Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 3 let

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow) • 680 Kč +9 Více

Dentální šperk • 1 000 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová • 1 180 Kč

NOVINKA - otevřeno PONDĚLÍ od 8h - 13h - dentální hygienistka Andrea Malúšová Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a po...

• Bolesti zubů

Čeština, Angličtina

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

680 Kč

Komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

1 180 Kč

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Ordinační bělení

4 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

500 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
byla jsem na dentální hygieně se setrou poprvé a velké zklamání. Obě nás bolela a byla velmi nepříjemná první procedura, setra dokonce říkala, že u toho velmi krvácela. Ošetření i s povídáním trvalo pouze necelých 30 minut. A nějaký zázrak za ty peníze opravdu není vidět. Paní měla ještě ke všemu 20 minut zpoždění. Dále neaktualizuje zde své termíny na objednávání. Tedy nedoporučuji a za půl roku zkusím porovnat s někým jiným...

Denisa Gayerová

Děkuji za komentář. Ráda bych objasnila fakt, že pokud jste na hygieně poprvé a nepoužíváte správné dentální pomůcky je velmi pravděpodobný výskyt zánětu dásní, s kterým souvisí bolestivost a krvácení, na které jsem Vás upozornila. Dentální hygiena není zázrak, ale součást preventivní péče. Tolik k profesním připomínkám. Co se týká zpoždění byly jste o něm dopředu informovány a přijaly mou omluvu. Termíny na objednávání jsou aktualizovány v rámci možností, nicméně pokud se objednáváte na termín v ten samý den je potřeba si termín ověřit - viz info na mém profilu. Děkuji a přeji ať se Vám splní očekávaný zázrak na příští návštěvě :)

O

Nemohu než napsat méně jásavou recenzi, než ostatní.
Chodím na zubní hygienu více let, dělalo na mě docela hodně různých zubních hygienistek a tak mám, myslím, srovnání - z pohledu pacienta.
Poprvé jsem zažil, že odstraňování kamene bylo bolestivé. Netuším proč. Víc jsem ovšem nerozuměl tomu, proč trvalo tak krátce. Většinou kámen u mě trvá tak 15 minut (chodím po cca půl roce). Zde tak pět minut max.
Pískování zrovna tak, měl jsem pocit, že se jaksi nejede místo vedle místa.. a trvalo to zase jen několik minut. Rozleštění se také dělalo šuch sem šuch tam, a několikrát se mi o zuby nepříjemně otřela rotující osička nástroje. Když se to dělá rychle, jinak to, pravda, nejde.
Co mi neudělalo dobře: paní hygienistka na mě zkoušela, zda používám správnou velikost mezizubního kartáčku, a než mi ho vstrčila do pusy, všiml jsem si, že už byl použit na někom jiném. To už na mě bylo moc.
Vše trvalo na minutu přesně půl hodiny a platil jsem 880 korun. To z hygieny zde dělá hodinovou sazbu 1760,- což je myslím nejdražší z. hygiena v ČR. Ještě nikde jsem nebyl hotový za půl hodiny, většinou je tu hodinu co čistit, protože pravidelnou hygienu zubů kvůli pracovnímu vytížení docela dost zanedbávám.
Že paní hygienistka přišla na termín o 10 minut později, by mi fakt vadilo ze všeho nejméně, spíš vůbec, ale já už rozumím tomu proč má celé dny tady na znamylekar.cz spoustu volných, neobsazených termínů. Nevidím se. Já nedoporučuji a už nepřijdu. Vlastně poprvé jsem odcházel z nějaké zubní hygieny nespokojen. Jinak paní hygienistka je velice pohledná, takže komu stačí se pokochat okem, může to vidět jinak.

Denisa Gayerová

Dekuji i za Vas komentar. Je to Vas nazor, nicmene ohradit se musim proti mezizubnimu kartacku, ktery jsem Vam zkousela - kartacek byl naprosto nepouzity a dostal jste ho na vyzkouseni znacky s sebou. Fakt je ten, ze pokud pacient chodi pravidelne tak jako vy, hygiena se zlepsuje a prace ubyva oproti prvnim navstevam. Hezky den.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů