Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta
774 12.....

Ošetření zubního kazu (od 900 kč)

Keramické korunky (od 5 500 kč)

Fotokompozitní výplň (od 1 200 kč) + 5 Více

Tenké fazety (od 8 000 kč)

Bělení zubů (od 6 500 kč)

Běžný termín (200 Kč)

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, ...

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat.

No zejmena ze mi jde predevsim o zdravi vasi ustni dutiny a dobre odvedenou praci.

Dekuju! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT

Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Doktor je velice milý a ochotný. Vše mi skvěle vysvětlil. Takže určitě doporučuji a těším se na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

Umístění: DOBRÝ DENT Zubní kaz

Pan doktor je mladý, ale velmi šikovný. Je opatrný ve všech smyslech: vždy se zeptá jestli všechno v pořádku, má lehkou ruku. Má velmi příjemné vystupování a myslím si, že jo mají rádi nejen dospělé osoby, ale i děti. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Můj syn měl první zubní kaz a ošetření se velmi bál. Díky milému a vstřícnému přístupu pana doktora strach překonal a byl mile překvapen, že ho ošetření vůbec nebolelo. Po celou dobu úkonu se synem komunikoval a ptal se ho, jestli ho nic nebolí. Pan doktor je skutečný profesionál s lidským přístupem. Vřele ho doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

За първи път посетих зъболекаря Данило Горохов.Преди година го посети моя съпруг , останал с хубаво впечатление и ми го препоръча. Очарована бях от приветливото посрещане. Доктора работи бързо и с лекота,по време на самото лечение ме уверява, че всичко е ще е наред и няма да боли.Останах много доволна и бих го препоръчала като добър зъболекар. Петрова

Umístění: DOBRÝ DENT bolest dasien

Skutočne veľmi šikovný a milý pán zubár, ktorý Vám všetko podrobne vysvetlí, povie čo koľko bude stáť atď. Som veľmi spokojná a určite meniť nebudem.

Umístění: DOBRÝ DENT bolest zubu

perfektní přístup, velice doporučuji. Syn se zubaře bojí, ale v Dobrý den nepláče, úkony opravdu nebolí, zubař s dítětem komunikuje, vše vysvětluje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Velmi příjemné a milé vystupování. Lékař vše dopředu vysvětlí a domluví se s vámi a při ošetření se ptá zda je vše v pořádku a nic vás nebolí. Ošetření zubního kazu velmi pečlivé (například nesrovnatelné s mým předchozím lekářem).

Preventivní prohlídky

od 1 200 kč

Běžný termín

200 Kč

200 Kč

Pana doktora jsem v poslední době navštívila několikrát. Překvapující pro mě byla rozhodně profesionalita v jeho mladém věku a bezbolestné ošetření. Každopádně tento doktor ví co dělá a má svou práci bezesporu rád. Velmi doporučuji všem kdo hledají nové zubaře.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U pana doktora oceňuji vždy dobrou atmosféru v ordinaci. Velikou snahu o vysvětlení problému pacientovi a s tím spojený nadstandardní přístup. Nechybí ani vysoká angažovanost a snaha o úplné dořešení konkrétních problémů. Rád se vracím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je milí,šikovný,Vždy naladený pozitivne,je usměvavý,sympatický.Je radost k nemu chodit :-)Mohu jen vrele Doporučit!Zákroky jsou profesionálné,přistup k pacientum je úžasný.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Mr Gorokhov is a very professional stomatologist, works very precise and quick.
The procedure was painless and well explained .
I would recommend him to anyone who wishes to have a perfect smile.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Přestože je pan doktor velmi mladý své práci rozumí, vždy vše srozumitelně vysvětlí a poradí. Je milý,citlivý a vždy dobře naladěný. Během zákroku se ujišťuje jestli nic nebolí a dbá na pohodlí pacienta. Nemůžu říct, že k zubaři chodím ráda, ale v této ordinaci vím, že se není čeho bát. Mohu jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora bych chtela vrele doporučit, naposledy jsem u něj byla na dentální hygiene a extrakci zubu moudrosti. Velice ocenuji vstricnost ke klientum, profesionalni pristup a velice mile zachazeni s pacienty. Dulezity je, ze vzdycky vsechno vysvetli a doporuci jenom to nutne, coz pusobi velice uklidnujici. Proto se do ordinace Dobry Dent, ve ktere pan doktor pracuje se porad rada vracim! Dekuji vam za vase sikovne ruce!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora rozhodně doporučuji! Velmi pečlivé zacházení, zákrok byl naprosto bezbolestný, při vrtání zubu nebylo nutné lokální umrtvení. Oba zuby byly vyplněny fotokompozitní bílou výplní - precizně uděláno (výplně nikde netlačí, nepřekáží a nejsou rozeznatelné od jiných zubů).

Využil jsem i služeb dentální hygieny, která byla též provedena na jedničku. Celkový dojem je velmi dobrý. A to i díky moderně zařízené nové ordinaci.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pečlivý, ošetřuje bezbolestně a zajímá se o pacienta.
Má vynikající přístup k dětem.
Doporučuji a děkujeme!

F

Pana doktora jsem navštívil jednou a to na čištění zubního kamene a mohu jen doporučit, výsledek je skvělý. Pan doktor vysvětluje každý krok a v průběhu celého zákroku vám vše vysvětluje. Zákrok byl bezbolestný a rychlý. Mohu jen doporučit, profesionální přístup a práce. Mohu s jistotou říct, že můj strach ze zubařu je změněn v nadšení. Už se těším na další návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

I visited the doctor for dental hygiene and a filling. Everything was done professionally and carefully. I am really happy with the results. The place was warm and welcoming.
Very Recommended!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobry den ,

Rada by som sa opytala, ak som novy pacient a potrebujem si spravit novu bielu plombu, kolko am to bude stat? Myslim komplet cele vysetrenie. Chcem si spravit prehlad.

Dakujem

Migasova

Dobrý den
    Cena plomby záleží na její velikost
    Minimální cena bílou plomby je 1200 Kč
    Po prohlídce můžeme udělat plán, podle kterého to budeme postupně spravovat
    Začneme nejakutnějším a pak postupně dame to do hromady

Dent. Danylo Gorokhov

• zubní kaz