dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální a naprosto pohodový zážitek, úplně bezbolestný. Paní Denisa Babáková je člověk na svém místě, velmi milá, vše vysvětlí. Určitě budu jejím pravidelným klientem. Rozhodně doporučuji i ostatním. Marta Horejcová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Horejcová, děkuji za laskavé hodnocení. Jsem ráda, jste byla spokojená a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienistka Denisa Babáková je milá, vlídná, pacienty neděsí, naopak, uklidní, vše vysvětlí. Pracuje pečlivě, citlivě. Nemyslím, že bych kdy byla někoho tak příjemného a profesionálního v českém zdravotnictví potkala. Jednoznačně doporučuji. A příště objednám i děti. KŠ

Denisa Babáková

Dobrý den paní Šplíchalová, děkuji za Vaše hodnocení, velmi si ho vážím a opět Vás i s dětmi ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Babáková je velmi příjemná, vše vysvětlí a informuje o celém postupu. Určitě budu jejím stálým pacientem.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Vilímová, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.
Opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva byla velice příjemná a přínosná. Návštěva bezbolestná, kdykoli se blížila nepříjemná část, byl jsem dopředu varován :-) Děkuji a doporučuji.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Andreatto, děkuji za milé hodnocení, jsem ráda, že jste byl spokojen. Těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá, milá, vše vysvětlí, velká spokojenost s prací, přístupem, prostředím :) Nic nebolelo paráda,všem doporučuji.
Děkuji.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Rejto, děkuji za milé hodnocení. Velmi si ho vážím a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní dentistka umí pozitivně motivovat k efektivní péči o chrup a to nenásilnou formou. Byl jsem s ní velmi spokojen, udělala si ze mě již při první návštěvě stálého klienta.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Liško, děkuji za kladné hodnocení, které mě velmi těší a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem velmi spokojen přístupem paní Babákové, podrobným sdělováním toho co se bude dít, jaký bude další postup. Ošetření probíhalo plně profesionálně a v příjemném ovzduší. Občasné přestávky umožnily namáhaným čelistem dostatečný odpočinek. Byl jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Szentesi, děkuji za milé hodnocení, velmi si ho vážím a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní Babákové poprvé a vřele ji doporučuji. Vynikající bezbolestné ošetření a trpělivý a laskavý přístup.

Denisa Babáková

Dobrý den, velmi děkuji za Vaše doporučující hodnocení a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý a lidský přístup, vše dobře vysvětleno, skvěle odvedená práce, výsledek je viditelný. Moc doporučuji.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Grygarová, velmi děkuji za doporučující hodnocení a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Babáková je skvelá profesionálka a zaroveň má príjemný a ľudský prístup. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Kováčová, děkuji Vám za milé hodnocení a také Vás opět ráda uvidím.