MDDr. Dominika Želiarová (Halajová)

Zubař Více

Brno 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Jakubská 2, Brno

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Na zubnom lekárstve ma baví práca s ľuďmi kreativita, pestrosť, nestereotypnosť výkonov a v neposlednom rade to, že človek vidí výsledok svojej práce....

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, lekárska fakulta odbor zubné lekárstvo

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji.

Dominika Halajová je profesionálka na svém místě. Velmi přátelský přístup k pacientům. Jednoduše vysvětlila problematiku tak, abych jí porozuměl i jako laik a mohl se dále rozhodnout o zákroku a také se v něm lépe zorientovat.

Milá paní doktorka s profesionálním přístupem. Vždy jsem byl seznámen s vykonávanými úkony a v mém případě bylo vrtaní zubů úplně bezbolestné. Rozhodně doporučuji.

Umístění: jiné místo Peeventivna prehliadka, osetrenie kazu

Pani doktorka Halajova je velmi mila a ochotna. Vzdy robi vsetko v zaujme pacienta a to s odbornostou a ludskym pristupom. Obrovskym pozitivom ktory casto nebyva zvykom je ze pacienta zrozumitelne informuje o ukonoch a teda pacient vzdy vie co moze cakat. Urcite sa vratim k doktork Halajovej.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno ošetření zubního kazu

Vysoko profesionálny prístup a odborné poradenstvo. Pani doktorka mi veľmi odborne no zároveň zrozumiteľne vysvetlila na čo si mám dávať pozor a ako predísť ďalším problémom.