Olomouc (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
774 81.....

Psychologické poradenství a psychoterapie (700 Kč)

Párová psychoterapie a poradenství (800 Kč)

Mediace (800 Kč) + 5 Více

Rodinná psychoterapie (800 Kč)

Individuální supervize (700 Kč)

Individuální psychoterapie v angličtině (900 Kč)

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Polština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní doktorka je skvělá,komunikativni,ohleduplná prostě super,se vším ochotně pomůže a poradí. Za mě super,ráda se k ní budu vracet a doporučuji.

Vašich slov si vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Jsem moc ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Rozhovor, který jsme vedly, byl příjemný, pro mě přínosný a těším se na příště.

Umístění: Olomouc Osobní rozvoj, opuštění zazitych vzorců

Paní doktorka má nejdůležitější vlasnost co by psycholog měl mít : empatii. Je velmi komunikativní, pozitivní a umí naslouchat. Pamatuje so velmi dobře veškeré informace co sdělíte a to i po půl roce: to pomáhá velmi efektivnimu dialogu. Gestalt terapií se nenechte zmást: je potřeba více sezení aby byla efektivní. No a taky se nebojte pustit paní doktorku ke slovu:) poví vám to důležité.

PhDr. Denisa Pastuszaková

Moc Vám děkuji. Vážím si Vašich slov.

Umístění: Olomouc

U psychologa jsem byla poprvé a proto jsem z toho mela velké obavy. Nakonec jsem byla mile překvapena. Sezení bylo velmi příjemné. Těším se na další návštěvu. Paní psycholozku Pastuszakovou mohu jedině doporučit.

Umístění: Olomouc supervize

děkuji paní doktorce za neuvěřitelně lidský a povzbuzující přístup. Nemám problém upřímně sdělit, co se mi daří i nedaří a jako supervizorka mi poskytne tipy k dalšímu profesnímu i osobnímu seberozvoji, což je právě to, pro co k ní přicházím.

PhDr. Denisa Pastuszaková

Vřelé díky. Moc si vážím toho, co píšete i důvěry, se kterou se ke mně vztahujete.
Přeji Vám vše dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Na sezení s doktorkou Pastuszakovou se vždy velmi těšívám. Paní doktorku pokládám za charismatickou, bystrou a empatickou ženu, která navíc disponuje výbornou pamětí; klient se během dané hodiny cítí, jako by byl pro ni ten nejdůležitější - tedy přesně tak, jak to má být :). Velký dík za Vaši skvělou práci.

Vřelé díky i Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní doktorku vřele doporučuji. Pomohla mi zorientovat se v některých životních etapách. Naslouchá a svůj názor sděluje věcně, k tématu.

Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá , vyslechne,poradí. Jsem člověk, který se nerad svěřuje a je z toho dost nervózní , ale s paní doktorkou proběhlo vše v klidu a ve velmi přátelské atmosféře. Byla jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

paní doktorka je nesmírně milá, chápavá a co je nejdůležitější - opravdu mi sezení pomohlo s rozhodováním co dál. Uvědomila jsem si spoustu věcí, na které bych sama nepřišla nebo jim nepřikládala váhu. Dozvěděla jsem se mnoho zajímavých postřehů. Moc děkuji a doporučuji

Vřelé díky a vše dobré,

Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Od paní doktorky jsem odcházela se smíšenými pocity.Návštěva nesplnila moje očekávání.Paní doktorka byla lehce nervózní a neměla dostatek trpělivosti naslouchat.A na to,že to byla moje první návštěva,tak mě nepřivítala zrovna dvakrát mile.Přišla jsem o čtvrt hodiny dříve,s tím,že počkám v čekárně,zda to nevadí..Odbyla mne slovy,že vadí, čekárnu nemá,ať přijdu přesně ve smluvený čas.Celkový dojem-lehce neprofesionální přístup.

Psychologické poradenství a psychoterapie

1 100 Kč

Vašich slov si vážím.

Umístění: Olomouc Osobní rozvoj, opuštění zazitych vzorců

PhDr. Denisa Pastuszaková

Moc Vám děkuji. Vážím si Vašich slov.

Umístění: Olomouc

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vřelé díky a vše dobré,

Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.

PhDr. Denisa Pastuszaková

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková

• pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy