Doctor Dent s.r.o.
Slezská 113, Praha 3, Praha

Absolvent stomatologické fakulty 1LF. UK 2013
Člen České Stomatologické Komory.
2013-2015 Stomaservis s.r.o Ústí and Labem
2015-2...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Pan doktor Gavrikov je velmi šikovný a pečlivý. Se zákrokem u dcery s vysokou kazivostí mléčných zoubků jsme byli velmi spokojeni.

Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Vynikajici - mohu vsem vrele doporucit! Dr. Gavrikov je velmi mily, profesionalni a peclivy, se sestrickou jsou dokonale sehrani. Jeden zub mi vytvareli prakticky z niceho a vypada uplne jako pravy. Navic vse zcela bezbolestne. Dekuji moc!

Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Naprosto úžasný a skvělý lékař. Dcera 5 let byla z pana doktora nadšená :) precizní, milej...já můžu jen doporučit a dcera se těší za půl roku na prohlídku.

Umístění: KVALIDENT s.r.o. Vypln

Moc pana doktora doporucuji, skvela, bezbolestni pece, cenove vse ok.
Recepce taky - pri objednani pani recepcni byla mila a potrvdila presne, kolik bude stat vymena amalgamove plomby za bilou.

Po dlouholetém strachu ze zubařů jsem se odhodlala k návštěvě zubaře. Naštěstí jsem zvolila pana MDDr. Gavrikova (Kvalident). Je velmi empaticky a precizni. Muj nejvetsi strach byl z aplikace anestezie a k memu velkemu prekvapeni jsem injekci vubec necitila. Pred aplikaci lekar misto potrel necim znecitlivujicim a pote aplikoval injekci velmi pomalu a ja jsem nezaznamenala, ze je injekce jiz aplikovana . Nikdy bych neverila, ze je mozne injekci "necitit". Kdybych tusila, ze je toto mozne, tak bych roky neotalela s navstevou zubare... Pri osetreni se citim velmi komfortne, pan doktor i sestricky jsou velmi mili. Za me jednoznacne spokojenost! :-)

Velmí precizní profesionální lékař. Skvělá péče za super ceny! Jinám už nepůjdu! V jiné klinice mi řekli za podobné ošetření pětinásobek. Děkují moc krát!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I went to Kvalident clinic after my US dentist told me I needed three crowns. Dr Gavrikov said that one of them was necessary, the second was advisable, and the third unnecessary. He did root canal procedure on one tooth. I decided to have two crowns made. The procedures took eight hours over two days, with a day off between them for fabrication of the crowns.

I am very pleased with my treatment, from a quick reply to my first inquiry, thorough explanation of services and prices, skillful and efficient work, to an excellent result. The office is modern and fully equipped. Dr Gavrikov was professional and very pleasant -- a good thing if one is spending up to five hours in the chair at a time. I highly recommend this clinic.

Jednoznačně doporučuji - šetrný, bezbolestný přístup. Troufám si říci, že i nadstandardně pečlivý. Za mě velmi dobré.

Je nám líto že už není v Ústí nad Labem -- mému muži se jen tak někdo nezavděčí ale pan Doktor je úžasný a muž byl velmi spokojen . Pan doktor je profík a především má velice příjemný přístup . Děkujeme :-) moc doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Doktor Gavrikov je nepochybně jedním z nejlepších stomatologů . Jeho osobní přístup, pečlivost, bezbolestnost a totální profesionalita při ošetřeních mě zbavili strachu ze zubařů. Měl jsem velký strach z vyjmutí osmičky, které jsem musel podstoupit. zákrok provedl bezbolestně, dokonce se vždy, když jsem se zatvářil asi bolestivě, tak se hned ptal, zda bolí a ještě pro jistotu přidal anestezii .Mohu říci, že zákrok i rekonvalescence proběhly bezbolestně, až mě to samého překvapilo a ve velmi krátké době jsem byl fit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,jsem pacientem IKEM Praha-příprava na transplantaci ledviny pro dědičnou polycystozu.S tímto problémem se u mě projevil i nedostatek vápníku.Zuby se mi začaly lámat,mám odhalené krčky,na zadních zubech mám korunky,bohužel vypadávají.Pokud bych si nechala chrup opravit na návrh lékařky,zaplatila bych cca 50 000Kč.Jestliže dojde k transplantaci,musí mi vytrhat všechny mrtvé zuby.Vzhledem ke špatnému stavu jsem navrhla lékařce vytržení všech zubů a celkovou náhradu,která by pro mě byla konečným řešením vleklých potíží.Lékařka mi arogantně sdělila,že jí to musím podepsat.....Nerozumím,co bych měla podepsat,ani proč mám neustále platit opravu chrupu,která vydrží chvilku.Můstek za 9000Kč mi také nesedí už od začátku a půjde ven.Ráda bych znala Váš názor na můj návrh vytrhat všechny zuby a udělat celkovou náhradu.Je mi 44 let a ráda bych měla chrup za který se nemusím stydět.Děkuji předem za Vaši odpověď. Jitka

nemůžu Vám úplně přesně odpovědět, protože nemám u sebe rentgen a nevím, v jakém stavu zuby jsou. Nicméně, doporučil bych Vám zachovat zuby, které jsou ošetřitelné a které jsou pevné. Celková protéza není úplně ideální řešení, s ní se nenajíte stejně dobře jako s vlastním chrupem, a také je tu otázka adheze. V tomto případě může být optimální variantou částečně snímatelná náhrada. Dr. Gavrikov.

MDDr. Denis Gavrikov