T11 Stomatologicka fakulta Novosibirske Med.Akademie 1994 Potvrzeni diplomu 2006 Praha Ministerstvo zdravotnitstvi Respektuji pojištovny 20...

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Stomatologie zaytsev

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie zaytsev Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

Velice ochotná a milá sestřička
Pan doktor mi před zákrokem vše pečlivě vysvětlil a celý zákrok v naprostém pořádku a hlavně bez bolesti
Cena odpovídá kvalitě provedené práce
A velmi krátké objednací termíny
Za mě - skvělé ????

Umístění: jiné místo Rozpad osmičķy

Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na správném místě. Chodím jsem již 4roky a dokuď bude pan doktor ordinovat,nikam jinam nepůjdu.
Pavlíková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Spokojenost ! První návštěva a hned trhání osmičky . Při mém velkém strachu vše bylo vysvětleno a postup velice shovívavý .
Doporučuji .

S panem doktorem jsem víc než spokojena.V čekárně nikdy ne čekám dlouho,jeho prace je na profesionální úrovni,vždycky udělá zákrok k moji spokojenosti.Taky jsem ocenila i jemný smysl pro humor,a příjemné prostředí v ordinaci:)

K tomuto lékaři chodím již deset let. Do péče přijmul i syna, který tam chodí od první kontroly zoubků už šest let. I mu pan doktor vrtal nějaké kazíky. Vše vždy proběhlo úplně hladce - je pravda, že se se synem nijak nemazal, což já úplně schvaluji! Neošetřil by ho, když by se syn nenechal a tak je to dobře. Jsem s ním plně spokojena. Pana doktora jsem doporučila již třem známým a všichni tři jsou spokojeni. Též posílám pochvalu a díky sestřičce (berounská ordinace). Je moc milá, hodná a ochotná. Také chválím krátké objednávací lhůty!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím více než tři roky, a jsem s jeho prací velmi spokojená. Navíc prostředí kliniky je "domácí" a sestřička je milá. Doporučuji.
L. Nováková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jen jsem se seznámila se svými osmičkami, opět jsme se rozloučily, aniž bych o tom věděla. S názorem o rychlosti, pečlivosti a bezbolestnosti nemohu než nesouhlasit. Navíc přijal i mého tehdy 1,5 letého syna, kterého mi všude odmítli a už k němu na kontroly takhle chodíme 2 roky. Doporučuji.

Pan doktor pracuje rychle a bezbolestně. Je velmi pečlivý. Zatím bojuji jen s kazy a naštěstí jsem větší zákroky absolvovat nemusela, tak nemohu posoudit. Z mého pohledu mohu jen doporučit.

Nemohu napsat nic jiného než chválu.
Dokonce jsem změnil pojišťovnu, abych k němu mohl chodit nadále.Moje předchozí pojišťovna s jejich ústavem nepodepsala smlouvu. Pan doktor je velmi pečlivý. Snaží se zachránit zub za každou cenu. Patřím k těm, kteří se bojí zubařů, u něj to však neplatí. Nechci měnit tak výtečného zubaře a příjemnou sestru.

Pana zubaře Zaytseva navštěvuji už pár let a byť jsem byla vždy takový ten klasický rozklepaný pacient u zubaře, tady se nebojím a odcházím vždy spokojená. Pan zubař ví co dělá a navíc má vždy v ordinaci i příjemnou sestru. Můj názor - výborný pan zubař a nehodlám měnit!

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí

• zubní lékař - stomatolog