PhDr. Denisa Švábová

Psycholog Více

Velké Meziříčí 1 adresa

ADVISE PSYCHOLOGY s.r.o.
Velké Meziříčí, Velké Meziříčí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka je naprosto skvělá, má profesionální přístup, jde vidět, že svoji práci dělá srdcem a né pro peníze. Ze všech možných lékařů nám pomohla nejvíce a byla tu vždy když jsme potřebovali, paní doktorku můžeme jen doporučit.

Mou zkušeností s doktory asi jako většina lidí když nemusíš nejdeš.Ale stalo se poznal jsem p doktorku Švábovou a musím říct že mě velice mile ´překvapila,její trpělivost a ochota naslouchat je opravdu na profesionální úrovni.Je vidět práce odborníka na svém místě která se už dnes tolik nevidí,není problém zavolat napsat sms nestalo se mi že by mě z nějakého důvodu odmítla. Tak že opravdu p doktorce jen díky,opravdu doporuručuji spolupráci na vysoké úrovni,Beneš

Paní doktorka Švábová je opravdu odborník (nejen) ve svém oboru. Probírám s ní své problémy už "nějaký ten pátek." Nikdy mě nenechala ve štychu. Prakticky kdykoliv se na ni můžu obrátit. A věřte mně nebo ne, ale to co nenapadne "lékaře těla", snad z nevědomosti nebo jeho liknavostí, napadne "lékaře duše". A tím paní doktorka Švábová skutečně je !!! Všem vřele doporučuji.
Paní doktorko, díky moc za vše, velmi si Vás vážím.
Sojková