Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• Žlučové kameny
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

Paní doktorka Barnášova byla příjemná, vše vysvětlila a operace proběhla perfektně. Péče na lůžkovém oddělení byla rovněž výborná. Děkuji všem, kdo o mě na klinice jednodenní chirurgie po stránce odborné i lidské pečovali a určitě mohu jen doporučit:-)

U paní doktorky Barnášové jsem byl na operaci s tříselnou kýlou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, paní doktorka byla velmi příjemná a vstřícná, samotná operace a rekonvalescence bez jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Výborná lékařka se vstřícným, empatickým přístupem k pacientovi. Operovala mi žlučník a jsem velmi spokojen. Paní doktorku mohu každému doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie odstranění hemoroidů

Paní doktorka byla vstřícná, empatická, milá. Vše mi vysvětlila, vyšetření proběhlo rychle a řešení mého problému- hemeroidu, proběhlo v pořádku. Hodně jsem se tohoto vyšetření bála, ale jsem ráda, že jsem ho podstoupila právě u paní doktorky. Chválu si zaslouží i sestřičky v ordinaci.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Úžasná doktorka i její sestřička, skvělá práce a lidé na správných místech . .

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologické vyšetření

Jako cizinec je těžký popsat zdravotní problémy ale moc děkuji že jste se snažila pochopit muj problem a hlavně dekuji že jste mi pomohla s tim.
velmi profesionální. dekuji moc.

Paní Dr. mi laparoskopicky operovala tříselnou kýlu. Od brzkého procitnutí z narkozy jsem na rozdíl od spolulezicich pacientů nemel žádnou bolest, nepotřeboval analgetika. Paní Dr i veškerý personál mají velice lidský příjemný přístup ke všem pacientům, zařízení je moderně vybaveno, vše na 100%. Děkuji paní Dr i všem ostatním a mohu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie anoskopie

Byla jsem u pani doktorky na proktologickém vyšetření. Vyšetření přes konečník jsem se moc obávala, proto jsem svoji návštěvu odkládala, jak se ukázalo naprosto zbytečně. Pani doktorka všechno vysvětlila, vyšetření nebolelo, trvalo jen chvíli. Doporučená léčba pomohla.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace tříselné kýly, pupeční kýly.

I přes moji počáteční předposranost, skvělé jednání všech zůčastněných, počínaje vyšetřením u pana doktora Winklera, přes skvěle odvedenou práci paní doktorky Barnášové, až po lidské sestřičky. Děkuji Vašemu kolektivu za vše. Jen tak dál! Rudolf Mach

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace žlučníku

Moc děkuji paní doktorce Barnášové za operaci žlučníku a všem na lůžkovém oddělení. Mohu jen doporučit!

• Žlučové kameny
  • Kýla