Umístění: OG Medical Centre s.r.o. Jiný

Paní doktorka je moji ošetřující lékařkou v mém třetím těhotenství, za což jsem skutečně ráda, jelikož se jedná o velmi profesionální a pečlivou lékařku. Absolvovala jsem u ní ultrazvuk jak v OG Medical, tak i v Genettu, kam jsem byla pro jistotu odeslána na konzultaci. Na všechny otázky jsem vždy dostala odpověď a vše mi bylo dostatečně vysvětleno. V reakci na níže uvedenou recenzi jen doplňuji, že rozhodně nejsem ani hubená, ani bohatá ;-). Za mě mohu tedy paní doktorku jen doporučit.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Paní doktorka Kilijanova je velice pečlivá, výjimečný specialista ve svém oboru který práci rozumí, neustále se vzděláva a přednáší na zahraničních kongresech.
S její péči jsem velmi spokojená, je mi vždy věnován dostatek času, mám zodpovězeny všechny dotazy a případně předána doporučení na další odborníky. Chodím k ní jak na gynekologii tak o mne pecovala v době těhotenství. Byla jsem vždy maximálně spokojená a má moji 100% důvěru. Nic nezanedba a jejím radám naprosto důvěřuji.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem měla možnost setkat se na screeningu v 1. a 2. trimestru. Paní doktorka je profesionál, vše pečlivě vysvětlí, zodpoví otázky, působí sympaticky a příjemně. Velmi dobře zareagovala na můj dotaz prostřednictvím emailu, kdy mi do pár hodin osobně zavolala. Velmi si toho vážím, protože to v dnešní době stále není samozřejmost, ale spíše nadstandartní jednání. Paní doktorku mohu vřele doporučit a už se těším na další setkání ve 3. trimestru.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Moje zkusenost je naprosto skvela! Pani doktorka je spickou ve svem oboru, povazuji za stesti, ze jsem se k ni vubec dostala. Pecuje o me jiz desitku let jako gynekolog a uspesne a velmi profesionalne me provedla celym mym (velmi komplikovanym) tehotenstvim. Nesverila bych se do rukou nikomu jinemu, vzdy mi vse ochotne vysvetli, ukaze, je absolutne zamerena na detaily a navic velmi prijemna. Proto nerozumim jakymkoli negativnim komentarum zde, protoze to, ze se lekar soustredi na UZ a peclive vse zkouma a chvili neco nepovida, je pro me plus! Opravdu nejde jen o to videt ty jasne veci, tady jste u naproste spicky v republice, pani doktorka peclive prozkouma absolutne kazdy detail, u miminka mi vzdy vse podrobne popsala a ukzala, nikdy nebyl zadny problem s mymi dotazy, naopak. A pokud nekomu jde o sympatie, tak ty nemusi byt 100% nikdy (i kdyz za me tady 99%!), tady jde ale o odbornost a ta je zde na absolutnim maximu. Ohromna spokojenost a velke diky za mou peci!

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Byla jsem u paní doktorky Kilijánové na prvotrimestrálním screeningu v půlce června. Po přečtení recenze níže jsem měla trochu strach, ale paní doktorka byla milá, na všechny otázky odpovídala, srdeční odezvu jsme s partnerem slyšeli, v průběhu ultrazvuku si povídala pro sebe o tom, co zrovna zkoumá, ale dostatečně srozumitelně, abychom tomu porozuměli i my. Vyšetření dopadlo dobře, krevní výsledky také v pořádku a z ordinace jsem odcházela spokojená.
Může se stát, že ne vždy je dobrý den a interpretace výsledků nemusí být vhodně podaná, ale já si na paní doktorku nemohu stěžovat.
O fotku z ultrazvuku je potřeba si po vyšetření říct na recepci (počítač na recepci je asi napojený na počítače v ordinacích a sestřička má přístup k fotkám, které lékař při vyšetření pořídí). Za fotku se platí dle platného ceníku fatální medicíny (vytištěná, velikost A5 nebo v elektronické podobě).

