Zprávy

Fyzio Turnov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Diagnostické vyšetření

Fyzioterapie • 900 Kč

Řeším funkční poruchy pohybového aparátu, akutní i chronické bolesti, kompenzační cvičení, obnovu funkce pohybového aparátu a mnohé další. Dávám váhu ...

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

Ukončené školy

• FTVS UK - Mgr.
  • Jihočeská univerzita v ČB - Bc.

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Jana Palacha 804,

Jana Palacha 804,

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Pana magistra Hofmana mohu jedině doporučit. Má skvělý jak profesionální,tak i lidský přistup- vše krásně a srozumitelně vysvětlí a snaží se problém řešit komplexně. Šla jsem k panu magistrovi s akutními bolesti zad a odcházela jsem bez nich. Je opravdu moc šikovný a budu se k němu vracet.

Děkuji Vám.

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Bolelo mi rameno, nemohla jsem vzít ani sklenici s vodou a napít se…,po návštěvě u pana
magistra mně přestalo bolet úplně !! Jsem velmi spokojena i s lidsky přístupem a i vysvětlením, proč rameno bolelo. Diky moc !!!!!

Mgr. David Hofman

Bylo mi potěšením. Díky za feedback :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Návštěvu u pana Hofmana nemůžu hodnotit jinak než kladně. Šest týdnů před návštěvou jsem nemohla běhat kvůli velké bolesti kolene. Nevím jak je to možné, ale pán má asi vážně zázračné ruce. Po jeho jednorázovém vyšetření jsem šla běhat a bolest v koleno byla pryč. Mohu tedy jen doporučit.

Děkuji Vám :-)

O
Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Prosel jsem rukou asi desitkou fyzioterapeutu, pan Hofman za me - jednoznacne spicka. Jak po odborne strance, tak po strance lidske. Sympatak, profik a dobry clovek. Ma nebyvaly prehled a dal se vzdelava. Hodne mi pomohl s rameny, koleny a zady. Navic mi dal o uroven lepsi doporuceni, nez jini fyzioterapeuti, u kterych jsem se doposud lecil. Venoval se mi vzdy celych 60 minut a za velmi priznivou cenu. Za me jasnych 5*

Mgr. David Hofman

To mám radost, moc Vám děkuji! :-)

Umístění: DH fyzio nápravné cvičení

Asi zadny fyzioterapeut mi nepomohl, tak jako pan Hofman. Vzdelanej, profesionalni a hlavne mi ulevil od velke bolesti. Nemam co vytknout. Jsem strasne moc spokojena a urcite velmi doporucuji. S radosti se budu vracet, moc dekuju za vse!

Mockrát Vám děkuji :-)

Umístění: DH fyzio manuální terapie

Oceňuji naprosto profesionální přístup pana magistra. Přemýšlí o souvislostech problému, vše vysvětlí, postupuje citlivě a je zřejmé, že se odstranit problém. Má snahu pomoci a poradí s následnými cviky. Vřele doporučuji.

Mgr. David Hofman

Mnohokrát Vám děkuji za milé hodnocení :-)

Umístění: DH fyzio poúrazová rehabilitace

Konečně jsem po dlouhé době narazil na člověka, který ví co dělá. Panem doktorem mě byl pan Mgr. Hofman doporučen, že nemohu jen tak k někomu docházet na rehabilitaci, aby mě spíše neublížil (mám prasklou ploténku). Trošku jsem se bál, ale to mě přešlo po první návštěvě. Pan Mgr. Hofman prostě umí a ví. Zažil jsem mnoho dobrých a známých fyzioterapeutů, ale to co mě předvedl pan Hofman mě prostě nadchlo. Mohu jen doporučit, ikdyž bych spíš neměl, aby měl čas na mě :-)).

Moc Vám děkuji :-)

Umístění: DH fyzio rehabilitace

Při akutní bolesti zad, jsem skončil na pohotovosti. Po té jsem se dostal k panu Hofmanovi a po pár návštěvách bolest úplně ustoupila. Za mne mohu pana fyzioterapeuta vřele doporučit.

Děkuji mockrát :-)

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Příjemná komunikace a domluva na termínu - maximální vstřícnost. Pana fyzioterapeuta jsem navštívil už několikrát a vždy jsem byl spokojen s cvičením i masáží. Řídím se radami, které mi dal a zlepšení je vidět. U mě velká spokojenost!

Moc Vám děkuji

Umístění: DH fyzio fyzioterapie

Fyzioterapii jsem vyhledala z důvodu přetrvávajících bolestí zad. Pokud bych ji využila dříve, ušetřila bych si spoustu bolesti a nepříjemností.
Oceňuji profesionální přístup a řešení příčiny akutních i dlouhotrvajících problémů.
Rozhodně doporučuji.

Moc Vám děkuji.

• Poškození šlach
  • Bolesti kloubů
  • Poruchy svalového napětí

Ukončené školy

• FTVS UK - Mgr.
  • Jihočeská univerzita v ČB - Bc.

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém n. Jizerou (2017)
  • Nemocnice ČB a.s. (2016-2019)
  • Rehabilitace Semily (2018-2019)
Zobrazit více

Certifikáty