Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Fotokompozitní výplň • od 1 200 kč +5 Více

Tenké fazety • od 8 000 kč

Bělení zubů • od 6 500 kč

Běžný termín • 200 Kč

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, ...

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ruština, Ukrajinština

Umístění: DOBRÝ DENT trhání osmiček

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala panu doktorovi, kterého jsem si intuitivně vybrala a svěřila mu trhání svých moudráků, které se mi vlastním přičiněním pokazily (příliš jsem lpěla na duchovnosti a byla plná výčitek ke druhým lidem). Nikdy předtím jsem na trhání zubu nebyla a nebylo to pro mne lehké přijmout. K panu Danylu Gorokhovi jsem ucítila důvěru a také vše dobře dopadlo. Bylo o mne postaráno, rány se dobře zahojily. I přesto, že jsem na svoji pojišťovnu (211) nemohla uplatnit nárok proplacení, šla jsem sem, protože pocit důvěry a bezpečí je pro mne důležitý. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřičky jsou milé a empatické a oba páni doktoři vstřícní a šikovní. Ještě jednou velmi děkuji, přeji vše dobré a Boží požehnání.
S úctou Lucie Kejvalová, Jablonec nad Nisou

Pan doktor Danylo Gorokhov je velmi šikovný a hodný lékař. V jeho ordinaci jsem byla již několikrát. Léčí to co jinde zanedbali. Vždy vše vysvětlí a ochotně zodpoví všechny dotazy. Nyní mě dělal bílou plombu, která je k nerozeznání od normálního zubu.
Pan doktor Gorokhov je i přes svůj velmi mladý věk opravdový profesionál.
Díky za péči pane doktore.

Umístění: DOBRÝ DENT Implantace

Rád bych poděkoval panu doktorovi Danylu Gorokhovu za perfektně odvedenou práci. Dříve jsem navštěvoval pana doktora s různými problemy pravidelné údržby (karies, plomby, korunky). Každá návštěva byla náprosto bezproblemova: vstřícný přistup, vždy detailní vysvětlení a usmev.
V tomto roce však se mně stala nepříjemná věc - po úrazu jsem ztratil přední zub v horní čelisti a hrozilo, že budu chodit s dírou v puse. Pan doktor Danylo Gorokhov si udělal čas na mimořádnou návštěvu a udělal provizorni estetickou korunku. Samozřejmě, nechtěl jsem skončit s protézou a tak podle doporučení pana doktora rozhodnul pro implantace. Protože pro mně to byl první zákrok podobného rázu, jsem se docela bál. A zbytečně! všechno proběhlo bez sebemenšího problemu: doktor Danylo Gorokhov nejdříve provedl kostni plastiku, aby se zachovala estetika úsměvu. A po 4-ch měsíců provedl implantace samotnou kvalitním českým implantatem. Všechno proběhlo bez komplikaci, jen málý otok po zákroku, který zmizel následující den. Korunka nebyla problem pro mne, tuto proceduru již znám. Jsem naprosto spokojen s výsledkem i výkonem pana doktora: rychlé jednání, detailní vysvětlení postupu a hlavně usměrnění strachů: implantace je jen delší procedura, než korunka samotná. Doporučují!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat.

No zejmena ze mi jde predevsim o zdravi vasi ustni dutiny a dobre odvedenou praci.

Dekuju! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT

Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Doktor je velice milý a ochotný. Vše mi skvěle vysvětlil. Takže určitě doporučuji a těším se na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

Umístění: DOBRÝ DENT Zubní kaz

Pan doktor je mladý, ale velmi šikovný. Je opatrný ve všech smyslech: vždy se zeptá jestli všechno v pořádku, má lehkou ruku. Má velmi příjemné vystupování a myslím si, že jo mají rádi nejen dospělé osoby, ale i děti. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Můj syn měl první zubní kaz a ošetření se velmi bál. Díky milému a vstřícnému přístupu pana doktora strach překonal a byl mile překvapen, že ho ošetření vůbec nebolelo. Po celou dobu úkonu se synem komunikoval a ptal se ho, jestli ho nic nebolí. Pan doktor je skutečný profesionál s lidským přístupem. Vřele ho doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

