Amalgámová výplň • Od 1 400 Kč

18 000 Kč

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

ze zubaře jsem měla opravdu hrůzu,ale pan doktor je neskutečně empatický, citlivý, zákroky včetně trhání 8ček jsou absolutně bezbolestné! Pan doktor neustále povídá, co se děje, co je potřeba, ať se neděsíte zvuků, že ty k ošetření patří a jsou běžné a tak. Dnes jsem sama sebe přistihla při větě "ano,ano, 8čku trhneme, já jsem doufala, že ji vezmete" :) zákrok nanejvýš citlivý! Sestřičky moc milé, vybavení ordinace výborné... strach z návštěvy zubaře už neznám!

Mohu vřele doporučit. Musela jsem navštívit zubaře kvůli akutnímu stavu zánětu a jelikož jsem nebyla u něj registrovana tak jsem spíš doufala v takovou tu "první pomoc", a nechtěla jsem rozhodně na pohotovost.
Byla jsem velmi mile překvapena již po mém telefonickém dotazu, zda bych tam mohla přijít. Sestřička na recepci velmi milá a ochotná a nabídla mi , že se mohu dostavit, ale počkám si az bude mít pan doktor volněji s čímž jsem souhlasila, protože bolest byla veliká. Další milé překvapení bylo když jsem přišla do čekárny - krásné prostředí, velice milý personál a vlastně mě vzali cca po 10 minutách. Pan doktor profesionál ve všech směrech. Kouknu na rentgen , rekl co a jak a jaké jsou možnosti a celkový jeho pozitivní přístup byl skvělý.
Pokud bych nebyla 400km daleko, tak bych určitě takovéto stomatologické zařízení navštěvovala. Škoda, že takových lékařů a sestřiček není víc....

Ještě jednou děkuji

K.C

Se zuby jsem si užila, takže mohu porovnávat. Např. poslední zubař nacenil všechny mé nutné opravy na cca 15 tisíc. Pan doktor Mlynář byl schopen stáhnout částku na minimum, přesto se stejně uspokojivým a pravděpodobně šetrnějším výsledkem. Je vtipný, milý, vnímavý a vlastně za ním chodím ráda. I díky jeho sestřičkám. Je to skutečný profesionál.

Pan doktor Mlynář je nejen skvělý jako profesionál, ale hlavně jako člověk. Díky své profesionální preciznosti a empatickému přístupu, mohu otevřeně říct, že můj úsměv zdobí stále krásné zdravé zuby, ale i návštěvu u něj nepovažuji za boží muka a utrpení. Nadstandard tudíž neskýtá pouze krásně a špičkově vybavená ordinace, či čekárna, ale hlavním nadstandardem ordinace DENTIMO jsou nadstandardní služby a nadstandardně kvalitní personál v čele s panem doktorem. Tisíceré díky vám všem, je mi ctí býti vaší spokojenou pacientkou. A těm, co se chtějí přesvědčit zda tahle slova nejsou klišé, neváhejte, mohu vřele doporučit!

Skvělý zubař s citlivým přístupem, zákroky jsou bezbolestné, jsem maximálně spokojená a doporučuji všem

Paní doktorka je velice milá a dokáže pomoci a dobře poradit.
Ceny jsou sice vyšší, ale za kvalitu si raději připlatím.

Přístup paní doktorky je na 1 s hvězdičkou, nejenže citlivě ošetří, ale hlavně umí účelně a dobře poradit.

Přístup je perfektní, ale ceny šílené, i proto jsem odešla. 600 za plombu mi příde docela hodně. Za tři návštěvy jsem tam nechala asi 2400, a jako matka na mateřské si to opravdu nemůžu dovolit. Takže pokud chcete dobrého, ale drahého lékaře, je to to pravé

Nadmiru spokojen.Pani doktorka mne vzala s akutnim pripadem i bez predchozi domluvy a obrovsky mi pomohla.Svou praci udelala vyborne, vcetne pristupu.Totez se tyka i dalsiho personalu..

Jsme s přístupem a vyšetřením (zatím nemáme kazy) velmi spokojeni, já i mé děti. Veškerý stres z nás opadl díky přístupu. Velice komunikativní a vstřícný personál. Případných zákroků se bát nebudeme. :)

Veľmi citlivý a precízny doktor..takého som hľadala posledných 15 rokov,a že som ich vyskúšala! Som maximálne spokojná s prístupom,možem len doporučiť.