Přijímám: dospělí

1 500 Kč

www.otevrenaterapie.cz
www.narativnipsychoterapie.cz

email: david.panuska@volny.cz

Ve své ordinaci poskytuji te...

• psychoterapie

Umístění: ordinace v Praze

Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu.

C
Umístění: ordinace v Mladé Boleslavi

Hodinka mi vždy uteče jako voda. Brouzdáme hlubinami mysli, rozmotáváme uzly nahromaděných potíží, probíráme archetypy, zaobíráme se démony a démonky. Díky tomu prožívám své dny čím dál tím klidněji a spokojeněji. A spokojenější je díky tomu i mé okolí, včetně mé manželky. Za to patří panu Panuškovi veliké díky.

Doporučuji pana Mgr. Panušku.
Má velice citlivý a přátelský přístup.
Dlouho jsem hledal někoho takového.

Kuba

Po dvou zkušenostech u jiných psychoterapeutů jsem zakotvila u pana Mgr. Davida Panušky. Mohu jenom potvrdit slova předchozích přispěvatelů. Sezení u pana Panušky jsou nejen uzdravující, ale díky jeho životním a profesním zkušenostem i obohacující. Sháníte-li dobrého psychoterapeuta, obraťte se na Mgr. Davida Panušku, po roční zkušenosti nemohu jinak než vřele DOPORUČIT!

Pana Mgr. Panušku pokládám z odborníků zabývajících se psychoanalýzou či jinými formami psychoterapie, které jsem poznala, za bezkonkurenčně nejlepšího. Jeho způsob vedení terapie mi vyhovuje
a mám okamžitou zpětnou vazbu (což u jiných terapeutů není vůbec samozřejmé), která je fundovaná, smysluplná a užitečná. Líbí se mi i provádění imaginace zpravidla na konci sezení. Sympatické je, že Mgr. Panuška nehledí na čas věnovaný klientovi a zpravidla sezení přetáhne. když má pocit, že to je nutné.
Jako člověk je velkorysý, empatický a ušlechtilý. Klientovi se snaží ve všem vyjít vstříc a umožnit mu terapii, i tehdy, když jeho finanční situace (klientova) není nejlepší.
Kéž by takových lidí jako je Mgr. Panuška bylo mezi námi více.
Děkuji mu a přeji mu, ať se mu daří.

Pana Davida Panušku určitě můžu doporučit. Je to milý, empatický a přátelský člověk s respektujícím, nesoudícím přístupem. Pokud uvítáte v terapii i něco jiného než jen "běžné povídání", pak u pana Panušky oceníte navíc například používání technik imaginace. Doporučuji.

Pana Panušku znám osobně a doporučuji ho všem, kdo má obavy z psychologů.
Rozhovory,které sme vedli spolu jsou přátelské jako i jeho přístup je přátelský a pomohl mi díky tomu se zbavit mnoha strachů a hlavne depresí,kterými jsem v tý době trpěl.
Právě proto se nebojte ho oslovit.

Velmi doporučuji. Pan Panuška je příjemný člověk a rozhovory s ním mi pomohli se na svět zas dívat pozitivnějšíma očima po tom, co jsem několik let jsem strávila v sektě a po jejím opuštění trpěla ztrátou sebevědomí a depresema.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuji

Bohužel diagnostická vyšetření nedělám a s dětmi jsem se zatím rozhodl nepracovat. Chci počkat až moje vlastní děti vyrostou a já díky tomu budu schopen jim opravdu upřímně a niterně porozumět. (To bude až tak okolo roku 2030) Jinak teoretické základy mám a pokud byste vyloženě stáli o pohovor se mnou, je to možné - ovšem myslím si, že jsou zde určitě terapeuté v tomto ohledu mnohem zkušenější.

Mgr. David Panuška

Chtěla jsem se zeptat když jsem v domácím násilí a moje dcera obtěžování sexuálně není plnoleta bude ji 11 roku jaký psycholog by byl pro nás lepší v Boleslavi a vzal nás co nejdřív dekuji

Dobrý den, doporučuji co nejdříve nakontaktovat centrum pro pomoc obětem domácího násilí. Poskytnou Vám podporu, která může být i anonymní a vždy je bezplatná. Organizace Respondeo působící v Mladé Boleslavi nabízí široké spektrum služeb. Vše je dobrovolné a bez jakýchkoliv požadavků na Vaši osobu.

Mgr. David Panuška