Prosím o radu.

Dobrý den, prosím o radu, byla jsem na operaci spodních očních víček před třemi týdny v Ostravě na plastické chirurgii. Oči jsou pěkné, ale pod levým okem mám velký zulcovitý otok, chladím to, mažu, ale nepomáhá to, mám obavy, jestli nemám ucpaný např. oční kanálek nebo něco, nevím. Oční lékaři mají obsazeno. Chtěla jsem požádat o prohlídku, vím, že máte také plno, ale, nešlo by to nějak? Nebo prosím o radu. Děkuji za odpověď. Lenka
Dobrý den.Měl by Vás prohlédnou ten lékař,který Vás operoval.Na 90%otok dolního víčka s okem nebude souviset.Ucpaný kanálek nedělá otok víčka.Spíše to bude nějaká kožní reakce...Víc na dálku neporadím.P.P.

Dobrý den, mohla byste se mi přijet ukázat tento čtvrtek do Vratimova na 13.30?

Obdobné otázky