Schodová 2, Brno-sever, Brno

Fyzioterapie • Od 500 Kč +10 Více

Individuální lekce SM systém • Od 500 Kč

Individuální tréninkový program • 600 Kč

Lymfodrenáž • Od 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 600 Kč

600 Kč

Od 1 000 Kč

Od 100 Kč

Od 100 Kč

Od 250 Kč

Od 800 Kč

FyzioBalance

Při své práci upřednostňuji zejména aktivní přístup klienta, bez něhož není možné dlouhodobé odstranění obtíží, ať už jsme si bolest vypěstovali sedav...

Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji.

Ráda bych i touto cestou poděkovala Darině za profesionální a současně i lidský přístup k pacientům. Navštěvovala jsem ji na fyzioterapii s bolestí obou ramen a krční páteře. Hodně mi pomohla, vysvětlila mi podrobně cviky, ramena mám mnohem více pohyblivá a ulevilo se mi. Současně k ní chodím už dlouhou dobu cvičit (pilates). Oceňuji, že jí není zatěžko všechno podrobně vysvětlit, vracet se k pozicím, které nám nejsou jasné. Nebrání se dotazům, na všechno reaguje s pochopením a empatií. . Děkuji za její přístup.

Nezbývá než cvičit. Díky za otevření očí a za Váš přístup! Troufám si říct, že rameno je rozpohybované jako před úrazem a plně ho zatěžuji. Když najdu čas, tak si opakuji cviky, které jsme prováděli na terapii. Ještě jednou díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dostalo se mi velmi kvalitního ošetření akutního stavu a velmi mile jsem byl překvapen nejen profesionalitou, ale i ochotou a domluvou na nestandardním čase ošetření.

Darina je milá a profesionální fyzioterapeutka. Na jejích lekcích je poznat, že jsou důkladně připravené a promyšlené. Tempo uzpůsobuje individuálním potřebám skupiny a dává dostatečný prostor pro obcházení a upravování cvičících do správné pozice.
Dovysvětluje cviky, aby došlo ke komplexnímu pochopení a dává prostor pro dotazy.
Na lekci jsem se cítila velmi příjemně a odcházela s dobrým pocitem na těle. Za sebe můžu jedině doporučit.
(Absolvovala jsem pilates pro začátečníky)

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den je mi 23 let a posledni dobou me trapi bolesti DKK.posledni tyden me boli kazdy den.predtim obcas me zabolelo na urcitem miste.nejvice rano kdyz vstanu z postele a postavim se tak me boli chodidla a narty.behem dne se bolest stehuje a obcas me boli stehna nebo lytko i kolena. Asi 3 dny me boli i ruka od prstu az k lokti. Trpim na potize s krcni a bederni pateri.minuly tyden jsem byla v nemocnici na praxi a jeste na brigade 3 dny v marketu u kasy,ale na zatizeni DKK jsem zvykla s nikdy jsem tyto potize nemela. Myslite ze by to mohlo byt z pretizeni nebo od patere nebo mam radeji zajit na vysetreni? Barva koncetin je normalni
Jen pocituji bolest. Predem dekuji za odpoved

Dobrý den, příčin muže být spoustu, od špatne obuvi, přes potíže s lymfou, přetížení, muže být i od bederní páteře, i když dle popisu bych to na hlavní příčinu neviděla, až po nějaké neurologické potíže. Určitě se objednejte na vyšetření k fyzioterapeutovi případně lékaři. Pěkný den

Mgr. Darina Kocúrková

Dobrý den, trápí mě morbidní obezita (163 cm a cca 125 kg), věk 26 let. I přítel má nadváhu (190 cm a cca 140 kg, věk 44) a chtěli bychom společně začít sportovat. Problém je, že jediné sporty, které mě kdy dlouhodobě bavily, jsou plavání (nepřichází v úvahu, přítel neumí plavat) a běh. Chůze jen tak bez nějakého cíle mě nikdy nebavila a vždy jsem s tím po pár dnech přestala, jízda na kole mě taky nebaví a nevydržím u toho. Zajímalo by mě tedy, zda je vůbec myslitelné, abychom při naší váze chodili běhat. Samozřejmě by se ze začátku jednalo o pomalý běh sotva rychlejší než chůze, nedokážu ale posoudit, jaký vliv by to mělo na klouby a zda by to bylo horší než nesportovat vůbec a nadále se potýkat s obezitou. Děkuji za radu.

Dobrý den, hubnutí vychází z hlavy, pokud se rozhodnete opravdu zhubnout, nehledejte důvody proč ne, ale jak ano. Jak jistě víte, obezita není problém jen pro pohybový aparát, ale je doprovázen radou možných interních problému a možná i fyzické a psychické nepohody. Běh jako takový ideální určitě není, při doskoku se několikrát násobí tiha působící na Vaše klouby. Kazdopadne lepší než nic. Doporučuji začít úpravou stravy.. vysadit pečivo, veškeré slazene nápoje a místo příloh dat zeleninu. Ze sportu by bylo vhodné třeba cviceni pod dohledem zkušeného trenéra nebo fyzioterapeuta pro zpevnění svalu a lepší spalování. Pokud Vás baví voda, zkuste aquaaerobic, je šetrný na klouby, zaposilujete a zvýšíte i tepovku.. místo běhu, je opravdu lepší rychla chůze, věřím, ze s partnerem bude i zábavná???? případně kolobezku, variant a možnosti je dnes opravdu hodně. Začátky jsou vždy těžké a vystoupení z komfortní zóny Vás nemine. Zkuste si udělat pohybový plán na každý den, lépe se udržuje morálka ???? držím palce, ať se podaří! ????

Mgr. Darina Kocúrková