Léčené nemoci

• Zánět v okolí hrotu kořene

• chirurgie
  • dentální hygiena

Všechno proběhlo naprosto v pořádku, pan doktor má opravdu lidský přístup, vše mi vysvětlil. Měla jsem docela komplikovaný zánět, takže jsem nakonec dostala korunku a byla u p. doktora několikrát a vždy bylo všechno naprosto v pořádku a provedeno kvalitně.

Děkuji mockrát.

Naprosto výborný lékař - příjemný, šikovný - prostě paráda! Při první návštěvě hned došlo na trhání osmičky a vše proběhlo na výbornou. Mockrát děkuji a vím, že na příští návštěvě už nebudu vůbec nervózní.

Děkuji moc za názor

Toto je poprvé, kdy jsem šla k nějakému zubaři, a ten se ke mně choval jako k člověku, a ne jako k nějaké přítěži. Velmi milý a laskavý doktor i sestřička. Vše vysvětlí a popíše, co bude dělat. Nesnaží se vnutit drahé zákroky. Opravdu veliká spokojenost! Ordinace je sice ve starší budově, ale samotná ordinace je výborně zařízená. Velmi doporučuji tohoto profesionálního pana doktora.

Mockrát děkuji.

Pana doktora mohu jen doporučit… Byl velmi komunikativní. Před zákrokem mi přesně vysvětlil, co bude dělat. Pan doktor umí výborně jednat s lidmi, jeho informace jsou přesné a srozumitelné. Je to profesionál, jak má být.

Mockrát děkuji.

Pan doktor je velmi příjemný, milý a profesionální. Ulomila se mi půlka zubu a celkem jsem musela na 3 návštěvy. Již po té první jsem věděla, že není třeba se obávat ani těch dalších, i když budou zahrnovat vrtání a podobné záležitosti. Pan doktor je velmi citlivý a jemný a není třeba se bát výrazné bolesti. Zároveň je znát, že svou práci dělá precizně a tak, aby byl pacient s výsledkem spokojený. Cenu za celý zákrok jsem se dozvěděla hned při první návštěvě, což jsem velmi ocenila. Byla jsem opravdu velmi spokojená a u pana doktora se rovnou zaevidovala. Vřele všem doporučuji:) P.S: ordinace je kousek od zastávky tramvaje Klamovka.

Velice děkuji za názor.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I visited Dr.Pashcenko for a first visit. He was welcoming, honest, non-judgmental about my horrible teeth and very knowledgeable. He suggested a few varients for my problems. Made me feel at ease. Could only recommend him!

Mockrát děkuji.

U pana doktora jsem se byl zaregistrovat jako nový pacient. Je velice příjemný svým lidským přístupem. Ze vstupní prohlídky a provedeného drobného zákroku jsem získal přesvědčení i o jeho profesionalitě. Potvrzuji z předchozích názorů, že se snaží šetřit i vaší peněženku. Nenechte se odradit vzhledem budovy ve které má ordinaci. Vřele doporučuji. R. Nikolov

Mockrát děkuji.

Nejlepší zubní lékař u kterého jsem kdy byla. Profesionální úroveň v danému oboru. Je to nejenom praktický zubní lékař, je to profesionál s velmi lidském přístupem k pacientům. Jsem pacientka s těžším případem, s onemocněním čelistnich kloubů, jsem velice vděčna že jsem v rukou doktora, který je velice profesionální. Děkuji. Polatayko

Velice děkuji za názor

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem byla spokojená. Pousmál se tomu, že mám ze zubařů hrůzu, a osmičku vytrhnul během deseti minut zcela bez komplikací a bezbolestně. Děkuji!

Velice děkuji za názor.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi jsem se objednala po ukončení praxe mé dlouholeté ošetřující lékařky. Volný termín jsem získala do týdne, ošetření proběhlo po předchozím vysvětlení zákroku a bezbolestně. Jsem spokojená. Děkuji. Božena T