dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Můžu jen doporučit. Paní doktorka je moc milá a pečlivá. Určitě přijdu znovu a doporučím i dále. Děkuji

Denisa Babáková

Dobrý den paní Strnadová, děkuji za milé a bleskově rychlé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Těším se na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální , milá, pečlivá , komunikuje s pacientem během výkonu. Mohu jenom doporučit.
Mnohokrát děkuji.
Vlachová Jana

Denisa Babáková

Dobrý den paní Vlachová, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.
Ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jedním slovem super !!!!!! Hodná,jemná vše vysvětlí a určitě se nebát objednat i děti ;) Tak doufám , že ty moje dásně se vzpamatují ;)

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé a kladné hodnocení, dásně spolu určitě uzdravíme. Těším se na viděnou v ordinaci.

Pani doktorka byla skvela, praci odvedla luxusni, vse s uzasnym citem a komentarem provadeni ukonu. Je vzdy mila a prijemna. Moc Vam dekuji! Krasnicka

Denisa Babáková

Dobrý den paní Krasnická, děkuji za velmi milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Vždycky jsem moc spokojená. Je velmi ochotná a hodná, i když nemám zoubky jak ze žurnálu:) Vřele doporučuji.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Hybšová, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou v ordinaci.

Dcera byla moc spokojená, určitě se zase vrátíme. Paní doktorka je milá, usměvavá, a všechno je naprosto v pohodě. Mahulena Košťálová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Košťálová, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše bylo báječné. Milý přístup, perfektní práce, bezbolestná péče. Vřele doporučuji. Hanka Vobecká

Denisa Babáková

Dobrý den paní Vobecká, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Těším se na viděnou.

Mohu jedině doporučit. MUDr. Babáková je nejen lidská, profesionální, je
totiž skvělá! V. Bezchlebová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Bezchlebová, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Babakova je moc prijemna, profesionalni a hlavne opravdu jemna! Je to ma treti dentistka, a musim rict, ze nejlepsi! Rozhodne uz nebudu menit...:) Naprosta spokojenost. Lucie. K.

Denisa Babáková

Dobrý den Lucie, děkuji za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při návštěvě u pí.Babákové jsem se cítila klidně a příjemně. Její tichý hlas, kterým mě informovala o prováděné činnosti byl vskutku milý. Děkuji za pocit bezpečí a pohody při výkonu. Zd.KAP.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Kapková, děkuji za laskavé hodnocení. Jsem ráda, že pro Vás dentální hygiena byla pohodová. Těším se opět na viděnou.