Gynekomastie

Dobrý den, je mi 17 let a od zhruba 13ti let trpím gynekomastií. Vím, že se jedná o zvětšení prsních žláz, avšak ne o pokročilou gynekomastii kde je nutno odsát i tuk. Hledal jsem různě po internetu, takže už vím o co se jedná a jak i operace probíhá. Chtěl bych se zeptat kolik taková operace stojí a zda-li je možné, že to uhradí pojišťovna? U dětského lékaře zhruba před dvěma lety mi řekli, že to zmizí. Akorát u převážné většiny, kteří gynekomastií trpí, vím že tomu tak není a letos už jsou to 4 roky a já to stále mám. Ještě jeden dotaz, když mi letos bude 18 let, souhlas k operaci od rodičů potřebuji nebo ne? Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, celková cena za tuto operaci - gynekomastii - je 30.400,-Kč, pokud by tato operace nebyla v kombinaci i s liposukcí prsou.
Naše klinika, bohužel, nespolupracuje s žádnou zdravotní pojišťovnou, a tak si u nás pacient vše hradí sám.
V případě, že by Vám v den operace 18 let ještě nebylo, souhlas obou rodičů bychom potřebovali. Doporučili bychom Vám navštívit konzultaci s lékařem i s rodiči, aby také věděli, co všechno tato operace obnáší.
V případě zájmu či jakýchkoli dotazů nás, prosím, kontaktujte.
S přáním pěkného dne, kolektiv Sanatoria Chotoviny

Obdobné otázky