Botox

Dysport - odstranění vrásek a pocení

Korekce odstátých boltců +8 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ambulance plastické chirurgie

Narozen 18. 9. 1957, promoce 1983 na Masarykově univerzitě v Brně, atestace z všeobecné chirurgie 1986, z plastické chirurgie 1991.

198...

Léčené nemoci

• plastická chirurgie

Nechla jsem si u MUdr. Davida Štěpána udělat obřízku a s celkovým přístupem, průběhem operace i výsledkem jsem velmi spokojen, mohu tuto kliniku všem doporučit.

U lékáře jsem absolvovala zákrok hrazený pojišťovnou. Bylo to vyříznutí drobné bulky z prsu. Šla jsem na doporučení. Po zákroku mám obrovskou jizvu, protože asi nebylo na lepší samovstřebávací stehy a proto když jsem přišla na vytáhnutí musel je "doktor" vytrhnout a ještě jako vrchol jsem mu musela připomínat pátý steh, kterého si nevšiml. A to se mě ještě ptal, jestli je tam doopravdy místo toho aby se pořádně podíval. Výsledkem byla hluboká díra, po "zhojení" jizva 5x tak velká než byla původně zvrásněná kůže nad bulkou. Jako bonus po půl roce mám obrovský zánět, nejen v místě zákroku ale všude okolo.... takže k tomuto "doktoru" nikdy více. Nechápu lidi co si u něj zákroky platí.... existují daleko, ale daleko lepší, kteří za peníze odvedou kvalitnější práci. Pokud mohu radit obejít velkým obloukem. I když možná je to tím, že jsem platila jen těch 30Kč.... třeba by se za víc snažil jinak....

MUDr. David Štěpán

Odstranění nádoru z prsu neníjednoduché

Právě jsem absolvovala rozsáhlou liposukci v oblasti břicha, boků i stehen a musím říct, že jsem s výsledkem velice spokojená. Celá operace probíhala bez problému, a pan doktor byl ke mě po celou dobu vstřícný, milý a choval se profesionálně. I přesto, že mě doktorka z interny zákrok nedoporučila, domluvil mi sraz s anesteziologem, který mě ujistil, že mi žádné riziko nehrozí, a přesně tak to bylo. Následná péče byla naprosto senzační, odcházela jsem šťastná a nadšená. Všem mohu jen vřele doporučit!!!

I já jsem dr.Štěpána navštívil a překvapilo mě že si nepamatoval předchozí konzultace a vždy měl jiné řešení.Nicméně výsledek je velmi dobrý.A o penězích to určitě nebylo.Snažil se využít možností pojištoven a doplácel jsem jen zlomek ceny které zákroky stály.

Pan doktor je velmi vstřícný. profesionální, vše trpělivě vysvětlí. Jsem velmi spokojená s výsledky všech zákroků, které jsem u něj podstoupila a nadále za ním dojíždím 150km i kvůli "obyčejnému" botoxu.

Pan doktor Štěpán je profesionál a ráda se k němu zase, až bude potřeba vrátím.Kateřina

pan doktor je skvelý člověk,s lidským přístupem,je ochoten pro pacienta udělat velmi mnoho i nad ramec svých povinností,mimo ordinační čas osobně i po telefonu.po operaci víček se pacientkám skvěle věnuje,mám osobní skušenost a řada mých známý také.Spoustu věcí dělá pro lidi bezplatně a svými odbornými radami pomohl mnohým. NEJLEPŠÍM MĚŘÍTKEM ČLOVĚKA je setkání s ním osobně,zkuste to,pan doktor je odborník,lidem se věnuje skvěle a zdá se mi,že pošpinit někoho na anonimním internetu je velni lehke....

Nemohu soudit provedení komplikovaných zákroků, ale co se týče osobního přístupu, nemám co bych panu doktorovi vytkl.

Spíš naopak. Na to, že jsem u něj byl jen na hloupém vyjmutí pigmentací, tak jsem byl mile překvapen vstřícným přístupem, a to jak jeho tak zdejší sestřičky. Jsem celkem zvídavý člověk a ptal jsem se na pár dalších věcí i ohledně možnosti provedení náročnějších zákroků a všechny mé otázky byly kvalitně zodpovězeny.

Níže jsem shledal jediný relevantní negativní komentář ohledně plastiky břicha. Ostatní jsou velmi neurčité a mohl je napsat kdokoliv. Obzvlášť, pokud máte negativní zkušenosti, buďte konkrétnější, aby vaše příspěvky měly nějakou váhu, za češ zde budeme všichni vděční.

Já osobně mohu Dr. Štěpána doporučit každému, dělal mi plastiku nosu a velikostí i tvarem přesně odpovídá stavu před úrazem, na fotografii se to nedá poznat a pan doktor odvedl skvělou práci. Není pravda že by se pan doktor Štěpán choval povýšeně nebo neprofesionálně, možná že když k němu příjde do ordinace strašidlo a chce vypadat jako princezna a je odmítnuto, tak si pak stěžuje na aroganci ale to nesvede nikdo, dokonce ani Dr. Štěpán!

profesionál, velmi hezký přístup, pohotové řešení komplikovaných stavů, zručný, doporučím

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, včera jsem byla na výplň rtů kyselinou hyaluronovou. Oteklé rty mám pořád ale už to ustává. Mám však ve rtech hrudky nebo větší boule po vtichu. Nejsou tak moc viditelné jen je výrazně cítím. Pan doktor mi řekl že se časem rozlijou a "rozpustí". Mám z toho ale celkem špatný pocit že mi to tak zůstane. Mohu pomoci o radu co s tím dělat? Předem moc děkuji

Lituji, ale to, že člověk cítí ve rtech cizí materiál po jeho aplikaci s cílem rty zvětšit, je bohužel nutnou součástí mechanismu účinku této metody. Ložiska kyseliny ne časem( asi za 1,5 roku) skutečně rozpustí / odbourají. Ovšem současně s tím pomine její účinek. S pozdravem dr. Štěpán

MUDr. David Štěpán

Dobrý den, ráda bych radu ohledně povislé kůže po porodu. Jako jedna z rad mi bylo doporučeno kompresní prádlo či stahovací, kvůli prokrvení. Má to nějaký vliv? Může mi to pomoci? Případně jak dlouho a často nosit aby to mělo afekt ale neublížila jsem si (pokud je to vůbec možné). Děkuji za radu.

Povislá kůže po porodu se většinou napne sama asi do 6 měsíců. Často však povolená zůstane. To však je možné odstranit jen operací. Objednejte se na konzultaci na plastickou chirurgii. S pozdravem MUDr. David ŠTĚPÁN