přijímá nové pacienty

Olomouc 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

1 300 Kč

Olomouc

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

Léčené nemoci

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Polština

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní doktorka byla citlivě věcná při naší párové konzultaci, nastavili jsme si plán, na kterém je potřeba začít pracovat, je velice empatická a dokáže krásně přenášet pozornost z jednoho partnera na druhého. Jde vidět, že je to zkušený profík v oboru párové terapie!

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Velmi mile jednání a snaha okamzite pomoci s hledáním řešení pro oba zúčastněné, velmi doporučuji pro parovou terapii myslím, že na první setkání slavíme úspěch a splnilo co jsem očekával.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Upřímná snaha pomoci, odbornost, velká poctivost, lidskost a autenticita - to jsou z mého pohledu jen některé atributy, které definují skvělou práci paní doktorky, a tím velkou měrou přispívají k tomu, že jsou výsledky v terapii dříve či později skutečně znát.
Mnohokrát děkuji.

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní doktorka má mimořádnou pozitivní energii a mě osobně setkání s ní vždy potěší a vykouzlí úsměv na rtech. Opravdu člověk se srdcem na pravém místě, velmi empatická a vstřícná.

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní psycholožka je sice profesionální a milá, ale přijde mi, že se nám s manželem za celkem velké peníze za 1 sezení, nic moc nestalo... Chápu že vše nejde hned, ale aspoň bych pro začátek snížila cenu. Jinak bych raději zašla za ty peníze s manželem do restaurace, protože to mělo na vztah lepší efekt. Jinak by bylo vše v pořádku.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka mi při řešení mého problému moc pomohla. Je velice empatická a její přístup velmi profesionální.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

S paní doktorkou se scházím již rok. Je to neskutečný člověk, který mi moc pomohl a pomáhá! Je velmi empatická, pozitivní, ochotná pomoci a nasměrovat. Ačkoli ještě nejsem na konci cesty, tak díky ní jsem po tom roce udělala obrovský pokrok. Prvního sezení jsem se trochu bála, nejsem příliš otevřený člověk. Ale již po prvních pěti minutách jsem věděla, že chci v terapii pokračovat. Snad nikdy jsem se nedokázala někomu tak otevřít. Cítila jsem se velmi příjemně a bezpečně. A vždy se těším na další sezení :) Paní doktorce moc děkuji a ostatním mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Naprosto úžasný, pozitivní přístup. Vřele paní doktorku doporučuji. Velmi příjemná atmosféra.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní psycholožka je velice sympatická a plná energie. Snaží se člověka pochopit, problémy probrat a povzbudit. Odcházela jsem s dobrou náladou. Určitě se zase objednám a všem vřele doporučuji.

Umístění: Olomouc individuální supervize

Umí povzbudit a zvednout sebevědomí, naslouchá a vytváří bezpečný prostor plný podpory a porozumění.
Děkuji za dobrou supervizi.

Já děkuji Vám za důvěru. Vše dobré, Denisa Pastuszaková

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.
DP

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.
Vše dobré,
Denisa Pastuszaková