Wellnerova 3b, Olomouc

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

Léčené nemoci

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Polština

1 300 Kč

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní Pastuszaková je velice empatická osoba, která mě vždy vyslechne a udělá maximum pro to, abych odcházel s čistější hlavou. Děkuji za všechno

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Pani doktorka vysla vstric pri organizovani schuzky

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Velmi pozitivní silná osoba, která má profesionální nadhled a dokáže člověka posunout.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Byla to má první návštěva u psychologa a byla jsem z ní trochu nervózní. To se však hned potom, co jsem uviděla paní Pastuszakovou změnilo. Velmi příjemná, vstřícná, ochotná. Poradila mi a odcházela jsem od ní s opravdu skvělou náladou.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Úžasná, srdce na pravém místě, po první návštěvě se hned cítím lépe

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

K paní doktorce jsem chodila několik let zpátky a velmi mi pomohla. Řešila jsem tehdy trauma z dětství a tehdejší vztah s matkou, a jak se ukázalo, paní doktorka je na toto téma odborník. Vše mi vysvětlila a pomalu a trpělivě mne vedla celou dobu terapie. Teď mohu s čistým svědomím říct, že mi doslova zachránila vztah s rodinou. Také jsem jí vděčná, že pochopila moje pocity při zranění od člena církve a jak se vše dotklo mé víry, což můj bývalý nevěřící psycholog vůbec nepobíral.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Nejvíc mi pomohla empatie a snaha podrobného vyslechnutí. Měla jsem z návštěvy opravdu moc dobrý pocit a moc se těším na další :) Můžu jen doporučit

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Není co vytknout,komunikace se mi líbila,paní doktorka je velmi příjemná a milá.Vzala nás druv a hodinu se nam věnovala

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní psycholožka, je velice energická, příjemná, naslouchá všem vašim slovům a aktivně se podílí na vašem problému.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka je skvělá, velmi empatická, naslouchá. Již po první návštěvě se cítím lépe a nemohu se dočkat té další!

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.
DP

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.
Vše dobré,
Denisa Pastuszaková

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Léčené nemoci

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci
Zobrazit všechny léčené nemoci