Hybešova 31, Brno
Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Extrakce 7 dole

Úžasný lékař, výborná sestra, radost si nechat trhat zuby ;-))) mám panickou hrůzu ze zubařů, k panu doktorovi bych chodila i kdybych nemusela ;-). Lidský přístup, profesionalita! ;-)

Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Jakub je nejen vynikající lékař a odborník, ale také velmi citlivý člověk s lidským přístupem k pacientovi. To samé platí i o jeho milé a pozorné sestřičce. Moje návštěva ordinace začala strachem ale skončila s úsměvem na tváři (avšak bez jedné osmičky) :-). Přeji hodně úspěchů a ještě jednou moc děkuji. Paul H.

4x extrakce osmiček s řezáním dásně. Děkuji mockrát za úžasnou práci ale hlavně za osobní přístup.
Přijal mě i v sobotu s bolestmi. A když se mi při zákroku udělalo zle, zachoval se profesionálně a nechoval se ke mně jako "Kriste pane, vy jste ale otravná".

K panu doktoru Jakubovi jsem se nechala odeslat svojí zubařkou na základě pozitivního hodnocení zde k vytrhnutí dvou osmiček. Jedna byla s velkým zánětem a nebyla úplně narostlá a druhá narostlá, ale měla málo místa. Musím říct, že hodnocení pacientů na pana doktora je odpovídající - je opravdu skvělý, přistupuje k pacientům velmi citlivě a trhání zubů zvládá na jedničku. Ani přes zánět jsem nic necítila a chirurgické odstranění osmičky bylo nakonec docela příjemné, klidně bych mohla u toho usnout. Sestřička Natálie vše pacientovi vysvětlí, připraví vás na vše a dá rady na následující dny, aby hojení probíhalo bez problémů. Jsou s panem doktorem skvělý tým! Zbývá mi poslední osmička a už teď se těším, že půjdu zase k nim.

Dnes jsem byla u pana doktora Jakuba na vytrhnutí osmičky.měla jsem strach,jelikož mám hrůzu ze zubařů.tady vše proběhlo v pohodě,sestřička byla příjemná,vše mi vysvětlila... vůbec nic mě nebolelo,jak injekce na umrtvení,tak samotné vytrhnutí.pan doktor je prostě jednička :-) všem vřele doporučuji a děkuji za vše.Radka

Byla jsem u doktora Jakuba na vytrhnutí 2 osmiček které už byly rozpadnuté..hrozilo nařezávání do kosti a dásní + šití pan doktor to zmáknul i bez toho je to jednička!!!!skvělý přístup moc chválím i sestřička velice přijemná:)))

Znamenitý pan doktor, je ohleduplný, hodný, citlivý. Měl jsem vždy hrůzu z bolesti, ale zbytečně.
Protože u pana doktora Jakuba mě nikdy nic nebolelo a ani po zákroku. Sestříčka také na jedničku. Děkuji moc za vás a že jste mi dokázali že to u zubaře bolet nemusí.
Mohu jedině doporučit.

Pan doktor Jakub má kouzelné ruce,vytrhl moji nakřivo rostoucí osmičku za dvě vteřiny,šest hodin po zákroku a žádná bolest,paráda :-).Vřele doporučuji a moc děkuji za velmi milé chování i zdravotní sestřičce.E.Lorencová

Pan doktor je velmi milý, hodný, vše vysvětlí, poté také vše znovu "převysvětlí" sestřička, takže to pochopí aj blb, a když pan doktor trhal moje osmičky i manželčiny, a zároveň mi i poté dělal resekci zubu, tak jsem zjistil,, že lepší doktor snad ani neexistuje. 100% spokojenost a všem pana doktora doporučuji!!!

F

Pokud se dostanete do ruk panu doktorovi Jakubovi, tak jste vyhráli! Byla jsem u pana doktora kvůli extrahování dolní osmičky. Pan Jakub s vámi pečlivě vše probere. Sestřička vás důkladně informuje o tom, co máte čekat a jaké to bude po zákroku. Během zákroku se mnou komunikovali a zajímali se o to, jestli je vše v pořádku. Ještě nikdy jsem od zubaře nevycházela šťastnější. :)

• zubní lékař - stomatolog