Dent.

Danylo Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, kterou mi pacient sděluje a vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• U pana doktora oceňuji vždy dobrou atmosféru v ordinaci. Velikou snahu o vysvětlení problému pacientovi a s tím spojený nadstandardní přístup. Nechybí ani vysoká angažovanost a snaha o úplné dořešení konkrétních problémů. Rád se vracím.

• Pan doktor je milí,šikovný,Vždy naladený pozitivne,je usměvavý,sympatický.Je radost k nemu chodit :-)Mohu jen vrele Doporučit!Zákroky jsou profesionálné,přistup k pacientum je úžasný.

• Mr Gorokhov is a very professional stomatologist, works very precise and quick.
    The procedure was painless and well explained .
    I would recommend him to anyone who wishes to have a perfect smile.

• Přestože je pan doktor velmi mladý své práci rozumí, vždy vše srozumitelně vysvětlí a poradí. Je milý,citlivý a vždy dobře naladěný. Během zákroku se ujišťuje jestli nic nebolí a dbá na pohodlí pacienta. Nemůžu říct, že k zubaři chodím ráda, ale v této ordinaci vím, že se není čeho bát. Mohu jen doporučit.

• Pana doktora bych chtela vrele doporučit, naposledy jsem u něj byla na dentální hygiene a extrakci zubu moudrosti. Velice ocenuji vstricnost ke klientum, profesionalni pristup a velice mile zachazeni s pacienty. Dulezity je, ze vzdycky vsechno vysvetli a doporuci jenom to nutne, coz pusobi velice uklidnujici. Proto se do ordinace Dobry Dent, ve ktere pan doktor pracuje se porad rada vracim! Dekuji vam za vase sikovne ruce!

• Pana doktora rozhodně doporučuji! Velmi pečlivé zacházení, zákrok byl naprosto bezbolestný, při vrtání zubu nebylo nutné lokální umrtvení. Oba zuby byly vyplněny fotokompozitní bílou výplní - precizně uděláno (výplně nikde netlačí, nepřekáží a nejsou rozeznatelné od jiných zubů).

Využil jsem i služeb dentální hygieny, která byla též provedena na jedničku. Celkový dojem je velmi dobrý. A to i díky moderně zařízené nové ordinaci.

• Pan doktor je velmi pečlivý, ošetřuje bezbolestně a zajímá se o pacienta.
    Má vynikající přístup k dětem.
    Doporučuji a děkujeme!

• F

Pana doktora jsem navštívil jednou a to na čištění zubního kamene a mohu jen doporučit, výsledek je skvělý. Pan doktor vysvětluje každý krok a v průběhu celého zákroku vám vše vysvětluje. Zákrok byl bezbolestný a rychlý. Mohu jen doporučit, profesionální přístup a práce. Mohu s jistotou říct, že můj strach ze zubařu je změněn v nadšení. Už se těším na další návštěvu.

• M

I visited the doctor for dental hygiene and a filling. Everything was done professionally and carefully. I am really happy with the results. The place was warm and welcoming.
    Very Recommended!

• U pana doktora jsem byla celkove dvakrát, jednou na dentální hygiene a podruhé na extrakci dvou zubů a mohu jen doporučit. Můj strach ze zubaru vystřídal úsměv protože ošetření bylo pokaždé bezbolestné a proběhlo vzdy rychle. Pan doktor je vstřícný a během zákroku se ptá jestli vás nic neboli. V ordinaci je vzdy vesela atmosféra. :-) V budoucnu urcite zaregistruji i svou dcerku. :-) Zítra jdu zase a už beze strachu. :-)

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup
    vždy jej naopak detailně informuji o každém z kroků, které právě probíhají nebo jej ještě
    čekají.
    Mí pacienti se také mohou vždy spolehnout, že jim doporučím několik léčebných
    postupů a společně zvolíme ten optimální, vedoucí nejen k jejich absolutní spokojenosti, ale
    především k dokonalému medicinskému a estetickému výsledku.

2010-2014: Absolvování Doněcké národní lékařské univerzity
    2014-2015: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce (dosažení úplného
    vysokoškolského vzdělání v oboru stomatologie s kvalifikací lékař-stomatolog).
    2015-2016: Praxe na soukromé zubní klinice Smile Dental na pozici zubního lékaře.
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace v rámci ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2016-současnost: Praxe na soukromé zubní klinice Dobrý Dent na pozici zubního lékaře.

Zubní ordinace DOBRÝ DENT:
    •Komplexní nabídka služeb