Denisa Gayerová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

37 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 356 návštěv profilu během posledních 30 dní

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. NELZE PLATIT KARTOU. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub) 100 Kč
    Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem 150 Kč
    Běžný termín
    Air-flow (pískování)
    Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Slečna je příjemná, profesionální a vše ochotně vysvětlila. Ošetření bezbolestné a pečlivě provedené. Děkuji a doporučuji všem.

Denisa Gayerová2018-10-12

Dekuji za milý komentář, budu se tešit na příště :)

• T
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Paní Denisa Gayerová byla velmi milá a pečlivá. Už jsem navštívil několik dentálních hygienistek, ale Denisa u mě vede. Sice mě vzala na řadu o 20 minut později, ale kvalitou to vynahradila.
    Vřele ji doporučuji

Denisa Gayerová2018-09-03

Moc děkuji za milý komentář a ještě jednou se omlouvám za čekání - návštěva pacienta před Vámi se lehce protáhla.

• M
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

S dentální hygienistkou jsem byl spokojen - práce byla na dobré úrovní (profesionální přístup a odbornost). Jediný problém byl fakt, že jsem byl objednán na 1 hodinu komplexní dentální hygieny za 980 Kč, ale celá procedura u hygienistky trvala pouhých 25 minut. Takže za mě průměrné hodnocení...

Denisa Gayerová2018-08-27

Dekuji za hodnoceni, ale dentalni hygiena neni hodinovy zakrok. Odviji se to individualne- castka kterou uvadite je za vykon jako takovy nikoliv za cas. Pokud ma pacient stav chrupu vyborny neni duvod ho drzet na kresele dele nez je potreba. Hezky den.

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena + bělení zubů

super, dentální hygiena + následné bělení - vše bez problémů a s viditelným efektem.... mohu jen doporučit....vynikající přístup k pacientovi.....

• Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: zubní kamen, údržba chrupu, který byl v hrozně stavu,

s lékařem velká spokojenost, vynikající přístup, milá, ochotna, práce poctivá, odbornost, kvalita, jsem maximálně spokojenej, mohu jen doporučit všem, opravdu ano, nejlepší dentální hygienicka u které jsem doposud byl, dávám plný počet bodu...

Denisa Gayerová2018-04-27

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na priste????

• A
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Paní Gayerová je velmi sympatická a pohodová, nic není problém.
    Její přístup v kombinaci s precizně odvedenou prací přinesl vždy super výsledek.

V Praze jsem vyzkoušel nejednu hygienu a sem se budu rád vracet, po třech návštěvách jsem spokojen. Parkování v okolí polikliniky, bez problémů. Za mě je TOP.

• M
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

S dentální hygienou jsem byla spokojená.Zuby jsou krásně vyčištěné.Jediné co bych vytkla je absence gumových chráničů používaných při pískování .

Denisa Gayerová2018-03-16

Dekuji za mily komentar, budu se tesit na priste. Gumovy chranic (optragate) neni nutnosti????

• I
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: ordinační bělení

Pani doktorka je moc milá a starostlivá,prostredi příjemné.Objednání vždy sedí na čas.Již jsem byla na dentalní hygieně, nyní na bělení, a jsem spokojená.Děkuji

Denisa Gayerová2018-03-16

Moc dekuji za krasny komentar, tesim se na pristi navstevu????

• K
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

S prvním návštěvou dentální hygieny jsem velice spokojená. A přiznávám že mě, i pritelovi spadla brada, když jsem se pak podívala do zrcadla a po pigmentových skvrnach ani památky. Příští týden jdu na druhou návštěvu, tak se jen poptám na nějaké drobnosti ohledně mezizubnich kartáčku. Ale jinak můžu vřele doporučit. Slečna Gábina je velmi šikovná a pečlivá. Budu chodit teď pravidelně. Čas objednání byl též dodržen. Takže mohu jen doporučit.

• A
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Paní Denisa je velice mila a sikovana dentalni hygienistka. Osetreni bylo peclive a profesionalni. Jsem naprosto spokojena! :)

Denisa Gayerová2017-10-23

Moc dekuji, za mily komentar budu se tesit na priste????

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.
    NELZE PLATIT KARTOU.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Denisa Gayerová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci