Biorezonance na zjištění příčiny tinnitu

Dobrý den paní doktorko, mám dotaz. Měla jsem před Velikonoci zánět středního ucha. Je mi 41 let, nikdy jsem na záněty netrpěla. Byl akutní, hnisavý, lékaři ho léčili ATB, dva druhy, cca 3 týdny. Ztratila jsem i sluch na to nemocné ucho. Nyní již je zánět snad zažehnán, ale zůstalo mi šumění v uchu, tinnitus. Měla jsem infuzní terapii, užívám Betaserc. Dále teď chodím zatím na hyperbarickou komoru, a absolvovala jsem i 8x laser, zda to nesouvisí s krční páteří. Zatím necítím výsledky. Sháním různé informace, a možnosti po internetu, atd. Dostala jsem doporučení vyzkoušet Biorezonanční terapii. V Českých Budějovicích jsem narazila po netu na pár pracovišť, někde nabízejí diagnostiku pomocí přístroje BICOM a někde zase SENSITIV IMAGO 530. Ráda bych se Vás zeptala, zda byste mi tuto metodu na tyto mé potíže doporučila, a případně zda byste mi doporučila i konkrétní pracoviště v regionu jižních Čech. Děkuji moc za zodpovězení dotazu, přeji hezký den, Lucie
Dobrý den Lucie,
tinnitus je otravná zálěžotost, úplně Vám rozumím. Příčin, proč jej máte, může být celá řada. Důležité ale je, zda to, co se děje nyní ve Vašem sluchovém orgánu, má vratný charakter. Z mé zkušenosti s biorezonanční medicínou mají obvykle lidé s tinnitem uloženy v sluchovém orgánu těžké kovy či toxiny a je fakt, že se jim odsud moc neche, i když se dělají hloubkové detoxikace. Většinou ucho a převodní systém srdeční je poslední tkáň, kde se toxiny drží. Co se týče diagnostiky, doporučila bych asi Sensitiv Imago. Co se týče terapie, pak Bicom. Každý z přístrojů umí něco trochu jiného. Pokud by příčinou nebyly jen toxiny a těžké kovy, ale třeba viry, plísně či bekterie, pak bych volila pracoviště s možností využití plazmového generátoru, kde mají ověřenou databázi patogenů. Další, co je třeba zvážit, je psychosomatika. Žádné onemocnění k nám nepřichází jen tak, vždy je to vzkaz, který je třeba rozluštit. Proto svým klientům vždy doporučuji holistický přístup. Z pracovišť bych doporučila buď viamea.info, nebo bodyrestart.cz. Mějte krásný den, držím Vám palce :-)

Obdobné otázky