Příkop 8, Brno-střed, Brno

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

Fotografie

Umístění: objednanihonig@gmail.com psychoterapie

Pan Hönig mi velice pomohl v náročném období, kdy jsem trpěl úzkostmi a byl bez energie a motivace. Během terapie jsme detailně probrali příčiny a nenuceně se dostali i ke způsobům, jak je můžu řešit. Skvělá domluva a zároveň mi vyhovovala možnost přizpůsobit jednotlivé setkání mému aktuálnímu rozpoložení.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Moc dobrý psycholog, často byl schopný přesně vystihnout, co jsem cítil, aniž bych to sám uměl pojmenovat.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Hönig je veľmi príjemný a bystrý človek. Veľmi výstižne vedel vyjadriť moje myšlienky aj z môjho chaotického rozprávania. Bol som na pár sedeniach a vždy mi pomohol objaviť v sebe niečo, čo som priehladal alebo čo som si nevedek uvedomiť. Všetko bolo maximálne pohodlné a bezproblémové, nemám mu absolútne čo vytknúť.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Během pár týdnů mi pan Hönig pomohl lépe se orientovat sám v sobě. Setkání s ním jsou příjemná a přátelská. Neměl jsem pocit, že mě někam tlačí nebo do něčeho nutí. Na druhou stranu, když už jsem se zeptal na jeho názor, byl ochotný se o něj podělit. Co se týče místa, bylo vždy nachystané a uklizené. Bylo mi i sympatické, že když jsme otevřeli nějaké téma, neutnul ho přesně v 50. minutě, ale věnoval mi pár dalších minut, abychom téma uzavřeli a já odcházel s ucelenou myšlenkou.

Ž
Umístění: objednanihonig@gmail.com psychoterapie

Na terapii jsem docházela více než půl roku. Loni jsem se cítila tak nešťastná a mimo sebe, až jsem si myslela, že už mi nic nepomůže. Měla jsem velké štěstí, že mi David vyšel vstříc a nabídl mi termín sezení. Je trpělivý, umí skvěle naslouchat a ‘navést’ člověka směrem k sobě tak, aby si sám porozuměl. Vytvořil prostředí, kde jsem mohla vyjádřit smutek, pláč, hněv, ale také se i podělit o pozitivní emoce. Pokud váháte, tak za sebe (s klidným srdcem a svědomím) terapii doporučuji a ještě jednou mu touto cestou děkuji za pomoc!

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Zažíval jsem těžké životní období. Trauma z dětství, nestabilita v rodině, sociální úzkost, úmrtí 2 blízkých osob v řádu měsíců, prakticky jsem nebyl schopen jakékoliv činnosti a vše jsem vzdal. Nebyl jsem schopen ani dále pokračovat ve studiu VŠ nebo si najít práci. Důležité ale je SE NEBÁT říct o pomoc! Pan Hönig bez jakéhokoliv nátlaku se mnou probral veškeré mé potíže a pomohl mi se opět postavit na nohy. Velmi trpělivý, chápavý a motivující přístup mi pomohl k určení priorit a znovunalezení síly. Tímto mu ještě jednou děkuji a Vám rozhodně doporučuji jeho pomoc.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Pana Höniga môžem vrele odporúčiť. Ocitla som sa u neho po rozchode s bývalým priateľom kedy moje vtedajšie ja malo ťažkosti dôverovať sebe aj ostatým. Pán Honig ma nasmeroval zo slepej uličky, pomohol mi uvedomiť si mnoho vecí, na základe ktorých som následne mohla zmeniť zaužívané vzorce správania. Patrí mu moja veľká vďaka.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Obrátila jsem se na pana psychologa v obtížné životní situaci, kvůli níž jsem trpěla úzkostnými stavy. Pan Hönig je velice příjemný, empatický, naslouchavý a vnímavý. Díky jeho přirozeně pokládaným dotazům jsem byla schopna si v sobě utřídit myšlenky a poznat více samu sebe a nějakým způsobem uchopit těžkosti partnerských vztahů. Jsem vděčná za to, že mne doprovázel touto cestou.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Před první návštěvou psychologa jsem byl k této léčbě skeptický, ale pan Hönig mně svou snahou a odborností přesvědčil, že má cenu probrat své problémy s psychologem a vidět je tak i z jiného úhlu pohledu.

Umístění: objednanihonig@gmail.com Jiný

V jistém okamžiku jsem si nevěděla se životem rady a objednala jsem se na sezení. Pan Hönig mě trpělivě vyslechnul a ze mě najednou šli věci, o kterých jsem ani netušila, že mě trápí. Brzy se dostavilo zlepšení a já si svůj život mnohem víc užívám. Po vzájemné dohodě jsme terapii ukončili, ale pokud mě bude opět něco trápit, tak se bez váhání vrátím. Cítím se skvěle.