Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o.
Olomoucká 86, Opava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Q
Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Mudr Bednářová - nic horšího jsem nezažila.
Poprvé jsem doprovodila maminku. Ležela na ORL s rakovinou nosohltanu. Zrak se jí zhořsilo, dostala doporučení na oční. Řekla jsem p. doktorce, že maminka leží na ORL s rakovinou. Nenechala mě domluvit proč jsme přišly, jaké jsme měly problémy. Nepustila mě ke slovu. Byla drzá, arogantní, sprostá, prostě děs!!! Na maminku se podívala rychle, a řekla, že co s tím má dělat, to je tou rakovinou. Proboha, místo, aby ze pacienta zlepšila náladu k životu a hledala řešení pro ulehčení nemoci, tak na moji nemocnou maminku arogantně, nechutně se rychle podívala.
Po 2. jsem byla se synem na kontrolu po odstranění ječné zrno. 2.návštěva jen potvrdilo neslušné přístup p. doktorky. Vyšetřila tak rychle jako nic. A když jsem se ptala, jestli bude jízva a co pomůže na jízvu. Tak ona “já jsem ještě neviděla někdo s jízvou po ječné zrně” a nás vyhodila z ordinaci. Žádné vysvětlení a info po kontrole. Syn má teď ošklivou jízvu...
3.návštěva jsem nevydržela…

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Tato doktorka je chováním a přístupem k pacientům ostudou Opavské nemocnice.Argance, povýšené chování z ní přímo vyzařuje.Slušně řečeno, bych si o ní ani kolo neopřel. Ale od začátku. Řádně jsem se objednal s tím, že za dva dny v sedm mě pí.Bednářová prohlédne.Po příchodu mi sestra provedla kontrolu zraku (písmena, číslice na tabuli) a dala mi lístek ( asi pořadí)
Pak následovalo dlouhé čekání, další pacienti přicházeli a po tří a půl hodině jsem se slušně zeptal, že od sedmi čekám a byl jsem první a ona bere další příchozí pacienty, jestli na mě nezapoměla.Tak to jsem si dovolil moc.Odpověd této arogantní dámy. A co jako, já tady taky musím být do čtyř a nevím jestli vás vůbec vezmu.. Byl to pro ní blažený pocit na který čekala, jakou výdrž budu mít a s aroganci sobě vlastní mi zdělí , že mě nemusí vůbec vzít i když jsem řádně objednaný..Nakonec po další hodině čekání a s povýšeným chováním a nemísnými připomínkami mě přijala.Na veterině jsem se setkal s mnohem příjemnějšími lékaři.

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Paní doktorka Bednářová - nic horšího jsem za svůj život nezažila. Na oční ambulanci jsem poprvé ve svém životě.Kontrolu jsem absolvovala právě u ní.V ordinaci mi byly vystaveny omylem špatné oční kapky po kterých se mi zhoršilo vidění. Na dotaz co mám dělat kdy se mi zrak spraví mi bylo paní Bednářovou sděleno a co ja jako s tím? to je Vás problém? jste stara a je to věkem. Nepustila mě ani ke slovu. Drzá, arogantní, sprosrtá prostě děs. Necháu jak tento člověk může vykonávat tuto funkci. Na očním oddělení v pavě už mě nikdy nikdo neuvidi.

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Dvě návštěvy během půl roka a paní doktorka děs, neochota, vztekla, nepříjemná v životě jsem takový přístup nezažila jak u ní, chování jak k nějakému spratkovi.

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Do oční ambulance ve Slezské nemocnici docházím pravidelně, a to jak na klasické oční vyšetření, tak nove i jako dia pacient. Dnes jsem se už po druhé setkala na dia kontrole s doktorkou Bednarovou. Ani jedno ze setkání nebylo pozitivní, právě naopak. Doktorka Bednářová se pokaždé projevila jako neuvěřitelně arogantní, povýšena a nepříjemná osoba se sklony se téměř vysmívat pacientovi. Konkrétně při první schůzce na dia vyšetření, kdy jsem se zeptala, jak se projevuje na oku poškození v souvislosti s diabetem, mne sjela, že nechápe, proč se ptám, když nemám lékařské vzdělání.
Dnes to bylo ještě o level horší, sestřička rozkapala oči a posadila mě před ordinaci. Když vyšla ven doktorka Bednářová s dalším roztokem, rozčílila se na mě, že tam kvůli mě nebude do večera, že mám mít zavřené oči,. Odpověděla jsem, že se omlouvám, ale nevěděla jsem, bylo mi odpovězeno, že nemám lhát, že sestry vždy poučí pacienta, že mají mít zavřeno a ona to moc dobře ví! V ordinaci mi poté sdělila, že si u mě udělala poznámku, že jsem se preobjednala na jiný termín a příště mě vyřadí, protože na to má právo. Nemělo smysl ji vysvětlovat, že jsem volala o upřesnění termínu a sestra to neuměla najít a tak mě rovnou objednala na nový termín. Celkový dojem z jednání doktorky Bednářová je velice špatný. Doktorka nekomunikuje s pacientem a když ano, tak pouze jako s neschopným pitomcem, kterému ani nemá smysl sdělovat diagnozu. Je to škoda, ostatní personál jsou usměvavý vstřícní lidé.