За първи път посетих зъболекаря Данило Горохов.Преди година го посети моя съпруг , останал с хубаво впечатление и ми го препоръча. Очарована бях от приветливото посрещане. Доктора работи бързо и с лекота,по време на самото лечение ме уверява, че всичко е ще е наред и няма да боли.Останах много доволна и бих го препоръчала като добър зъболекар. Петрова

Ošetření zubního kazu

Cena není uvedená

Estetická stomatologie

Cena není uvedená

DOBRÝ DENT

Pečlivý, vstřícný a osobní přístup. Zákrok vysvětlí a klade důraz na komfort pacienta. Zbavil mě strachu ze zubařů. Díky!

Pan doktor je velmi pečlivý, ošetřuje bezbolestně a zajímá se o pacienta, a hlavne kvalitna prace. Jsem naprosto spokojenej. Doporučuji.......

Je to skvělý lékař. Je milý, vstřícný, dokáže odlehčit napjatou atmosféru - jsem trochu bázlivá co se týká zubních ordinací. Bezbolestné ošetření, vše mi vysvětlil. Odcházela jsem s úsměvem. Mohu všem jen doporučit.

Pana doktora jsem v poslední době navštívila několikrát. Překvapující pro mě byla rozhodně profesionalita v jeho mladém věku a bezbolestné ošetření. Každopádně tento doktor ví co dělá a má svou práci bezesporu rád. Velmi doporučuji všem kdo hledají nové zubaře.

U pana doktora oceňuji vždy dobrou atmosféru v ordinaci. Velikou snahu o vysvětlení problému pacientovi a s tím spojený nadstandardní přístup. Nechybí ani vysoká angažovanost a snaha o úplné dořešení konkrétních problémů. Rád se vracím.

Pan doktor je milí,šikovný,Vždy naladený pozitivne,je usměvavý,sympatický.Je radost k nemu chodit :-)Mohu jen vrele Doporučit!Zákroky jsou profesionálné,přistup k pacientum je úžasný.

Mr Gorokhov is a very professional stomatologist, works very precise and quick.
The procedure was painless and well explained .
I would recommend him to anyone who wishes to have a perfect smile.

Přestože je pan doktor velmi mladý své práci rozumí, vždy vše srozumitelně vysvětlí a poradí. Je milý,citlivý a vždy dobře naladěný. Během zákroku se ujišťuje jestli nic nebolí a dbá na pohodlí pacienta. Nemůžu říct, že k zubaři chodím ráda, ale v této ordinaci vím, že se není čeho bát. Mohu jen doporučit.

Pana doktora bych chtela vrele doporučit, naposledy jsem u něj byla na dentální hygiene a extrakci zubu moudrosti. Velice ocenuji vstricnost ke klientum, profesionalni pristup a velice mile zachazeni s pacienty. Dulezity je, ze vzdycky vsechno vysvetli a doporuci jenom to nutne, coz pusobi velice uklidnujici. Proto se do ordinace Dobry Dent, ve ktere pan doktor pracuje se porad rada vracim! Dekuji vam za vase sikovne ruce!

Pana doktora rozhodně doporučuji! Velmi pečlivé zacházení, zákrok byl naprosto bezbolestný, při vrtání zubu nebylo nutné lokální umrtvení. Oba zuby byly vyplněny fotokompozitní bílou výplní - precizně uděláno (výplně nikde netlačí, nepřekáží a nejsou rozeznatelné od jiných zubů).

Využil jsem i služeb dentální hygieny, která byla též provedena na jedničku. Celkový dojem je velmi dobrý. A to i díky moderně zařízené nové ordinaci.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den ,

Rada by som sa opytala, ak som novy pacient a potrebujem si spravit novu bielu plombu, kolko am to bude stat? Myslim komplet cele vysetrenie. Chcem si spravit prehlad.

Dakujem

Migasova

Dobrý den
    Cena plomby záleží na její velikost
    Minimální cena bílou plomby je 1200 Kč
    Po prohlídce můžeme udělat plán, podle kterého to budeme postupně spravovat
    Začneme nejakutnějším a pak postupně dame to do hromady

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov