Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství

Doktorka, která je naprosto pohodě. Přístup perfektní, ale jeden komentář si neodpustím. Přijde mi, že její univerzální léčba chřipkových nemocí spočívá v nápadu "nasadíme antibiotika a uvidíme, co to udělá". Nikdy jsem s tím problém neměl, ale přece jen jsme dneska trošku dál a šlo by aspoň použít CRP.

Dobrý den,paní doktorka je jeden milí a hodný člověk,ne jen s lékařskeho,ale i s lidského hlediska.Dcera ji má velice ráda,a mi jako rodiče nadmíru spokojení.Kdyby bylo víc takových pediatrů.
Děkujeme

Dobrý den,
po přečtení všech níže uvedených komentáři, mi to nedalo, a sama se zapojuji. Předem chci říct, že naprosto souhlasím s tím, že paní doktorka je nanejvýš milá,hodná, vstřícná, usměvavá, ráda poradí, ochotná i po telefonu. Chodila jsem k ní sama a chodí k ní (zatím) i mé dvě děti. S čím také ale souhlasím je to, že na můj vkus dává až moc antibiotik. U mého staršího syna během půl roku vystřídala 4 antibiotika, mladšímu (tehdy ještě čtyřměsíčnímu) dávala taky. Co mi ale vadilo nejvíc je právě to, že před podáváním těchto antibiotik (nejsem ale ani žádný bláznivý zastánce homeopatik), nikdy nevzala dítěti stěry ani neudělala jiné testy, kterými by zjistila, na co ta daná antibiotika vlastně podává! Sama upřímně váhám, zda nepřejdeme k jinému pediatrovi. Ale chápu, že všichni máme své klady i zápory, a tak je to i u lékařů. Je to o tom si stanovit priority.

Perfektní lékařka – neznám lepší,svou praci zvládá na 100 (možná i 200 :) ) procent.Je velmi vstřícná, chápavá, což já osobně beru jako velký plus. Pro mě je to doktorka, které si vážím a uznávám, bohužel v dnešní době jedna z mála tak solidních lékařů. P.S. Nevím, proč se můj komentář uložil minule jako komentář k minulému hodnocení. Snad to nevadí...

Velmi pozorná a milá paní doktorka.

Paní doktorka Poulová je nejlepší dětská lékařka, co znám. Jsem moc ráda, že k ní můžu se synem chodit, vždy jedná s láskou a ochotou. Přeju jí hodně zdraví a moc spokojených malých pacientů a maminek. Děkujeme moc!!!

ochotná, obětavá, odborník. Jsme spokojeni.
Ivana

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Výborná, vřele doporučuji.

Přeji dobrý den. Musím reagovat na jednu anonymní ženu pode mnou. Nevím, jestli došlo k jejímu zmatení smyslů či co, ale to, co napsala, je tedy velmi nepěkné. Sama nejsem odborník, ale jak můžete soudit potřebu nasazení antibiotik? Dle Vašeho písemného vyjádření asi nejste příliš vzdělaná (či dokonce odborník), že? Bylo by Vám lépe, když se s Vaším dítětem bez nasazení antibiotik někdy něco stalo? Např. při zápalu plic (na to Vám kapky na vykašlávání nepomohou)? Obviňovat byste pak musela jen sebe. Vím, co říkám; sama jsem se od Vaší nové doktorky (Matušákové) odhlásila hned z několika důvodů. Stačilo mi však jediné setkání s MUDr. Poulovou a bylo mi hned jasné, že to byla ta nejlepší volba. Dalo by se to opisovat mnoha větami, ale nestačilo by mi místo pro vložení příspěvku - proto to shrnu jen krátce - nejlepší (1*). Co si víc matka dítěte může přát?

Už je to mnoho let, co byla paní doktorka Poulová mojí lékařkou a také mých dvou mladších sourozenců až do dospělosti, ale vždycky si vzpomenu na její přístup, jak osobní, tak profesionální. Sama nyní ve zdravotnictví pracuju a vím co to je za nápor vyjít všem vstříc a jak složité je v některých případech dopídit se správné diagnózy. Každý rád soudí práci lékařů aniž má patřičné vzdělání. Paní doktorka je příkladem toho, jak by se měl lékař chovat a k pacientům přistupovat. Sama kamarádkám, které mají dnes děti a zůstali v Uh. Brodě paní doktorku doporučuji a zatím se mi vrátili samé pozitivní ohlasy.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den rád bych se zeptal, už delší dobu se stresuji s rakoviny střev, měsíc zpátky sem byl na kompletním vyšetření a nic mi nebylo prokázáno poté to přestalo a teď se to zas vrátilo, rád bych se jenom zeptal, dva dny zpátky sem byl na RTG zad a celé páteře a doktor tam zapsal že dutina břišní je bez patologické změny můžu to brát tak jako že kdybych měl nějaký větší nádor doktor by ho přes to poznal? jde mi spíš o duševní klid. Prosím nevolat rád bych jenom odpověď

Dobrý den, v čem spočívalo kompletní vyšetření? Vyšetřovalo se okultní krvácení ve stolici, nebo byla provedena i expertní kolonoskopie. Běžný RTG nedokáže odhalit primární nádor ve střevě (samozřejmě existují výjimky, např. neprůchodnost střevní způsobená nádorem, kdy sice nejde nádor vidět, ale lze na něj usuzovat; dále kontrastní vyšetření trávicího traktu atd.).

MUDr. Daria Poulová

• Dobrý den, můj táta je několik dní natekly.. Doslova... Hlava, břicho, nohy.. Nemá vidět kotníky.. Pořád jen leží. Když vstane, tak se hned zadýcha.. Má dušnost.. Pořádně teď ani nejí, nekouří.. A nemá ani sílu jít do vany.. Měli jsme jet dnes do Sokolova ale zase nikam nechce, ani záchranku zavolat nechce.. Je tvrdohlavy.. Ale máme o něj hrozný strach.. Bylo mi řečeno že to může být od srdce, ledvin... Prosím.. Poraďte... Děkuji

Dobrý den, dle popisu se jedná o akutní zhoršení chronického srdečního selhávání, příčina by mohla být i v nedostatečnosti ledvin - močí běžné porce? Tak či onak je to život ohrožující stav, jakékoliv další čekání zvyšuje riziko úmrtí, volejte 155 ihned!

MUDr. Daria Poulová

• dětské lékařství