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Jiný

Rano se mi objevilo na vicku jecne zrno.Jelikoz je konec mesice a ja jsem ucetni,nebylo mozne navstivit lekare v dopolednich hodinach, coz mi bylo vytknuto.Volala jsem na ocni ihned,jakmile jsem dojela z prace domu.Bylo mi receno,ze muzu prijet ihned nebo od 15.30 na pohotovost.Nebylo mozne prijet drive,takze jsem prijela az na pohotovost,kde byla prazdna cekarna.Sestra me za okamzik zavolala,zmerila zrak a po chvili jsem sla k pani doktorce,ktera se me zeptala,co se mi stalo.Rekla jsem ji,ze jsem se rano probudila s jecnym zrnem.Naces mi odpovedela,ze diagnozu mam laskave nechat na ni.Podivala se mi do oka a rekla,je to jecne zrno.Mela jsem co delat,at nevyprsknu smichy.Ptala se me na mou ocni doktorku,tak jsem rekla pani ta a ta...Naces mi rekla pani tu a tu neznam,ale znam pani DOKTORKU tu a tu.Ze k ni mam jit po 14 dnech na kontrolu.Napsala zpravu a recept a bylo hotovo.Vim,ze je to banalita,ale jeji ton v hlase a pristup k pacientovi mi zkratka neprisel lidsky.Dlouha leta jsem se s timto pristupem nesetkala.Ale i takovi jsou mezi nami.Jeste ze jich je mene nez tech fajn lidicek v ordinacich,kteri s vami prohodi par vtipku a clovek odchazi z nemocnice s usmevem na rtu a s pocitem,ze uz to tak neboli.

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. akutní oční příhoda tzv.ječné zrno

Paní doktorka provedla odstranění 2 ječných zrn zcela špičkovým profesionálním způsobem. Ve SN v Opavě je jí škoda, neboť její výkony jsou zcela srovnatelné s prací očních lékařů na očních klinikách nejen v Evropě. Pacienti a kolegové soukromí oční lékaři v Opavě a okolí jí však šikanují, pomlouvají a poškozují její dobré jméno a profesní praxi. Závist a nenávist jdou v ruku v ruce v České republice jako bratr a sestra. Všeho do času, Pán Bůh na věky a škodolibí pacienti a neschopní soukromí oční lékaři do kytek.
René Bednář z Opavy

Umístění: Oční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě, p.o. Neznamy predmet v oku

Dnes mi v práci při broušení vletelo kousek předmětů do oka. Bolest neustavala, ani vyplach doma nepomohl a oko me rezalo a bolelo. S bolestmi jsem přijel k očnímu lekari ,kde ordinoval a zmíněna paní doktorka. Ta po 6 sekundovem vyšetření,řekla,ze oko je zjizvene,ale ze tam nic nemám. Mám si kapat nějaké kapky a druhy den si mám zajít ke svému ocnimu lékaři. Když jsem ji rekl ,ze žádného nemám,jelikož nemám problémy se zrakem,tak mi řekla,ze mám navštívit lékaře svého nějakého známého. Ted je večer a trpim v bolestech a budu čekat do rána at si mužů zajít k normálnímu ocnimu. Skvělá zkušenost s neochotnou doktorkou,která ma na práci, jiné věci,než své pacienty. Libor Beneš

Velice arogantní, povýšená, protivná.
Vůbec ji nezajímá problém pacienta.Nepřipustí jakýkoli dialog, protože ji ani nezajímá.
Syn si již delší dobu stěžuje na bolest oka, paní doktorka řekla, že to je spojitost s neštovicemi, které zrovna má, a když jsme řekli, že určitě né, že to trvá již delší dobu, a chtěli jsme ji to popsat, tak nás přerušila a vůbec nenechala domluvit. Na otázku, jestli nemůže mít třeba něco za okem, odpověděla, že co má jako dělat? vytáhnout oko, podívat se mu tam a pak ho tam zase vrátit? V ordinaci jsme byli všehovšudy 30 vteřin. Když jsme se potom ptali sestry, jestli je takový postup a chování standartní, tak jen pokrčila rameny a řekla, že paní doktorka spěchá.
Muchová Sabina

Šla jsem na opavskou oční ambulanci jen díky tomu, že má očařka měla v té době dovolenou. Už nikdy více... Přišla jsem k paní doktorce s tím, že mám již 2 dny v oku prasklou cévku, oko mě bolí, je "suché" a hůř na něj vidím. Jako už tak krátkozraký člověk mě to vyděsilo. Paní doktorka mě však ale skoro osočila, že kvůli jedné blbé modřině v oku vyhledávám lékaře. Vysvětlila mi, že bolest oka není díky oku (nechápala jsem, když mě to oko začalo bolet až když mi ta žilka praskla) a že pokud mě to oko bolí, tak mám vyhledat neurologa nebo navštívit praktického lékaře, popř. si vzít prostě Brufen. Napsala rychle zprávu, aby mě už měla z krku a mohla si dopít svou ranní kávičku. Za 2 minuty jsem byla z ordinace pryč. Nezajímalo ji absolutně nic a šlo vidět, že ji obtěžuji svou návštěvou, vždy když jsem chtěla něco říct přerušila mě v půli slova. A že na oko vidím hůře ji absolutně nezajímalo. Jen tak dále a za chvíli do té Opavské nemocnice nepáchne ani noha..