Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha

NELZE platit kartou. •Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a počkejte na vyzvání. •Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. •Dentální hygiena je hrazena od výkonu nikoliv od časové náročnosti. •V případě zrušení termínu méně než 24h před ošetřením, Vám bude účtován poplatek 880,- jelikož takové místo už není bohužel možné zaplnit.

• Adresa

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

4 500 Kč

5 000 Kč

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Ošetření bylo provedeno pečlivě, důkladně a bezbolestně. Atmosféra byla velmi příjemná, vše bylo podrobně vysvětleno, včetně názorné ukázky správného čištění mezizubních mezer a doporučení vhodných pomůcek a přípravků. Nemám vůbec nic, co bych mohl vytknout a rád přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá a profesionální dentální hygienistka, děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem spokojená a doporučuji i ostatním. Chodím pravidelně.

Určitě doporučuji:)
    Člověk na pravém místě . Krásná ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji, kvalita a možnost si vybrat i večerní termíny. Příjemná paní, vše ok.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná a pečlivá hygienistka, opakovaně se ptá, jestli je všechno v pořádku. Dochvilná. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná zkušenost, naprostá spokojenost. Děkuji za podrobné vyšetření a odbornou péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá slečna a profesionál, všechno skvěle vysvětleno, určitě opět navštívím‍

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost, precizně provedena dentalní hygiena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

moc ochotná a milá kolegyně, pracuje jemně, vůbec to od ní nebolí

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

NELZE PLATIT KARTOU.

•Pokud se...