Amalgámová výplň • Od 1 400 Kč

18 000 Kč

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

tento dentista je fakt nejlepsi a to uz jsem vystridala vic nez dost. Ten, kdo bude jeho pacient nebude litovat ;-)

fakt super

S panem doktorem jsem velmi spokojena, odvádí naprosto perfektní a precizní práci, velmi pečlivý, věnuje se pacientovi maximálním způsobem a je také moc příjemný. Cítím se být v dobrých rukou. V minulosti jsem měla ze zubařů také strach, ale u něj je to jiné, vždy Vás předem upozorní na to, co se bude dít, jako nezbytnou součást používá vodičku, která poukáže na to, zda tam není ještě nějaký zbytek kazu. Souhlasím s ostatními předchozími kladnými hodnoceními, jediné co bych vyměnila, tak sestřičku, ta bohužel neumí být příjemná přirozeným způsobem a není příliš profesionální, navíc z ní mám pocit, že se cítí býti nadřízená panu doktorovi, jelikož je starší, a když ji on požádá, aby něco udělala rychle (i vzhledem k pacientovi) tak sedí a zvedne se asi po 3min., kdy ji musí pan doktor opětovně žádat, aby to udělala hned! Také během své práce řeší věci, které ani nejsou k její pracovní náplni a někdy neumí vycítit vhodnost svých reakcí k dané situaci. Je pravda, že cena zákroků by mohla být přiznivější, avšak u ostatních stomatologů srovnatelných kvalit jako pan doktor, je situace obdobná.

Skvělý pan doktor, můj strach ze zubaře sice úplně nezmizel, ale díky němu se určitě rapidně snížil... Sice péče je dražší, ale zato opravdu kvalitní... Jen teď změnil pole působnosti a já nevím, kde jej hledat :-(

Perfektní péče a hlavně snaha o prevenci. Modrá vodička, která poukáže na nedostatečně vyčištěné zuby je někdy docela nekompromisní. Také ta co reaguje se zubním kazem- nikde jinde jsem se sní nesetkal. Doktor vždy několikrát zkontroluje vrtaný zub jestli tam jěště není nějaký ten "bubák". Ukázka správného čištění také poukazuje na snahu o zdravé zuby a ne o zisk. Ano sestra nepatří k nejlepším, ale doktor ano. Ceny jsou v této oblasti za kvalitní péči v průměru a jak již bylo zmíněno, stanovuje je majitel stomatologie. Doufám že mu jeho pečlivost vydrží na dlouhá léta, i když to určitě bude těžké.

Profesionální a zároveň přátelský přístup. Precizní práce (se zoubky si doslova vyhraje) a navíc dokáže odstranit pacientův strach tím, že s ním neustále komunikuje, takže pacient vždy ví, co se s ním právě děje a co bude následovat. Vždy jsem měla ze zubařů strach, ale tento pan doktor je první, ke kterému mám opravdu důvěru, což dokazuje i fakt, že chodím na některé zákroky i dobrovolně. Pokud se někdo bojíte zubaře, tak neváhejte a zkuste ho. Nebojte se, tenhle nezklame.

Nemůžu si vynachválit, jen mohu doporučit. Špička v oboru.

Bezchybny pristup, hlavni jeho cil je predchazet kazum,ktere umi i perfektne lecit. Jako prvni zubar mi ukazal jak si cistit zuby spravne niti, reflexni vodicka je taky bezva .. ukaze Vam, ze plak je i na vycistenem zubu. A bylo mi receno, ze cenu zakroku si neurcuje on ale majitel Stomatologie..

Jsem spokojeným pacientem pana doktora Mlynáře. Měl jsem starší zubařku a ta mi nechala kaz v zubu, který pak zaplombovala. Pan doktor mi zub vyvrtal, vyčistil kanálky a zaplomboval mi zub. Je dobře že pan doktor je pečlivý zubař, zuby máme jenom jedny. Pan doktor je zaměstnanec a ten si neurčuje ceny zákroků.d

Neskutečně pečlivý, pokud ne až moc... vrtá zub, který ani nebolel, tak dlouho až se dostává do stavu, kdy "nedoporučuje výplň", a pak už máte jen jedinou možnost - korunka... a pak - "nedoporučuje cokoliv hrazeného pojišťovnou"... ale cenu prohodí.. něco, tisíc.. něco dva... a když už platíte po třetí za stejný zub, tak se ptáte kolik tedy to bude stát a vzteklá arogantní sestra vám se začne k vám chovat jak k blbému zvědavému spratkovi. Když se zeptáte, chápu to správně, že jedna korunka mě vyjde na 10 tis?? Tak tento dotaz ji vytáčí už úplně (co je vám po tom přece kolik to bude stát, ne???) a obrací se na doktora s ironickým úsměvem, že tedy bude lepší když to vysvětlí on, a možná lépe - když to i nakreslí - a pokračuje vysvětlování jako by jste byli IQ 30. Tak - pokud tam chcete jít pak nezapomeňte v peněžence hotovost - min. 2 tis. (nejlépe asi 5 tis.) a hlavně - NEPTAT SE na peníze... to pan doktor a zejména jeho sestra velmi neradi!!! Byla jsem už asi na 10 návštěvách, stálo mě to asi 8 tisíc a podařilo se mu spravit zatím 1 zub (plomba)...