Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 3 let

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow) • 680 Kč +9 Více

Dentální šperk • 1 000 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová • 1 180 Kč

NOVINKA - otevřeno PONDĚLÍ od 8h - 13h - dentální hygienistka Andrea Malúšová Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a po...

• Bolesti zubů

Čeština, Angličtina

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

680 Kč

Komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

1 180 Kč

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Ordinační bělení

4 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

500 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

Milá hygienistka, vstřícná k dětem. Vše proběhlo v pořádku, děti prohlásily, že klidně půjdou znovu.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar:) A.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová bělení zubů

Skvělý přístup paní hygienistky. Všechno perfektně vysvětleno. Hygiena i bělení super. Chodím sem pravidelně a všem doporučuji.

Denisa Gayerová

Dekuji za krasny komentar, budu se tesit na priste:))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Ja mám problém s chozením na dentální hygienu i k zubaři. Slečna je příjemná, motivační.
Za mě doporučuji.
Dohodli jsme se na 13:45. Čas platil na minutu přesně. To také nebývá zvykem.
Vřele doporučuji.

Denisa Gayerová

Dekuji moc za hezky komentar:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová

Perfektní přístup. Dokonalá práce. Byla jsem velmi spokojená. Určitě budu návštěvu za půl roku opakovat.

Denisa Gayerová

Moc dekujeme za krasny komentar:)

Velmi příjemná dentální hygienistka, nic u ní nebolí a vše s úsměvem. Výsledek jako vždy perfektní.

Denisa Gayerová

Moc dekuji, budu se tesit na priste:)

Mám velikou radost z výsledku, zuby vypadají krásně. Paní Gayerová mi dala spoustu užitečných rad. Určitě se budu pravidelně vracet.

Dekuji moc me to tesi:)

Velice profesionální přístup, čistá a příjemná ordinace plus perfektně odvedená práce. Těším se na další návštěvu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Perfektni pristup a vysledek ktery me prekvapil, jako vzdy jsem spokojen a budu se tesit na dalsi navstevu

Denisa Gayerová

Moc dekuji, take se budu tesit

F

Profesionální a perfektní služby. Vše mi by podrobně vysvětleno. Určitě všem doporučuji návštěvu.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za mily komentar.

spokojenost - příjemná, komunikativní, pečlivá, důsledná, poradí, doporučí, možnost objednání přes internet

Denisa Gayerová

Dekuji za mile reference:)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů