Od 1.7. 2020 na nové adrese Pelušková 1405, Praha 9-Kyje.

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz
  • Nemoci zubů

• zubní lékař - stomatolog

Pana doktora nemůžu doporučit. Po rentgenu mi sdělil, že mám spoustu kazů, a dokonce 3 zuby s hlubokými kazy na umrtvení. Po umrtvení prvního zubu jsem panu doktorovi přestala důvěřovat (sdělil mi, že si přivedl posilu - zákrok přenechal kolegyni, které to vůbec nešlo – ukázalo se, že jde o mladou zubařku, která měla do ordinace teprve nastupovat) a šla vše konzultovat k jinému zubaři. A ukázalo se, že umrtvení dalších zubů není vůbec třeba!! Teď je to již cca rok od doby, kdy mi tyto podle pana Novotného odepsané zuby byly zaplombovány a nejsou s nimi žádné problémy.

Pan doktor je milý a né vždy dopředu řekne, kolik bude složitější zákrok celkově stát (rozfázovaný na několik etap). Když jsem chtěl vysvětlení, ukončil se mnou spolupráci (na rozdělaném zubu!). Navíc začínal lehčími zákroky a zatím na zub, který potřeboval zákrok jako první, nechal na později, když to bylo za minutu 12!. Ceny má kapu vyšší což je vyváženo moderním vybavením.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobrý den, nerozumíme úplně Vašemu dotazu, na které klinice se situace přihodila. Na našem pracovišti si žádné podobné situace nejsme vědomi a žádný záznam o příhodě nemáme.Zákrok se u nás fotí standartně intraorální kamerou před a po výkonu,takže by vzniklá situace měla být zaznamenána. Každopádně zdravému zubu by se při ošetření dentální hygienistkou nemělo nic podobného stát, jelikož nepoužívá žádné přístroje, které mohou odlomení zubu zapříčinit (jedině zub oslabený rozsáhlým kazem nebo nekvalitní nedržící výplní). S pozdravem Denté Clinic Prague s.r.o.

MDDr. David Novotný

Od 1.7. 2020 na nové adrese Pelušková 1405, Praha 9-Kyje.

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz