Sokolovská 131/86, Praha 8, Praha
GYN MEDICO

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka

Paní doktorka, velice profesionální a milá! Velice sympatické mi je, že je ztlumené světlo při vyšetření. Během vyšetření paní doktorka vše popisuje, co dělá. S každou návštěvou jsem byla vždy maximálně spokojena. Doporučila jsem kamarádkám, co nebyly se svým gynekologem spokojeni, a nyní by neměnily.
Hanka

Umístění: jiné místo Prevence

Úžasná paní doktorka. Profesionální a empatická. Vše trpělivě vysvětlí, konzultuje a představí vám různé možnosti, takže vám nepřipadá, že doporučuje něco jen pro to, že s danou farmaceutickou firmou pracuje (jako moje předešlá doktorka). Je opatrná a na vyšetření ztlumí světlo, což je taky milé, zvlášť u tohoto typu lékařské prohlídky. Takovou osvícenou doktorku bych přála každé náctileté slečně, která jde s ostychem na první kontrolu.

W
Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka

Paní doktorka Kašparová je velice milá, zdvořilá, ohleduplná a jemná osoba. Návštěva u ní byla naprosto odlišná, než u mé předchozí (nejmenované) doktorky, která byla velice hrubá a nepříjemná, nic mi nevysvětlila a měla jsem pocit, že ji obtěžuji - tato paní doktorka je pravý opak, jsem ráda, že nastoupila! Přeji jí hodně štěstí na novém místě působení.