Denis Jakub, zubař Brno

MUDr. Denis Jakub

Zubař, Chirurg

Hybešova 31, Brno
Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

• zubní lékař - stomatolog

G
Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Jiný

Tímto bych chtěla pochválit pana doktora (zubaře) Mám paniku ze zubařu ale tady jsem se bála zbytečně.. strašně šikovný pan doktor, skoro jsem ani nevěděla, že už mám vše za sebou. Trhání osmičky úplně na pohodu. Sestřička taky moc hodná a šikovná. Kdybych měla jít zase k zubaři, tak bych chtěla jenom sem. Zatím nejlepší zubař a sestra, který jsem poznala.

Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Extrakce 7 dole

Úžasný lékař, výborná sestra, radost si nechat trhat zuby ;-))) mám panickou hrůzu ze zubařů, k panu doktorovi bych chodila i kdybych nemusela ;-). Lidský přístup, profesionalita! ;-)

Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Jakub je nejen vynikající lékař a odborník, ale také velmi citlivý člověk s lidským přístupem k pacientovi. To samé platí i o jeho milé a pozorné sestřičce. Moje návštěva ordinace začala strachem ale skončila s úsměvem na tváři (avšak bez jedné osmičky) :-). Přeji hodně úspěchů a ještě jednou moc děkuji. Paul H.

MUDr. Denis Jakub

Děkujeme :)

4x extrakce osmiček s řezáním dásně. Děkuji mockrát za úžasnou práci ale hlavně za osobní přístup.
Přijal mě i v sobotu s bolestmi. A když se mi při zákroku udělalo zle, zachoval se profesionálně a nechoval se ke mně jako "Kriste pane, vy jste ale otravná".

K panu doktoru Jakubovi jsem se nechala odeslat svojí zubařkou na základě pozitivního hodnocení zde k vytrhnutí dvou osmiček. Jedna byla s velkým zánětem a nebyla úplně narostlá a druhá narostlá, ale měla málo místa. Musím říct, že hodnocení pacientů na pana doktora je odpovídající - je opravdu skvělý, přistupuje k pacientům velmi citlivě a trhání zubů zvládá na jedničku. Ani přes zánět jsem nic necítila a chirurgické odstranění osmičky bylo nakonec docela příjemné, klidně bych mohla u toho usnout. Sestřička Natálie vše pacientovi vysvětlí, připraví vás na vše a dá rady na následující dny, aby hojení probíhalo bez problémů. Jsou s panem doktorem skvělý tým! Zbývá mi poslední osmička a už teď se těším, že půjdu zase k nim.

Dnes jsem byla u pana doktora Jakuba na vytrhnutí osmičky.měla jsem strach,jelikož mám hrůzu ze zubařů.tady vše proběhlo v pohodě,sestřička byla příjemná,vše mi vysvětlila... vůbec nic mě nebolelo,jak injekce na umrtvení,tak samotné vytrhnutí.pan doktor je prostě jednička :-) všem vřele doporučuji a děkuji za vše.Radka

Byla jsem u doktora Jakuba na vytrhnutí 2 osmiček které už byly rozpadnuté..hrozilo nařezávání do kosti a dásní + šití pan doktor to zmáknul i bez toho je to jednička!!!!skvělý přístup moc chválím i sestřička velice přijemná:)))

Znamenitý pan doktor, je ohleduplný, hodný, citlivý. Měl jsem vždy hrůzu z bolesti, ale zbytečně.
Protože u pana doktora Jakuba mě nikdy nic nebolelo a ani po zákroku. Sestříčka také na jedničku. Děkuji moc za vás a že jste mi dokázali že to u zubaře bolet nemusí.
Mohu jedině doporučit.

Pan doktor Jakub má kouzelné ruce,vytrhl moji nakřivo rostoucí osmičku za dvě vteřiny,šest hodin po zákroku a žádná bolest,paráda :-).Vřele doporučuji a moc děkuji za velmi milé chování i zdravotní sestřičce.E.Lorencová

Pan doktor je velmi milý, hodný, vše vysvětlí, poté také vše znovu "převysvětlí" sestřička, takže to pochopí aj blb, a když pan doktor trhal moje osmičky i manželčiny, a zároveň mi i poté dělal resekci zubu, tak jsem zjistil,, že lepší doktor snad ani neexistuje. 100% spokojenost a všem pana doktora doporučuji!!!

• zubní lékař - stomatolog