Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

S paní doktorkou máme velmi špatné zkušenosti, neumí si udělat čas na preventivní prohlídky pro zdravá miminka a zve nás mezi nemocné. Paní doktorka nás pozvala na preventivní prohlídku se synem a zároveň s očkováním. Po příchodu do čekárny jsem zjistila, že se zde nachází i děti, které měly plané neštovice a náš syn byl zdravý a toto očkování měl teprve mít. Paní doktorka ohrožuje zdravé děti a je arogantni, místo vykáni používání i tykání a proto si dobře rozmyslete, zda svěříte své dítě této paní doktorce.

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Je nám líto, že u nás nejste spokojená. Dovolte nám však vyjádřit i naše stanovisko k nastálé situaci.
V rámci ordinačních hodin máme vyhrazenou dobu jen pro předem objednané pacienty, kteří se dostavují na přesně daný čas. Jelikož však máme pacienty i z širšího okolí Uherského Brodu, tak vzhledem k nepředvídatelným překážkám v dopravě volíme u těchto „dále dojíždějících“ a alespoň 18měsíčních dětí časový rozptyl 2 až 3 hodin s tím, že je čistě na dotyčných, kdy se dostaví. Bohužel však s tou nevýhodou, že se mohou setkat nejen se zdravými pacienty. Drtivá většina preventivních prohlídek probíhá však ve zcela odlišnou dobu, než je ordinační doba (nejen) pro nemocné.

Dále bychom Vás rádi informovali, že pacienti s jakýmkoliv exantémovým onemocněním (lidově řečeno onemocněním spojeným s vyrážkou) vstupují do ordinace odlišným vstupem než ostatní pacienti.

Když se vrátíme k páteční události - byli jste v čekárně, kam přišel mladý muž, který zkolaboval v lékárně (mdloba nakažlivá není). Poté jste se synem šla z vlastní iniciativy z čekárny ven směrem ke druhému vchodu do ordinace, kde shodou okolností čekal na kontrolu pacient po prodělaných neštovicích. Po tomto onemocnění si zveme dotyčné na kontrolu spolehlivě až v době, kdy již nejsou infekční, tudíž nepředstavují pro okolí žádné riziko.

Rodičům svých pacientů zásadně vykáme, pokud nás o tykání sami nepožádají.

Situace v pátek byla poněkud napjatá, ale nutno podotknout, že proti pokřikování v ordinaci a obviňování jsme se zkrátka museli ohradit. Můžeme Vás ujistit, že žádný pacient s neštovicemi v nakažlivé fázi ten den naší ordinací neprošel, tudíž nemohl ohrozit vaše dítě ani žádné jiné, které ještě plané neštovice neprodělalo.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne
MUDr. Daria Poulová & MUDr. Miroslav Poul

K této paní doktorce jsem chodila se svými dvěma dětmi,dnes již dospělými. Mám špatné zkušenosti s postupem její léčby. Časté podávání antibiotik, které se přiznám jsem už někdy ani nepodávala a dítě se uzdravilo. Synovi také léčila, jak se později odhalilo alergii antibiotiky!!Také jsem se musela často dožadovat odborného vyšetření.Chtěla bych upozornit rodiče malých dětí, aby se zamyslely nad postupem její léčby a nad tím co jejich dítěti paní doktorka dává do života touto léčbou! To bylo mé vyjádření k léčbě. Jinak si myslím, že je paní doktorka k dětem i maminkám velmi příjemná a milá, ale přesto bych k ní již nechodila!

Děti byli u paní doktorky registrovány několik let a nepřesvědčila mě o svých kvalitách a samotnou mě překvapuje, že jsem se k odchodu neodhodlala už dříve./už k paní k doktorce nechodíme/. K dětem je milá to ano, ale to je vše. Nemoci mých děti řešila nejčastěji antibiotiky, i když to nebylo zapotřebí a to není názor jenom můj.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den rád bych se zeptal, už delší dobu se stresuji s rakoviny střev, měsíc zpátky sem byl na kompletním vyšetření a nic mi nebylo prokázáno poté to přestalo a teď se to zas vrátilo, rád bych se jenom zeptal, dva dny zpátky sem byl na RTG zad a celé páteře a doktor tam zapsal že dutina břišní je bez patologické změny můžu to brát tak jako že kdybych měl nějaký větší nádor doktor by ho přes to poznal? jde mi spíš o duševní klid. Prosím nevolat rád bych jenom odpověď

Dobrý den, v čem spočívalo kompletní vyšetření? Vyšetřovalo se okultní krvácení ve stolici, nebo byla provedena i expertní kolonoskopie. Běžný RTG nedokáže odhalit primární nádor ve střevě (samozřejmě existují výjimky, např. neprůchodnost střevní způsobená nádorem, kdy sice nejde nádor vidět, ale lze na něj usuzovat; dále kontrastní vyšetření trávicího traktu atd.).

MUDr. Daria Poulová

• Dobrý den, můj táta je několik dní natekly.. Doslova... Hlava, břicho, nohy.. Nemá vidět kotníky.. Pořád jen leží. Když vstane, tak se hned zadýcha.. Má dušnost.. Pořádně teď ani nejí, nekouří.. A nemá ani sílu jít do vany.. Měli jsme jet dnes do Sokolova ale zase nikam nechce, ani záchranku zavolat nechce.. Je tvrdohlavy.. Ale máme o něj hrozný strach.. Bylo mi řečeno že to může být od srdce, ledvin... Prosím.. Poraďte... Děkuji

Dobrý den, dle popisu se jedná o akutní zhoršení chronického srdečního selhávání, příčina by mohla být i v nedostatečnosti ledvin - močí běžné porce? Tak či onak je to život ohrožující stav, jakékoliv další čekání zvyšuje riziko úmrtí, volejte 155 ihned!

• dětské lékařství