Ultrazvuk břicha

Ultrazvukové vyšetření krku

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

DADO MEDICAL s.r.o,

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz.
Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objed...

• neurologie

Umístění: DADO MEDICAL diagnostické vyšetření

K panu doktorovi jsme jeli s manželem pro ověření diagnózy, kterou nám (jak se ukázalo) náš neurolog stanovil špatně. Pan doktor je velice vstřícný, pečlivý a má lidský přístup. Vřele doporučuji. Díky němu se manžel dostal do centra pro parkinsonovu chorubu a mohl začít s léčbou.

Umístění: DADO MEDICAL diagnostické vyšetření

Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně
na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen
navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl
veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti
nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě
další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista,
vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění.
Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem
považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil
skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal
doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek.
Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila.
Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo
i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje
naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat.
Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor
profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně
dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu
to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit,
protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti
jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže
na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte,
co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc
mi pomáhá a moc si toho vážím.

Umístění: DADO MEDICAL Frekventni migréna s aurou

Přibližně po 3 letech stále se stupňující migrény,kdy jsem navštívil mnoho lékařů a bohužel se neobešel i několikrát v týdnu po návštěvách nemocnic,kapačky silné léky které pomohly max ten den.Navic při záchvatech migrény jsem přestal pociťovat levou část těla.Nakonec jsem se náhodou dostal k panu doktorovi Doležilovi který měl a stále ma vice než vstřícný a hlavně lidský přístup.Dokázal vyslechnout a to nejdůležitější dokázal diagnostikovat a pomoci.Diky panu doktorovi Doležilovi a jeho léčbě začínám konečně žít plnohodnotný život.Migrény mivam sporadicky a dokážu je utlumit na minimum diky lékům a péči kterou mi poskytl.

Umístění: DADO MEDICAL s.r.o, migréna

Ordinaci pana doktora jsem navštívila zhruba před rokem z důvodu chronické migrény. Můj stav už byl natolik těžký, že jsem nevěděla jak dál. Pět dní v týdnu jsem téměř nebyla schopna nic dělat. Předtím jsem navštívila spoustu lékařů, ovšem bez většího úspěchu. Pak se mi naskytla možnost navštívit ordinaci pana doktora Doležila, byla to taková má poslední naděje. Pan doktor je velmi vstřícný a ochotný lékař. Po necelém roce léčby se vracím zpátky do běžného života. Mám radost, že mohu normálně fungovat. Migrény přicházejí už jen zřídka a jsou slabé. Všem, kteří mají podobné problémy a migréna jim ztrpčuje život, vřele doporučuji návštěvu u pana doktora Doležila.

Umístění: DADO MEDICAL

Od 6. let trpím migrénou a lékařů jsem zažila mnoho, už jsem ztratila i naději, že bude líp.. Neříkám, že pan doktor mávl proutkem a bylo po všem, ale velmi mi pomohl, je mi o dost lépe.. Pan doktor je nejlepší, jakého jsem kdy potkala, je milý, hodný, empatický, chápavý, stále s úsměvem, velmi inteligentní a vážně (ale vážně) kapacita, ... můžu jedině doporučit (vždy a všem)..

Umístění: DADO MEDICAL

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

Možná je dobrým lékařem, ale bohužel jsem to na něm za několik let nepoznala. Snad je dobrým teoretikem, ale ke mě se choval arogantně, povýšeně, a neurvale. S bolestí mi nepomohl vůbec. Mám pocit, že se ani nesnažil.

MUDr. David Doležil

Dobrý den, nemůžu příjmout Váš názor. Již mnohokrát jsem se setkal s pomluvami na tomto portále a vy nejste mou pacientkou. Ke klientům se zásadně vždy chovám vstřícně a profesionálně. To, že lékař nemůže všem pacientům pomoci je normální, nejsme všemohoucí, ale vždy se snažíme, jak nám velí naše povinnost. Proto Vás žádám o korekci vašeho příspěvku.

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi, obrovskými znalostmi a velkým srdcem. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí. Panu doktorovi moc děkuji za léčbu a přeji hodně spokojených pacientů. Draksl.

Proč doporučuji MUDr. Doležila: má vše,co od lékaře ocekavám: vlídnost,ochota naslouchat,pomáhat pacientum.. V čekárně trávím vzdy jen par minut,prostředí je velmi pěkné. Bez nadsázky - není prostor pro stížnosti :)

Doktora Doležila znám od října roku 2010, kdy mě potkala v mých čtyřiceti letech cévní mozková příhoda. A díky tomuto lékaři a jeho tehdejšímu kolektivu, který vedl, jsem dnes schopna žít i přes onu příhodu plnohodnotný život. Vždy mě pomohl, svým lidským přístupem mě dokázal podržet, vždy byl vstřícný a slušný a to platí doposud. A pod toto mé vyjádření se může podepsat i můj manžel, který během mé hospitalizace i po ní měl možnost pana doktora poznat. Jeho dokázal dr. Doležil kdykoliv přijmout a pohovořit s ním o mém stavu a léčbě. Pana doktora jako slušného a vzdělaného člověka mohu jen doporučit. Klára Abušinovová

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, pane doktore,
nález: cystické expanze epifysy s kalcifikacemi po obvodu. V pondělí jdu na MR a pak na neurologickou chirurgii na konzultaci. Bojím se. Myslíte,že bych mohla požádat o váš názor až budu mít výsledky??
Děkuji.

Dobrý den, určitě můžete, potřebuji vidět snímky a vás vyšetřit. Pokud máte zájem, můžete se on line na našem webu objednat.

MUDr. David Doležil

Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .