T11
Stomatologicka fakulta Novosibirske Med.Akademie 1994
Potvrzeni diplomu 2006 Praha Ministerstvo zdravotnitstvi
Respek...

Léčené nemoci

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologie zaytsev Jiný

U pana doktora vždy čekáme jen pár minut, pan doktor je pečlivý, milý k dětem, vše vysvětlí, ceny jsou přijatelné - bílá plomba malá XXXX, větší XXXX, sestra příjemná. K lékaři chodíme již 9 let celá rodina.

Umístění: Stomatologie zaytsev zubní vyšetření

Po návštěvě kde jsem zaplatila nemalou částku jsem byla odkázaná na parodontologii. V Praze mi Dr. řekla,že mám 6kazů dále silnou parodontozu a silný zánět dásní což p. dr.nezjistil.

Umístění: Stomatologie zaytsev ošetření kořenových kanálků

Dobrý den, velice si vážím preciznosti každého pohybu, který má smysl. Děkuji za přijetí ve vaší ordinaci. I s dcerou jsme se přestěhovali z Prahy a byly jsme všude odmítnuti, tady nás přivítal příjemný a vstřícný personál. Přeji vašemu týmu spokojenou klientelu, jak jsme my.

Umístění: Stomatologie zaytsev Jiný

Pan doktor vse vysvetli,poradí nejlepší způsob.Je pečlivý a hl.přistupuje zrovna ke mě jemně,protoze mam panickou hrůzu ze zubaře.vše rychlé a bezbolestne.sestricka prijemna.celkova spokojenost

Umístění: Stomatologie zaytsev ošetření zubního kazu

Profesionální práce, sestra vás objedná s klidem a možností objednání , vždy jsem odcházel s plnou spokojeností v odvedené práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie zaytsev Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

Velice ochotná a milá sestřička
Pan doktor mi před zákrokem vše pečlivě vysvětlil a celý zákrok v naprostém pořádku a hlavně bez bolesti
Cena odpovídá kvalitě provedené práce
A velmi krátké objednací termíny
Za mě - skvělé ????

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Pan zubař, má poměrně profesionální přístup k práci. Trhal mi 8čky, ale po kontrole chrupu "nenalezl" žádný kaz. Když jsem šel akutně k jinému zubaři, tak se zjistilo , že mám 3 povrchové kazy a 3 začínající.
Z toho jsem usoudil, že panu zubaři jde spíše o peníze, než o zdraví chrupu klienta, což mě dost mrzí.

S pozdravem
Jan Paur

Umístění: jiné místo Rozpad osmičķy

Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na správném místě. Chodím jsem již 4roky a dokuď bude pan doktor ordinovat,nikam jinam nepůjdu.
Pavlíková

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Spokojenost ! První návštěva a hned trhání osmičky . Při mém velkém strachu vše bylo vysvětleno a postup velice shovívavý .
Doporučuji .

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

S panem doktorem jsem víc než spokojena.V čekárně nikdy ne čekám dlouho,jeho prace je na profesionální úrovni,vždycky udělá zákrok k moji spokojenosti.Taky jsem ocenila i jemný smysl pro humor,a příjemné prostředí v ordinaci:)