Řeším funkční poruchy pohybového aparátu, akutní i chronické bolesti, kompenzační cvičení, obnovu funkce pohybového aparátu a mnohé další. Dávám váhu ...

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

Ukončené školy

• FTVS UK - Mgr.
  • Jihočeská univerzita v ČB - Bc.

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: DH fyzio nápravné cvičení

Asi zadny fyzioterapeut mi nepomohl, tak jako pan Hofman. Vzdelanej, profesionalni a hlavne mi ulevil od velke bolesti. Nemam co vytknout. Jsem strasne moc spokojena a urcite velmi doporucuji. S radosti se budu vracet, moc dekuju za vse!

Mockrát Vám děkuji :-)

Umístění: DH fyzio manuální terapie

Oceňuji naprosto profesionální přístup pana magistra. Přemýšlí o souvislostech problému, vše vysvětlí, postupuje citlivě a je zřejmé, že se odstranit problém. Má snahu pomoci a poradí s následnými cviky. Vřele doporučuji.

Mgr. David Hofman

Mnohokrát Vám děkuji za milé hodnocení :-)

Umístění: DH fyzio poúrazová rehabilitace

Konečně jsem po dlouhé době narazil na člověka, který ví co dělá. Panem doktorem mě byl pan Mgr. Hofman doporučen, že nemohu jen tak k někomu docházet na rehabilitaci, aby mě spíše neublížil (mám prasklou ploténku). Trošku jsem se bál, ale to mě přešlo po první návštěvě. Pan Mgr. Hofman prostě umí a ví. Zažil jsem mnoho dobrých a známých fyzioterapeutů, ale to co mě předvedl pan Hofman mě prostě nadchlo. Mohu jen doporučit, ikdyž bych spíš neměl, aby měl čas na mě :-)).

Moc Vám děkuji :-)

Umístění: DH fyzio rehabilitace

Při akutní bolesti zad, jsem skončil na pohotovosti. Po té jsem se dostal k panu Hofmanovi a po pár návštěvách bolest úplně ustoupila. Za mne mohu pana fyzioterapeuta vřele doporučit.

Děkuji mockrát :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Příjemná komunikace a domluva na termínu - maximální vstřícnost. Pana fyzioterapeuta jsem navštívil už několikrát a vždy jsem byl spokojen s cvičením i masáží. Řídím se radami, které mi dal a zlepšení je vidět. U mě velká spokojenost!

Moc Vám děkuji

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Fyzioterapii jsem vyhledala z důvodu přetrvávajících bolestí zad. Pokud bych ji využila dříve, ušetřila bych si spoustu bolesti a nepříjemností.
Oceňuji profesionální přístup a řešení příčiny akutních i dlouhotrvajících problémů.
Rozhodně doporučuji.

Moc Vám děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji především profesionální přístup a odborné vysvětlení jednotlivých cviků a úkonů v návaznosti na daný problém. Skvělá zkušenost, doporučuji.

Děkuji Vám :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální a přesto přátelský přístup s ochotou pomoct. Přišla jsem s dlouhodobým problémem bolesti v ruce, která mě po pár návštěvách u pana fyzioterapeuta přestala trápit. Mohu jen doporučit

Děkuji :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Po dlouhé době profesionál, který rozumí svému odbornému zaměření. Pomohl mi s velkou bolestí ramene. Bolest ustoupila, vše ok. Doporučuji.

Mgr. David Hofman

Děkuji, spolupráce byla moc příjemná.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojený. Přátelská atmosféra, pan doktor vše podrobně vysvětluje a nejdůležitější je výsledek - záda bez bolesti. Děkuji mnohokrát

I já děkuji :-)

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

Ukončené školy

• FTVS UK - Mgr.
  • Jihočeská univerzita v ČB - Bc.

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém n. Jizerou (2017)
  • Nemocnice ČB a.s. (2016-2019)
  • Rehabilitace Semily (2018-2019)
Zobrazit více

Certifikáty