Denisa Gayerová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

34 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 462 návštěv profilu během posledních 30 dní

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. NELZE PLATIT KARTOU. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub) 100 Kč
    Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem 150 Kč
    Běžný termín
    Air-flow (pískování)
    Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Hodnocení pacientů

• L

Za mě velká spokojenost s hygienou i bělením. Moc milá slečna hygienistka a supr prostředí. Všechno proběhlo bez bolesti, konečně vim jak si čistit zuby :) Mohu všem jen doporučit, je to fantastický pocit. Určitě se rád objednám znovu. Děkuji LK.

Denisa Gayerová2016-03-22

Děkuji moc za milý komentář, teším se na další návštěvu.

• M

Ocenila jsem bezproblémovou komunikaci a vstřícnost. Ošetření v příjemném prostředí, profesionalita, kvalitně odvedená práce a srozumitelné podání veškerých informací - doporučuji.

Denisa Gayerová2016-03-22

Děkuji za hezký komentář.

• O

Nemohu než napsat méně jásavou recenzi, než ostatní.
    Chodím na zubní hygienu více let, dělalo na mě docela hodně různých zubních hygienistek a tak mám, myslím, srovnání - z pohledu pacienta.
    Poprvé jsem zažil, že odstraňování kamene bylo bolestivé. Netuším proč. Víc jsem ovšem nerozuměl tomu, proč trvalo tak krátce. Většinou kámen u mě trvá tak 15 minut (chodím po cca půl roce). Zde tak pět minut max.
    Pískování zrovna tak, měl jsem pocit, že se jaksi nejede místo vedle místa.. a trvalo to zase jen několik minut. Rozleštění se také dělalo šuch sem šuch tam, a několikrát se mi o zuby nepříjemně otřela rotující osička nástroje. Když se to dělá rychle, jinak to, pravda, nejde.
    Co mi neudělalo dobře: paní hygienistka na mě zkoušela, zda používám správnou velikost mezizubního kartáčku, a než mi ho vstrčila do pusy, všiml jsem si, že už byl použit na někom jiném. To už na mě bylo moc.
    Vše trvalo na minutu přesně půl hodiny a platil jsem 880 korun. To z hygieny zde dělá hodinovou sazbu 1760,- což je myslím nejdražší z. hygiena v ČR. Ještě nikde jsem nebyl hotový za půl hodiny, většinou je tu hodinu co čistit, protože pravidelnou hygienu zubů kvůli pracovnímu vytížení docela dost zanedbávám.
    Že paní hygienistka přišla na termín o 10 minut později, by mi fakt vadilo ze všeho nejméně, spíš vůbec, ale já už rozumím tomu proč má celé dny tady na znamylekar.cz spoustu volných, neobsazených termínů. Nevidím se. Já nedoporučuji a už nepřijdu. Vlastně poprvé jsem odcházel z nějaké zubní hygieny nespokojen. Jinak paní hygienistka je velice pohledná, takže komu stačí se pokochat okem, může to vidět jinak.

Denisa Gayerová2016-02-26

Dekuji i za Vas komentar. Je to Vas nazor, nicmene ohradit se musim proti mezizubnimu kartacku, ktery jsem Vam zkousela - kartacek byl naprosto nepouzity a dostal jste ho na vyzkouseni znacky s sebou. Fakt je ten, ze pokud pacient chodi pravidelne tak jako vy, hygiena se zlepsuje a prace ubyva oproti prvnim navstevam. Hezky den.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost s prací paní hygienistky. Ordinace čistá, při návštěvě bylo vše v pohodě, žádný stres. Ráda se vrátím a vřele doporučuji :-)

Denisa Gayerová2015-10-14

Moc děkuji za milé hodnocení, budu se těšit na příště.

• F
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pokud bych měl použít školní hodnocení - tak : za jedna !
    Příjemné prostředí, příjemná hygienistka, takže i když jde o zubní proceduru, u které mám od dětství psychicky blok, v pohodě.

Denisa Gayerová2015-09-19

Děkuji mnohokrát.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná slečna hygienistka a krásná ordinace!Péče velmi profesionální!!!!!Vřele doporučuji všem,kteří si chtějí udržet krasný usměv :)

Denisa Gayerová2015-09-19

Moc děkuji za milý komentář. Budu se těšit na příští návštěvu :)

• Vřele doporučuji! Skvělá komunikace se Slečnou Gayerovou. Vše vám vysvětlí bod po bodu a veškeré vaše dotazy zodpoví a poradí. Bezbolestná, občas i lechtivá práce a vaše zoubky jsou krásně čisté. Moc hezké a příjemné prostředí. Těším se na další návštěvu :)

Denisa Gayerová2015-07-25

Moc děkuji, také se budu těšit na další návštěvu :)

• Krásná a příjemná ordinace, velmi šikovná a příjemná hygienistka. Vysvětluje jednotlivé kroky, a tak člověk přesně ví co ho čeká. Pečlivé a bezbolestné ošetření a krásné bílé a zdravé zoubky. Určitě doporučuji.

• Profesionální přístup, skvělá práce, šetrné a bezbolestné = krásné bílé zoubky. Časově flexibilní, velmi ochotná a příjemná slečna hygienistka! Určitě DOPORUČUJI

Denisa Gayerová2015-04-24

Moc dekuji za mily komentar, jsem rada, ze jste byla spokojena:))

• Slečna Gayerová je profík ve svém oboru:). Svou práci odvádí precizně, svědomitš a kvalitně. S dentální hygienou jsem byla velice spokojena a měnit rozhodně nebudu. Má skvělý přístup k pacientovi a po ošetření se cítíte skvěle:)!

Denisa Gayerová2015-04-23

Moc dekuji, za komentar.

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.
    NELZE PLATIT KARTOU.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Denisa Gayerová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci