní doktorka se s předchozí pacientkou velmi dobře baví, trochu se zapovídaly. Pacientka celá rozesmátá odchází a paní dr. si volá nás. Hned po příchodu do ordinace nás paní doktorka začala dirigovat, ta změna chování z úsměvu do nepříjemné odměřenosti mě zarazila. Dcera si vystresovaně sedla na lehátko k ultrazvuku, na to paní dr. odvětila, jestli tedy rozhodla za ní, že se bude dělat ultrazvuk...dcera vůbec nechápala, co se děje. Celé vyšetření (cca 3 minuty v ordinaci) bylo v hrozné atmosféře, při samotném vyšetření ale byla doktorka jemná a citlivá. Následně jsme se v přeplněné čekárně za hopsání na jedné noze (židle obsazeny), nasoukaly do bot a zmizely. Dcera mi sdělila, že sem už jí nikdo nedostane a já musím souhlasit. Pevně doufám v její zdraví až do věku, kdy nebude třeba dětský gynekolog.

Umístění: Ordinace dětského gynekologa Jiný

Paní doktorka dost nepříjemná... člověk se jí bojí na něco se zeptat neboť vás hned seřve jako malé dítě a ještě k tomu když jste v ordinaci s dítětem... A předním vás ponižije potom vám celý den dost znepříjemní. Nemá přístup k lidem hned vám odpoví takoví způsobem že ani nemáte slov... A lidé které zde píší negativní komentáře mají pravdu že nemá profesionální přístup. Na to že je doktorka je povinná lidem vše vysvětlit o zdravotní stavu a ne že se bojíte na něco se optat, protože vás před vaším dítětem seřve takhle by to nemělo být dcerka mi potom říká proč se ta paní doktorka tak špatně chová... Paní doktorka by měla myslet hlavně na ty děti jak se má před nima vyjadřovat a jak se má chovat. Potom, aby jsme se objednával tehdy, když bude mít paní doktorka dobrou náladu, aby to negativní nepřenášela na své pacienti.

S paní doktorkou jsem byla spokojená, vždy byla příjemná a při vyšetření citlivá a opatrná. Má pěknou útulnou ordinaci. Ovšem jednu sestřičku měla velice nepříjemnou, jak do telefonu, tak při osobním jednání, ale nevím, zda tam ještě pracuje.

Já k paní doktorce chodím několik let,nemohu si na ní stěžovat,přesto,že mám velkou nadváhu,neponižuje mě ,ale pouze upozorní na možné zdravotní potíže,momentálně uvažuji o změně ,ale pouze z důvodu vzdálenosti,opravdu nemohu říci nic špatného Jana ŠEVČÍKOVÁ

Tuto rádoby gynekoložku nedoporučuji nikomu. Právě jsem přešla k jinému lékaři, který je ochotný můj problém řešit. Přešla jsem včas, protože za rok by mohlo být už pozdě.
Dr. Krhounková velice nepříjemná a neprofesionální.

Přestoupila jsem k paní doktorce poté, co jsem byla u ní s mojí roční holčičkou na vyšetření ohledně výtoku. Byla jsem z toho vystresovaná, ale paní doktorka ( i sestřička ) byla na malou velmi hodná a hlavně tak šetrná při vyšetření, že to holčička nestačila ani postřehnout. Zeptala jsem se, zda můžu i já být její pacientkou, a tak jsem přestoupila a dojíždím sice 25 km, ale vůbec mě to nemrzí. Paní doktorka ve sympatická, je to odborník, má krásnou ordinaci, minimální čekací dobu a též sestřička je velmi milá.Löfflerová

Rozhodně nikomu nedoporučuji... Když jsem k ní přišla, měla jsem pocit že jsem na návštěvě u generála a ne u doktorky. Na mé poznámky a stížnosti vůbec nereagovala a byla velice nepříjemná. Z celé prohlídky mám velice špatný pocit a naprosto zničenou náladu.

Musím říct, že paní doktorka je opravdu jako počasí, což by se jí v její profesi stávat nemělo. Někdy mi přijde, že ji se svými zdravotními problémy obtěžuji.

jsem velice spokojená. Z Mostu jsem se odstěhovala a zvažovala jsem zda si najít jiného lékaře v místě bydliště. Jsem tak spokojená, že ani tyto negativní názory mě nepřesvědčily. Paní doktorka je milá, vstřícná a sestřička také. Negativní názor se vždycky najde, u každého. Ono taky pracovat s lidma není žádný med, co si budeme povídat. Pani doktorce přeji pevné nervy a těšim se na další návštěvu.