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla profesionální, popisovala při vyšetření co vidí a na závěr nám dala prostor se zeptat na co chceme.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Klinika sice vypadá krásně, ale to je jaksi k ničemu pokud tedy nejste zřejmě movití a hubení. Bohužel jsem byla na tuto kliniku odeslána na 1. screening panem doktorem....paní doktorka se chovala po celou dobu neskutečně nepřátelsky, když jsem si lehla na lůžko kydla mi na břícho gel a začala nervózně přejíždět skenerem, nic neříkala a tak jsem se na ní podívala, měla jsem obavu jestli nevidí třeba něco, co se jí nelíbí, na čež paní doktorka opáčila no nekoukejte se na mě takhle, uvolněte se já tam nic nevidím máte to miminko pěkně obalený, rychle přejížděla z místa na místo přičemž jsem sotva zaregistrovala že má miminko všechny čtyři končetiny, patu, hlavu, nosní kůstku, mezi to vložila na vteřinku poslech srdíčka....v celku to znamená že miminko jsme pořádně neviděli a srdíčko neslyšeli. Myslela jsem, že si screening budeme moct alespoň trošičku užít to se bohužel nestalo. Najednou řekla, že si mám utřít gel a jít si sednout ke stolu to bylo ze screeningu vše. Říkala jsem si, že fotečku asi dělají automaticky. Sedla jsem si, paní doktorka začala do počítače klepat jakési výsledky a skrz zuby prohodila, že výsledky z krve nám sdělí až dopíše (sdělila to způsobem, že jsem tušila špatné výsledky). Po dlouhých 10 minutách vytiskla papír a zeptala se jestli čekám první dítě řekla jsem, že ano, po té se mě zeptala jestli máme nějaké dítě doma, tak říkám, že ne (nechápu proč se na to ptala když na to stejně absolutně nebrala zřetel)...udělala hm a povýšeným tónem začala mluvit o strašném výsledku na downuv syndrom, kde bych měla mít hodnoty 1/1420 a já mám hodnoty 1/720 což je naprosto hrozný výsledek, který měl rozhodně vyjít mnohem lépe a proto mi doporučuje další testy v 16tt. Než jsem se stačila vzpamatovat, pokračoval, ale co je ještě mnohem horší je výsledek na preeklampsie tam to máte téměř jasné. Vytřeštěně jsem se na ní podívala s otázkou co to je, bylo mi odpovězeno, že to pro mě můžu zemřít (mít fatální následky), protože se neprokrvuje céva a že na to dostanu aspirin. Zakončila to slovy jestli je to všechno můžete jít, pokud budete mít další otázky směřujte je na svého doktora ve středu. Vstala jsem a začala brečet, nevěděla jsem jestli mi teda něco je nebo není, nebo dokonce miminku. Na čež doktorka naproste překvapeně říká vy jste mě asi nepochopila výsledky vyšli prozatím negativní. Na to přišlo rychlé nashledanou a bylo. Naprosto hotová jsem prošla klinikou, zaplať pánbůh s přítelem který mě podpíral. Začali jsme rychle hledat jak velké je tedy riziko 1/720 a co je to tedy preeklampsie a světe div se není to tak hrozné jak říkala doktorka. Moje mamka má naštěstí známost s velkou kapacitou v oboru gynekologie a tak mu výsledky zaslala aby nám to vysvětlil. Nad jednáním doktorky nevěřícně kroutil hlavou a až on mě víceméně uklidnil že miminko i já jsme v pořádku a doktorka nás naprosto zbytečně vyděsila hloupostmi. A co se týče preeklampsie, že na to se umírá v třetím světě a ne tady s takovou zdravotní péčí jaká je dnes dostupná, že jediné co hrozí je dřívější narození miminka. Takže tímto velice děkuji paní doktorce Kilijánové, která mi zanechala pouze velké obavy a stres, otřesný zážitek ze screeningu (pokaždé když si na to jen vzpomenu chce se mi znovu brečet) a naprostou nedůvěru v jakékoliv další vyšetření. Fotku jsme také nedostali, takže o tu si musíte asi zažádat.