Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělá...

Léčené nemoci

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304, Praha

Doktor TKALYCH Group

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Pan doktor Tkalych je opravdu profesional a se vsemi navstevami jsem byla maximalne spokojena. Ma nejnovejsi pristroje a techniky a tak vzdy vim, ze pro me udela to nejlepsi. Dava si zalezet na tom, aby vse bylo bezbolestne a co nejrychlejsi. Uzasny pristup.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Velmi doporučuji, kvalitní zázemí, profesionální přístup sestřičky a precizní práce doktora Tkalycha.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi a jsem velmi spokojená, nikdy jsem u své bývalé lékařky nezažila tak profesionální a zároveň příjemný přístup, kdy si připadáte jako člověk. Děkuji panu doktorovi, že mě přijal do své péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Že je pan doktor Tkalych nejlepší zubař v Praze, vím už pár let,ale také bych chtěla poděkovat jeho hygienistce /snad/ Taťáně.Velmi milá, šikovná a pečlivá.Jsem moc ráda, že jsem kdysi přes internet při výběru měla šťastnou ruku.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Strach zo zubára je preč, takže za mňa zatiaľ najlepší zubár akého som kedy mal. Človek na správnom mieste.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Pečlivá péče, výborné ošetření. Skvělý přístup. U tohoto zubaře jsme se odnaučili bát se zubaře. Děkujeme

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

K panu doktorovi Tkalychovi chodím už cca 5 let a mohu opravdu jen doporučit! Opravdu precizní výkon a skvělý přístup k pacientovi! Ráda doporučuju dal! :) Dekuju:)

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Jmenuji se Peter Košút, mám 52 let a pocházím ze Slovenska a napíšu svůj komentář česky, aby ho každý čtenář pochopil, takže omluvte moji češtinu a gramatiku.
S pánem doktorem sem se skontaktoval pomoci mích dětí, které pracují a žijí v Praze. Od malička jsem měl velké problémy s mojíma zubama a odseděl jsem si doslova desítky hodin v zubařském křesle, z nichž jsem přirozeně získal doslova strach až stres ze zubního ošetření. U pána doktora, v současní době procházím velkým operačním zákrokem (Sinus Lifting celý horní čelisti na komplet, lidé, kteří tohleto podstoupili vědí, o jak obtížný a složitý zásah se jedná) a asi po dvou až třech návštěvách mě strach a také stres úplně opadl a to vděku profesionálnímu přístupu k pacientovi od pána doktora i jeho pomocného personálu. S tak příjemným a profesionálním přístupem, jako u pán doktora Tkalycha, jsem se v životě nesetkal. A upřímně, mám něco v zubařském křesle za sebou. Pane doktore, velmi pěkne děkuji za všechno, co jste pro mě udělal. Máte zlaté ruce a ještě více zlatý srdce. Jsem šťastnej, že jsem se mohl s takovým člověkem setkat, jako je pan doktor Tkalych.
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pánu doktorovi a vřele doporučuji všem.

2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělá...

Léčené nemoci

• Zubní kámen