dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji všem, velmi příjemná paní, vše provádí citlivě a s péčí. Také poradí, jak správně dodržovat ústní hygienu.
Maximální spokojenost a děkuji,

S pozdravem
Eva V.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ošetření u paní Babákové je velmi příjemný zážitek. Je neustále pozitivně naladěná, vždy dopředu vysvětlí a popíše každý krok ošetření, vše provádí velmi citlivě a s velkou péčí. Také oceňuji rady, jak správně vyčistit má "problematická" místa a doporučení na produkty, které se pro mě hodí. Velká spokojenost a rozhodně doporučuji :)

Denisa Babáková

Dobrý den paní Balatková, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní a lidský přístup a provedení dentální hygieny, maximální pohodlí a spokojenost. Velké díky a příště naviděnou.Jana Ž.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za sebe mohu jen doporučit, paní hygienistka má opravdu velmi příjemné vystupování, v průběhu vyšetření vás informuje o každém nadcházejícím kroku a ujišťuje se, zda pro vás zákrok není bolestivý. Během vyšetření opravdu nic bolestivého nebylo díky velmi zkušenému a citlivému počínání paní hygienistky. Výsledek byl perfektní a se všemi doporučeními, které jsem získala ke své budoucí péči při zubní hygieně, jsem odcházela velmi spokojená a správně motivovaná. Zcela jistě se sem budu pravidelně vracet.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Horáková, děkuji za milé a vyčerpávající hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší. Rovněž děkuji za ukázkovou spolupráci, ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím pravidelně, naprostá spokojenost, ohleduplný a jemný přístup, perfektně provedená dentální hygiena. Děkuji. Millerová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Millerová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup. Děkuji. Reichmanová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Reichmannová, já děkuji za milé hodnocení. Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektni. Pani doktorka je velmi jemna, profesionalni a veskere zakroky vysvetluje. Mam precitlivele zuby, ale pri jejim zakroku jsem necitil zadnou bolet. Doporucuju ji vsem znamym a rodine.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Brachu, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěva a naprostá spokojenost. Velmi milé chování, pečlivost a cit. Již doporučuji dále .-).

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěvu hodnotím velmi pozitivně, už se těším na další návštěvu. Obvzláště oceňuji výbornou komunikaci a srozumitelné vysvětlení problému.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Bednáriku, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za velmi precizní ošetření, vážím si skvělé komunikace během výkonu a pozitivního přístupu. Velmi doporučuji. Majkusova

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Majkusová, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda uvidím. Příjemné svátky přeji.