Problém s loktem - syndrom ulnárního sulku/syndrom kubitálního tunelu

Věnuji se posilování a v poslední době mě začal zlobit loket na levé ruce.Jedná se o to, že mi na vnitřní straně lokte něco přeskakuje (pravděpodobně ulnární nerv) a při ohybání pod zátěží to způsobuje brnění ruky a pocit napětí v oblasti tricepsového svalu a jeho úponu. Byl jsem s tím u svého praktického lékaře, ten si myslí, že se jedná o tzv. oštěpařský loket, já s ním však nesouhlasím. Myslím si, že by se mohlo jedna o syndrom kubitálního tunelu nebo syndrom ulnárního sulku, bohužel zdá se, že moc lékařů s tím nemá zkušenosti. Nepomohla ani 2 měsíční pauza od cvičení. Co si o tom myslíte?

Velice děkuji za odpověď.
Dobrý den, velmi pravděpodobně máte pravdu, mohlo by se jednat i o nestabilní nerv v sulku. Pauza by mohla pomoci.
V případě přetrvávání obtíží se objednejte do ambulance.
S pozdravem Zlatohlavý

Obdobné otázky