Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nedvězská 2229/14, Praha

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304, Praha

Doktor TKALYCH Group

2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělá...

Léčené nemoci

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zánět dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Když odešla má rodinná zubařka do důchodu, dlouho jsem hledala dobrého stomatologa a po pár neúspěšných pokusech narazila o prázdninách na základě recenzí na pana doktora Tkalycha. Mohu říci, že měnit již nebudu, od první chvíle si získal mou důvěru. Dva zuby, kde jsem měla kaz pod výplněmi, mi zachránil a jednu již dlouho zlobící osmičku, poslední co mi zbývala, profesionálně odstranil, takže mám konečně klid :-) Navíc v ordinaci panuje přátelské prostředí a téměř rodinný přístup, mně osobně například taková maličkost, jako oslovování křestním jménem, uklidnila i potěšila :-) Strach ze zubaře je pryč a já se těším za pár měsíců na preventivní prohlídku:-) Za sebe mohu pana doktora 100% doporučit!

Dimitrij Tkalych

Diky za Váš nazor, Lucie)))

p. doktora doporučuju všemi deseti !!!... měla jsem panickej strach ze zubařu, když jdu k němu, nikoliv. Zbavil mě strachu a hrozných představ. MOC DĚKUJI!!! :)

Děkuju)

Mnohokrát děkuji za ZÁCHRANU osmičky;) Velmi ochotný, vstřícný a "podnikavý" zubní lékař. Jednoznačně profík ve svém oboru!!! Za mě maximální spokojenost, všem pacientům doporučuji!!!Boris Ljubčenko - FYZIOTERAPEUT, MEDICENTRUM SKALKA.

U pana doktora již několikátá návštěva. Vynikající stomatolog, milý a zdvořilý člověk. Souhlasím s lidským přístupem! Rozhodla jsem se pro rovnátka a u pana doktora podstoupila několik návštěv. Ošetření kazů vždy bezbolestné. U pana doktora jsem podstoupila extrakci čtyř zubů. Při zákroku ani po zákroku žádná bolest!!! Ještě jsem se nesetkala s tak dobrým lékařem a to opravdu mohu po předchozích zkušenostech porovnat. Jsem velice ráda, že mohu být pacientkou a tady už zůstanu. Konečně odborník! Moc Vám děkuji a vážím si Vaší práce. Jana K.
Lékař: MUDr. Dimitrij Tkalych

Diky, Jano!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

1) Nenechte se zmást prvním dojmem. Přesto, že ze začátku mi pan doktor přišel i se sestřičkou spíše odtažitý, stačilo 5 minut abych zjistila, že jsem se zmýlila.
2) Pokud jste měli v minulosti se zubaři problémy, sdělte to a nebojte se, že se špatné zkušenosti budou opakovat. Jelikož nebudou.
3) Velmi šetrný a opatrný. Jen trochu zkřivím bolestí obočí okamžitě přestane a ptá se, zda jsem v pořádku.
Potkat takového zubaře před pěti lety, nemusela bych řešit problémy, které mám. Vždy jsem si místo křesla představovala historický mučící nástroj a místo zubařů trýznitele, kteří by mne na něm klidně upevnili provazy. Čeká mne třetí návštěva a i přesto jsem už schopná zavřít na křesle oči, což by před pár týdny zcela jistě nešlo. Děkuji stomatologovi, sestřičce i těmto stránkám - za to, že jsem se o něm vůbec dozvěděla.

Děkuju)))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je uzasny clovek a vyborny profesional. Ordinace je moderne zarizena a cista. Zakrok probehl rychle a bez bolesti (na rozdil od jinych zazitych zubaru). Rozhodne doporucuji.

Děkuju)))

Nejlepší doktor u kterého jsem byla:)))) o zubare nemluve, kdyz jsem se k panu doktorovi dostala mela jsem z 26 zubu 11 zkazených a to jsem chodila kazdy pulrok na preventivní prohlídky. Pet hvezdicek je málo za profesionální i velmi milý přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora již několikátá návštěva. Přístup této ordinace je absolutně profesionální, prostředí příjemné a výkony obdivuhodné:) Ošetření naprosto bezbolestné. Pan doktor je nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Jak po lidské, tak po profesní stránce na jedničku!:)

Děkuju)

Pána doktora odporúčam nielen bezproblémovým pacientom, ale aj ľuďom, ktorí majú už len pri pomyslení na zubára spotené ľadové ruky a žalúdok hore nohami. Moja predošlá zubárka liečila, až keď veci začali bolieť, takisto bola celá procedúra u nej taká bolestivá, že sa mi slzy tisli do očí už v čakárni a odchody z jej ambulancie boli najkrajšími okamihmi. Pán doktor je pravý opak - trpezlivo vysvetľuje, takže sa nestane, že neviete, čo sa vo vašich ústach bude diať. Takisto pani sestrička je veľmi milá a ústretová a ochotná.
Ambulancia je navyše výborne vybavená, technicky i atmosférou na skvelej úrovni. Celkovo - som veľmi rada, že sa mi podarilo nájsť si konečne skvelého zubára. :)

Děkuju)

Skvělý zubař :) nemůžu si na nic stěžovat. Bezbolestné ošetření, pan doktor je velmi pečlivý a příjemný, sestřička také velmi milá. Vřele doporučuju