Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Teplice

• „Chodila jsem ke kožní ve Svitavách. Poté co jsem se přistěhovala do Teplic, jsem vyhledala kožní i zde a jsem velice spokojená!!!!!!!!!!! Mám problémy se znaménky, stále se mi tvoří nová a nová. Paní doktorka je velice milá a citlivá, vyřezávání znamenék vůbec nebolelo (oproti předešlé zkušenosti, kdy mě MUDr. Sezemská řezala téměř zaživa!!!!). Při výkonu mě vždycky upozornila, co mi bude dělat a kdy atd. Platila jsem u ní jen vystouplé pihy, které byly estetická záležitost. U předešlé doktorky se mi navíc nikdy nestalo, že by mě zvala po vyřezání na kontrolu. Tady je to automatické!!!!! S bradavicemi na nohách mi také pomohla, po dvou návštěvách bylo po nich:-) Veliká spokojenost!!!!!!!!!!!!! DĚKUJU!!!!!!!!!!! M. H. Více

Duchcovská 899/2, Teplice Mapa

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• „Skvela zkusenost. Rychle objednani. Symapticka sestricka i pan doktor. Ocenuji velmi lidske chovani a opravdovy zajem pana doktora o zdravotni problem pacientu. Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - kožní

• „Čtu tu jak je pan doktor arogantní a protivný, je pravda že na první pohled může působit trochu nepříjemně ale jde tu především o profesionalitu a diagnostikovani. Za mě vše na 100%. Léčím se s lupusem a když jsem byla jinde vsichni mi říkala že se jedná o pouhé akné i přesto že pan doktor poznal hned na první návštěvě jeho ordinace že se jedná právě o lupus. Co se sestry týče má toho za celý den taky spoustu a do telefonu může znít nepříjemné a kolikrát se jí nedivím proč když to slyším v té čekárně, ale jinak je velice milá a dokáže vyjít vstříc, nesmíte vždy hledat na všech to nejhorší to umí každý. Více

Barvířská 495, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - kožní

• „Paní doktorka mi pomohla před lety tím, že vybrala homeopatika vhodná pro léčení mého problému, který vůbec nespadal do oblasti kožních onemocnění a trápil jsem se bez pomoci 15 let. Paní doktorka nemůže za to, že dnes si tento lék již nemohu běžně kupovat díky naprosté zhovadilosti systému v lékárnách. Paní doktorka mi opět po létech pomohla tím, že jako jediná poznala pásový opar na hlavě, to už jsem měl za sebou spoustu nesmyslných vyšetření od různých odborníků. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Ochotná, milá, spolehlivá, klidná, dovede poradit, chytrá, laskavá a příjemná. Co více si přát, chodím k ní již 2 roky a bez sebemenšího problému. Více

Ústí nad Labem Mapa

• Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem Mapa