Václavská 570, Chrudim
Chrudimská nemocnice, a.s.,

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s., Hospitalizován

Nepochybuji o jeji kvalitě Neurologa, ale nelíbí se mi, že člověk ji požádá o injekci na bolest a hned ze sebe vysype ,že neni potřeba. Zvednne vam levou , pravou nohu a hodi hodnocení od pasu. Zaroven tim hodi za hlavu hodnoceni primáře, ošetřujícího lékaře, odborných vyšetření,Ct, scinty,neurochirurgie, rehabilitačních primářů atd. Jsem rád že jsem se zbavil závislosti na oxycodonu, ale nechápu proč bych se měl nejdřív pomočit nebo pozvracet a pak teprve dostat něco šetrnějšího na bolest. Jistě je dobrá všeobecná lékařka a po loňské atestatci i Neuroložka, navíc má spostu zkušenosti z Londýna, ale připadá mi, že
přes její názor nic nejede. Jinak jí přeju ať se jí daří a ať ji nic nebolí. S uctou,respektem ale nespokojený Radek Doležal. Jedná se jen o můj názor. Lékařka je bez jakékoliv ale kvalitní.

skvela...nemam slov...

Jsem velmi spokojená s přístupem a profesionalitou této lékařky. Je velmi pečlivá, přívětivá, empatická a opravdu se snaží pomoci. Komunikuje s pacientem, vysvětluje léčbu a je to vůbec nejlepší lékařka jakou jsem potkala. Na pohotovosti jsem si díky ní nepřipadalla jako "další kus" a navíc mi skvěle pomohla od bolestí. Takový typ lékařky, aby člověk lupou hledal:-)