Denisa Gayerová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

29 názorů +přidat

Objednat se 343 návštěv profilu během posledních 30 dní

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub) 100 Kč
    Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem 150 Kč
    Běžný termín
    Air-flow (pískování)
    Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• čeština

Certifikáty

• Denisa Gayerová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci

• bruxismus / skřípání zubů

Hodnocení pacientů

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná slečna hygienistka a krásná ordinace!Péče velmi profesionální!!!!!Vřele doporučuji všem,kteří si chtějí udržet krasný usměv :)

Denisa Gayerová2015-09-19

Moc děkuji za milý komentář. Budu se těšit na příští návštěvu :)

• Vřele doporučuji! Skvělá komunikace se Slečnou Gayerovou. Vše vám vysvětlí bod po bodu a veškeré vaše dotazy zodpoví a poradí. Bezbolestná, občas i lechtivá práce a vaše zoubky jsou krásně čisté. Moc hezké a příjemné prostředí. Těším se na další návštěvu :)

Denisa Gayerová2015-07-25

Moc děkuji, také se budu těšit na další návštěvu :)

• Krásná a příjemná ordinace, velmi šikovná a příjemná hygienistka. Vysvětluje jednotlivé kroky, a tak člověk přesně ví co ho čeká. Pečlivé a bezbolestné ošetření a krásné bílé a zdravé zoubky. Určitě doporučuji.

• Profesionální přístup, skvělá práce, šetrné a bezbolestné = krásné bílé zoubky. Časově flexibilní, velmi ochotná a příjemná slečna hygienistka! Určitě DOPORUČUJI

Denisa Gayerová2015-04-24

Moc dekuji za mily komentar, jsem rada, ze jste byla spokojena:))

• Slečna Gayerová je profík ve svém oboru:). Svou práci odvádí precizně, svědomitš a kvalitně. S dentální hygienou jsem byla velice spokojena a měnit rozhodně nebudu. Má skvělý přístup k pacientovi a po ošetření se cítíte skvěle:)!

Moc dekuji, za komentar.

• Moderní krásná ordinace, profesionální přístup hygienistky a výborně odvedená práce. Cenově velmi přiznivé a časově naprosto flexibilní. 100 % doporučuji.

Denisa Gayerová2015-04-23

Moc dekuji za doporuceni. Tesim se na dalsi navstevu.

• A

Naprosto perfektni precizni hygienistka, dava si zalezet a zoubky jsou perfektne ciste. Krasna ordinace, casove flexibilni, mohu jen doporucit, chodim pravidne

Denisa Gayerová2015-04-23

Moc dekuji, ukazkova pacientka.

• K

Mohu jen doporučit! Skvělá komunikace, pečlivý a příjemný přístup k pacientovi. Je vidět, že slečna dělá práce, která ji baví :)

Denisa Gayerová2015-04-23

Ano to je pravda, prace me bavi, takze Vas znovu rada uvidim, moc dekuji.

• Prijemne prostredi a jeste prijemnejsi hygienistka. Peclivy a setrny pristup. Zuby mam krasne vybelene a ciste. Je skvele vedet, ze nekdo dela svou praci na jednicku. DOPORUCUJI

Denisa Gayerová2015-04-21

Moc dekuji:))