PhDr.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

32 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 36 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystudovala jsem FFUP Olomouc a po dlouholeté… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: OlomoucSlužby: Konzultace - 50 min

Na sezení s doktorkou Pastuszakovou se vždy velmi těšívám. Paní doktorku pokládám za charismatickou, bystrou a empatickou ženu, která navíc disponuje výbornou pamětí; klient se během dané hodiny cítí, jako by byl pro ni ten nejdůležitější - tedy přesně tak, jak to má být :). Velký dík za Vaši skvělou práci.

Denisa Pastuszaková2018-03-25

Vřelé díky i Vám.

• B
    Umístění: OlomoucSlužby: Konzultace - 50 min

Paní doktorku vřele doporučuji. Pomohla mi zorientovat se v některých životních etapách. Naslouchá a svůj názor sděluje věcně, k tématu.

Denisa Pastuszaková2018-01-07

Děkuji Vám.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá , vyslechne,poradí. Jsem člověk, který se nerad svěřuje a je z toho dost nervózní , ale s paní doktorkou proběhlo vše v klidu a ve velmi přátelské atmosféře. Byla jsem velmi spokojená.

Denisa Pastuszaková2017-11-16

Vřelé díky.

• L
    Umístění: OlomoucSlužby: Konzultace - 50 min

paní doktorka je nesmírně milá, chápavá a co je nejdůležitější - opravdu mi sezení pomohlo s rozhodováním co dál. Uvědomila jsem si spoustu věcí, na které bych sama nepřišla nebo jim nepřikládala váhu. Dozvěděla jsem se mnoho zajímavých postřehů. Moc děkuji a doporučuji

Denisa Pastuszaková2017-09-03

Vřelé díky a vše dobré,

• I
    Umístění: OlomoucSlužby: Konzultace - 50 min

Od paní doktorky jsem odcházela se smíšenými pocity.Návštěva nesplnila moje očekávání.Paní doktorka byla lehce nervózní a neměla dostatek trpělivosti naslouchat.A na to,že to byla moje první návštěva,tak mě nepřivítala zrovna dvakrát mile.Přišla jsem o čtvrt hodiny dříve,s tím,že počkám v čekárně,zda to nevadí..Odbyla mne slovy,že vadí, čekárnu nemá,ať přijdu přesně ve smluvený čas.Celkový dojem-lehce neprofesionální přístup.

• L
    Umístění: OlomoucSlužby: Konzultace - 50 min

Paní doktorka,skvěle naslouchá a má výborné rady. Mohu všem jen doporučit. Těším se na další návštěvu.

Denisa Pastuszaková2017-09-03

Děkuji Vám,

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi vnímavý terapeut, který dokáže skvěle naslouchat a nenásilně, ale velmi trefně reagovat na potřeby člověka, který se hodně plácá ve svém nitru. Odcházím opakovaně z jejích sezení s velkým odhodláním dále na sobě pracovat a jsem jí vděčná za její nadhled . Ještě se k ní moc ráda vrátím, protože povídání s ní mi ukazuje právě tu cestu, kterou se potřebuji vydat a nemám ještě dost vlastních sil. Ale s podporou paní doktorky Pastuszákové se cítím stále silnější a začínám nabývat přesvědčení, že se ubírám správným směrem. Moc děkuji a těším se na další setkání. I Vám p.doktorko přeji jen vše dobré. Jste člověk na svém místě. Jana Č.

Denisa Pastuszaková2017-03-19

Vážená a milá paní Jano,
    velice Vám děkuji za Vaše slova.
    Moc si toho vážím.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem byla velice spokojena. Ze schůzky jsem odcházela neuvěřitelně uvolněná, s pocitem, že vše zvládnu. Děkuji a vřele doporučuji všem, kteří mají jakýkoliv problém. Katka

Denisa Pastuszaková2017-03-16

Vážená paní Katko,
    moc Vám děkuji.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěl bych tímto paní Pastuszákové poděkovat za to, že mě vyslechla a mohla se tímto seznámit s tím, co mě trápí. Sezení nemělo v podstatě chybu. Věřím, že s její pomocí se mi podaří vše obrátit na správnou cestu. Těším se na další schůzku. Ještě jednou díky.

Denisa Pastuszaková2017-01-28

Vážený pane Krátký, děkuji Vám za důvěru a také doufám, že se vše v dobré obrátí.
    DP

• Milá paní Pastuszáková. Děkuji Vám za Váš čas a poslech. Byla to pro mě cenná hodina a vůbec nelituji delší cesty k Vám. Váš empatický a pozitivní přístup mi pomohl přijít si na cenné poznatky. Děkuji Z pozdravem K.L.

Denisa Pastuszaková2016-08-13

Vážený pane Lysáku,
    také Vám děkuji a přeji Vám vše dobré,

Dotazy od pacientů (45)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystudovala jsem FFUP Olomouc a po dlouholeté praxi založila vlastní ordinaci.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
  • Výcvik v Gestalt terapii v Dialogu (Dialog - Český institut pro výcvik v Gestalt psychoterapii)
  • Výukové a výcvikové programy (Rodina v procesu změny - integrující přístup, Neverbální komunikace-řeč těla, Interpersonální komunikace, Test ruky (Hand test), Kresba postavy, Test stromu (Baumtest) , Luscherův test barev, aj.)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • polština

Nemoci

• pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci
  • podpůrná psychoterapie při zvládání a prevenci somatických onemo
  • problémy v mezilidské komunikaci
  • depresivní a neurotické stavy
  • psychosomatická onemocnění
  • výchovné problémy
  • traumatické zážitky
  • různé formy zneužití v životě, psychické týrání, sexuální zneuží
  • supervizní činnost
  • osobní růst
  • skupiny osobního rozvoje (především rozvoj vlastních možností ře
  • výcvikové skupiny zaměřené na získání specifických sociálních do