Prosba o pomoc

Dobrý den, Měl bych na vás otátku už cca 10 dnů mě trápí výpadky pavněti třeba že mám z matek ve dnech a pletou se mi datumy a nutí mě to v hlavě pořád si opakovat co je za den a datum jako bych to nechtěl zapomenout děje se to ikdyž se bavím s přáteli stává se to tak že se s někym normálně bavim a najednou mi tam jen v hlavě že je Pondělí a datum jako příklad měl sem stoho strach protže sem vozíčkář s DMO navštívyl jsem svoji neuroložku ta mi udělala Pavněťový test řekla že s pavnětí to nebude tak hrozné napsala mi lehké antidepresivaa poslala mě domů což mě nachvili uklidnilo bohužel antidepresiva mi napsala 4.6.v ponděli a kuli svátkům budou prašky až v pondělí
tak nak bez nalady jak se mi miksujou dny v hlavě tak sem s toho častečně ne agrasivní ale vitočenej štve mě to a jak jsem s toho unavenej mám i zhoršenou orientaci
Paní doktorka mi říkala aď tomu dám měsíc s těmi antidepresivi

spustilo to podle mě to že mi v Květnu umřel kocour na selhavání ledvin bylo to takový moje mazlitko a pak sem dostal ještě zanět do těla ve spodních partijich měl jsem na to furolin a pak mi bylo pekelně zle to mě dorazilo a začli se oběvovat problemi s pavnětí a to mě rozhodilo do stavu vytočení smutku unavi

mohla by jste mi poradit jak potpořit praci antidepresiv aby to co nejdříve odeznělo a byl jsem svpatky ve svém já nechci se pořád psychicky hroutit a co nejdříve se vrátit ke svým aktivitám Kuli DMO jsem n vozíku ale sem pořád někde v luftě pořád někam jezdim a chci se do toho vrátit a ne být jak hromátka neštěstí

PS. tyto potíže před smrtí kocura a mich dalších zdravotních problému nebyli
v srpnu mam jet do lazní na 4 týdny budou tam znamí a kamarádi doporučila by stemi jet
mám vyhledat psychologa nebo počkat co semnou vivedou antidepresiva??
omlová se za chyby v textu a že píšu a přeskakuju od jednoho ke druhému jsem dislektik a disgrafik

Moc vám děkuji za vaší odpověď
podle recenzí jste velice příjemná
přeji vám hodně uspěchů ve vaší práci a krasný den
Milý Neznámý,
určitě doporučuji v srpnu jet do lázní. Pokud bude možné pravidelněji spolupracovat s psychologem, určitě je to možné. A naučit se meditaci i třeba podle youtobe? zadejte třeba meditace - sebeláska .
Držím palce.

Obdobné otázky