Řeším funkční poruchy pohybového aparátu, akutní i chronické bolesti, kompenzační cvičení, obnovu funkce pohybového aparátu a mnohé další. www.dhfyz...

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Cvičení

Rehabilitace pro sportovce

Rehabilitace sportovců

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Trpěla jsem na migrény min. 10krat do měsíce a vyzkoušela jsem už asi všechno, než jsem přišla do ordinace pana Hofmana. Vše mi podrobně vysvětlil, ukázal cviky, které pravidelně cvičím a zbavil mě problémových míst a hlavně migrén! určitě doporučuji.

O
Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Takovy pristup fyzioterapeuta sem presne potreboval a muzu jedine doporucit! Snazi se resit pricinu a k telu pristupuje komplexne, aby problem odstranil...super!

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionál na svém místě. Spolehlivý a ochotný, vše dokonale vysvětlí. Naprostá spokojenost, mohu vřele doporučit

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Naprostá spokojenost. Profesionální a přitom velmi přátelský přístup. Vše velmi důkladně a srozumitelně vysvětleno. Mohu vřele doporučit!

Umístění: jiné místo Jiný

V první radě profesionál,který se “zakousne” do problému a s citlivým a velmi empatickým přístupem,kdy vnímá potřeby klienta,daný problém řeší.Jsem po komplikované zlomenině lýtkové a holení kosti.Terapeutická cvičení a masáže jizev skvěle pomáhají a vše se pěkně uzdravuje.Jsem moc ráda,že jsem pana Davida potkala a vřele,opravdu vřele doporučuji !!!

F
Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Profesionál, který mi pomohl s akutní bolestí žebra. Doporučil cvičení, vše názorně ukázal a vysvětlil. Opravdový zájem o pacienta.

Y
Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Profesionální, citlivý a empatický přístup ke klientovi. Srozumitelný popis problému a jeho příčin, aktivní spolupráce a komunikace při cvičení, zadání a vysvětlení cviků na doma. Objednací termíny rozumné, akutní bolesti řešeny v přijatelné době. Vřele doporučuji.

Umístění: DH fyzio rehabilitace sportovců

Velká spokojenost, kromě fyzio i cvičení na doma a důsledně vysvětlení, jak správně provádět. Vnímá pocity bývalého sportovce sedícího v kanclu a snahou pořad něco dělat:)

Umístění: DH fyzio cvičení

Skvělý odborný a empatický přístup. Po operaci kolena mi velmi pomohl vrátit se opět k mým oblíbeným činnostem.

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Profesionální přístup, skvělá komunikace, vše vysvětlí, poradí cviky. Nejen že uleví od akutní bolesti, ale zároveň hledá příčinu - jádro problému a cestu k jeho odstranění.

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů