Neurologická ambulance
José Martího 31/269, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurologie

Velmi příjemný lékař. Má zájem opravdu pacientovi pomoci a s úspěchem se mu to daří.

výborný přístup

Jedinečný diagnostik, schopný pospojovat si rozličné symptomy do smysluplného vzorce nemoci, s citem pro psychosomatiku, v případě potřeby dokáže doporučit vhodnou mimo-neurologickou léčbu, včetně alternativních metod. Vedle toho je vynikající i jako neurolog. Nakolik je toho pacient schopen, pomáhá se mu uzdravit se, místo toho, aby ho symptomaticky "léčil".

Potvrzuji slova kolegů výše, že pomáhá již svou empatií a 100% zájmem o to, co pacient říká.

Myslím, že pan doktor Pánek je opravdu člověk na svém místě.
Nejen že je dobrý lékař, ale je inteligentní, empatický a vstřícný. Má zájem pacientovi opravdu pomoci, což dnes už bohužel není u všech lékařů běžné.
Vřele doporučuji.

Č

PRO MĚ JE TO DOKTOR NA SVEM MISTE ,KTERYCH JE DNES OPRAVDU MALO.MELA JSEM DOST VELKE ZDRAVOTNI I PSYCHICKE PROBLEMY.KONECNE DOKTOR KTEREMU JSEM OPRAVDU MOHLA RICT JAK SVE PROBLEMY CITIM A ON MI VSE VYSVETLIL TAK ABYCH POROZUMELA VSEMU CO SE SEMNOU DEJE,NAVIC VE ME VZBUDIL TAKOVOU DUVERU ZE MU OPRAVDU VERIM.HROZNE MOC MI TENKRAT POMOHL A NA JEHO VETU ,,VY SI NA ME VZPOMENETE AZ BUD POTREBA" OPRAVDU NEZAPOMENU A KDYZ SE NECITIM DOBRE OPRAVDU NA NEJ MYSLIM CO BY MI REKL A CO BY MI PORADIL.JEN SKODA ,ZE DNES NEVIM KDE BYCH HO NASLA ...........