Jana Palacha 804, Turnov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

DH fyzio

Řeším funkční poruchy pohybového aparátu a jejich obnovu, akutní i chronické bolesti, kompenzační cvičení a mnohé další. Dávám váhu individualitě klie...

• fyzioterapeut

Úžasný přístup k pacientovi, a neuvěřitelné výsledky hned po prvním setkání, mohu pouze doporučit pokud se chcete zbavit své neustále bolesti tak jediné k panu Hofmanu, velké díky!

Umístění: Fyzio Turnov fyzioterapie

Od dubna jsem mel palive bolesti od krku, pres trapez, rameno az do ruky. Zkousel jsem vsechno mozne od cviceni, protahovani, navstevy ortopeda, masera atd. Bolesti byly stridave od slabsich az po opravdu neprijemne. K Davidovi jsme se dostal nahodou (internet)...Vicemne na zaklade meho verbalniho popisu okamzite a spravne diagnostikoval problem se svalovou fascii (povazkou). za coz moc diky. Naslednou masazi (fasicalni manipulaci) me problemu 100% zbavil. Do tydne bolesti pryc, do dvou i lehke pnuti a mravenceni. Super....O fasciich jsem nemel vubec tuseni... jedine ceho lituji je, ze jsme neprisel o pul roku driv ;) jeste jendou diky Honza.

Děkuji Vám :-)

Ač jsem byl na začátku spíše skeptický, musím uznale říct, že šikovné ruce opravdu pomohly vyřešit můj problém, za což moc díky !!

Umístění: Fyzio Turnov fyzioterapie

Konečně člověk, který opravdu nemocným lidem pomůže!Díky Vám mohu konečně normálně fungovat, chodit!Děkuji

Děkuji za pochvalu :-)

Umístění: Fyzio Turnov fyzioterapie

Mohu vřele doporučit. Pan Hofman je člověk na svém místě. Vstřícný, empatický a hlavně opravdu pomůže.

Děkuji :-)

Cílená a citlivá pomoc. Pan Hofman je skvělý. Dokáže se vcítit. Zkušený terapeut a odcházím vždy poucena o něco vic o svém vlastním těle. Děkuji Vám!

Děkuji, to mě těší :-)

David Hofman je člověk na svém místě. A to nejen profesně, kdy umí problém identifikovat i kreativně řešit, tak i lidsky - je empatický, laskavý, vtipný a stoprocentně motivující. Syn do ordinace přihopkal po šesti týdnech od operace kolene s tuhou nohou a po sedmi setkáních odcházel po svých s obnoveným rozsahem pohybu a efektivními tipy, jak preventivně postupovat v léčbě dále. Pro mě byla radost ho pozorovat, jak o své práci přemýšlí, jak se synem pracuje a kolik pozitivní a motivační energie mu dává. Za jeho práci nad rámec našich představ děkujeme a vřele jeho laskavý přístup doporučujeme.

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet.

Děkuji Vám.

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Bolelo mi rameno, nemohla jsem vzít ani sklenici s vodou a napít se…,po návštěvě u pana
magistra mně přestalo bolet úplně !! Jsem velmi spokojena i s lidsky přístupem a i vysvětlením, proč rameno bolelo. Diky moc !!!!!

PhDr. David Hofman

Bylo mi potěšením. Díky za feedback :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Návštěvu u pana Hofmana nemůžu hodnotit jinak než kladně. Šest týdnů před návštěvou jsem nemohla běhat kvůli velké bolesti kolene. Nevím jak je to možné, ale pán má asi vážně zázračné ruce. Po jeho jednorázovém vyšetření jsem šla běhat a bolest v koleno byla pryč. Mohu tedy jen doporučit.