Od 1.7. 2020 na nové adrese Pelušková 1405, Praha 9-Kyje.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Denté Clinic Prague, s.r.o. Jiný

Mohu jen a jen doporučit. Pan doktor mi během 4 let postupně dal dohromady zuby, které nebyly v dobré kondici. Předem vysvětlí co je za problém, co bude během zákroku dělat a jaký bude výsledek. Vždy naprosto profesionální přístup a vše společně se sestřičkou asertivně a ochotně vysvětlí. Velice příjemné prostředí a atmosféra v ordinaci. Dojíždíme s celou rodinou do Prahy až od rakouských hranic - naprostá spokojenost.

Umístění: Denté Clinic Prague, s.r.o.

Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem.

Velmi příjemný, pečlivý doktor i sestra. Před zákrokem vše vysvětlí, ukáže na kameře a dá vybrat mezi jednotlivými možnostmi. Ceny jsou přiměřené a člověk dopředu ví, kolik bude platit. Chodíme k němu celá rodina a jsme spokojení všichni.

Mam vybornou zkusenost s provedenym vykonem. Mela jsem nekolik hlubokych kazu pod bilou vyplni. Specialne jeden kaz z bocni strany a velkou obavu, ze o zub prijdu. Kdyz mi pani doktorka pred lety plombu delala, upozornila me, ze uz ze zubu moc nezbyva. Diky panu doktorovi zub stale krasne drzi a nebyl treba zadny vetsi zakrok. I ostatni hluboke kazy pod plombou jsou pryc a ja mam klid na cestovani. Mohu vrele doporucit.

Pana doktora nemůžu doporučit. Po rentgenu mi sdělil, že mám spoustu kazů, a dokonce 3 zuby s hlubokými kazy na umrtvení. Po umrtvení prvního zubu jsem panu doktorovi přestala důvěřovat (sdělil mi, že si přivedl posilu - zákrok přenechal kolegyni, které to vůbec nešlo – ukázalo se, že jde o mladou zubařku, která měla do ordinace teprve nastupovat) a šla vše konzultovat k jinému zubaři. A ukázalo se, že umrtvení dalších zubů není vůbec třeba!! Teď je to již cca rok od doby, kdy mi tyto podle pana Novotného odepsané zuby byly zaplombovány a nejsou s nimi žádné problémy.

Nejlepší, co jsem mohl se svým chrupem udělat, bylo navštívit pana doktora Novotného a jeho stomatologickou ordinaci. V minulosti jsem chodil k několika stomatologům, ale nikdy to nebylo dle mých představ. Nyní mám zuby ukázkově spravené jak ze žurnálu. Cenově přijatelné výkony, nesouhlasím s některými příspěvky zde ohledně vyšší ceny. Kvalitní práci je třeba ocenit a upřímně, dříve mě zubaři stáli mnohem více (menší částky, ale více návštěv a úkonů). Stomatologická ordinace a um pana doktora Novotného jsou někde jinde od běžného standardu - po všech stránkách doporučuji. Jedinou vadou mohou být pro někoho delší objednávací lhůty, ale holt na dobrého doktora je třeba si počkat. Jakub

Pan doktor je milý a né vždy dopředu řekne, kolik bude složitější zákrok celkově stát (rozfázovaný na několik etap). Když jsem chtěl vysvětlení, ukončil se mnou spolupráci (na rozdělaném zubu!). Navíc začínal lehčími zákroky a zatím na zub, který potřeboval zákrok jako první, nechal na později, když to bylo za minutu 12!. Ceny má kapu vyšší což je vyváženo moderním vybavením.

Sice mi pan doktor 2 zuby zatím jen trhal, ale po obrovském strachu, dnes musím říct,že veškerý strach byl zbytečný. Vše bylo hotovo za pár minut.Doporučuji.

Musim se přidat s chválou na pana doktora,po rentgenu mi zjistil hrozně moc kazů,přitom jsem chodila pravidelně k zubařce,která tam ordinovala před panem doktorem a ta mi řekla,že mám vše v pořádku...takže postupně spravujeme,ale je fakt,že tam je dlouhá doba objednání.Asi právě proto,že pan doktor je pečlivý,vše se mnou probírá a ukazuje na snímcích a je hrozně milej.Postupně se přestávám bát...díky panu doktorovi...

Perfektní, až na ty dlouhé termíny objednání.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobrý den, nerozumíme úplně Vašemu dotazu, na které klinice se situace přihodila. Na našem pracovišti si žádné podobné situace nejsme vědomi a žádný záznam o příhodě nemáme.Zákrok se u nás fotí standartně intraorální kamerou před a po výkonu,takže by vzniklá situace měla být zaznamenána. Každopádně zdravému zubu by se při ošetření dentální hygienistkou nemělo nic podobného stát, jelikož nepoužívá žádné přístroje, které mohou odlomení zubu zapříčinit (jedině zub oslabený rozsáhlým kazem nebo nekvalitní nedržící výplní). S pozdravem Denté Clinic Prague s.r.o.

MDDr. David Novotný