Dent.

Danylo Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, kterou mi pacient sděluje a vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: DOBRÝ DENT

Vynikajici pro dospele.Velmi pečlivý.Děla svoji práci na 100 procent)
    A ten nejlepši Zubář pro dětí.
    Moje dcera ho nemuže vynachvalit.
    Takže pro mojí rodinu sto procentně NEJLEPŠÍ!

• Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: Odstranění kazu

Stejně jako mnoho lidí jsem se zubařů strašně bál a zuby zanedbal. Naštěstí přítelkyně objevila pana Gorohkova a i přes mou počáteční nedůvěru mě donutila ho navštívit. Můžu potvrdit, že hodnocení na tomto portále naprosto sedí. Péče je na velmi vysoké úrovní, přítup lékaře vynikající a v drtivé většině bezbolestný. Pan Gorohkov mi trhal osmičku i kořen a vše se zvládlo naprosto bez problémů. Hlavně mi vsvětlil i postup, co mám dělat jak po vrtání i po vytvžení zubu. Co se týká cen, tak jsou v normě možná bych je označil i jako příznivé. Všem můžu tohoto zubaře doporučit a ti kdo uvažují o změně zubaře by měli pana zubaře minimálně vzkoušet.

Děkuji za vyřešení mých problémů se zuby. Vděčný pacient, p. Dušánek.

• S

Naprosto bezbolestný zákrok. Pan Doktor vše vysvětlil a velmi profesionálně zounek opravil. Stoprocentně doporučuji. Výborný profesionál s lidským přístupem.

• P
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: extrakce zubu

Pan doktor je velmi člověk na správném místě. Byla jsem u něj na trhání zubu . Všem , kteří mají strach ze zubařů doporučuji návštěvu právě u pana Gorokhova. Vše bezbolestné a odcházíte s úsměvem. Doporučuji.

• Mela jsem velké stesti, ze jsem se k panu doktorovi objednala. Je velmi milý a ma příjemné vystupování, vsechno vysvětlil a udělal svoji prace naprosto skvěle.
    Muzu jen doporučit tohoto zubaře. Kdyz budu mit jakékoliv problem tak jdu jenom za panem doktorem.

• T

Pan doktor je velice profesionální,vždy usměvavý a má smysl pro humor. S pacientem předem konzultuje postup a průběžně i samotný zákrok. Mohu jendoporučit! Dekuji

• V

Pán doktor má velmi profesionální a pečlivý přístup. Ke zdraví přistupuje komplexně a vždy doporučí nejlepší a nejvhodnější řešení. V ordinaci je velmi dobrá a vstřícná atmosféra. Jsem uplě spokojen s prací pana doktora a mohu jen pana doktora doporučit!

• Pana doktora můžu jen doporučit. Za poslední 2 měsíce jsem vystřídala 3 zubaře a to vše kvůli jednomu zubu. Po zákroku, kde mi můj poslední zubař čistil kanálky jsem měla obrovské bolesti, bohužel mě však ošetřil tím, že mi zub pouze zbrousil. Dostala jsem tedy od kamaráda kontakt na pana doktora Gorokhova, který i přesto, že jsem nebyla jeho pacientkou, ochotně přijel v neděli do své ordinace, kde mě ošetřil a přišel na příčinu bolesti. Pane doktore ještě jednou mockrát děkuji, v životě jsem nezažila větší bolest a Vy jste mě jí zbavil :). Už nikdy nechci k jinému zubaři. Velice profesionální přístup a skvěle vybavená ordinace :).

• Pana doktora můžu jen doporučit, přišla jsem k němu také na doporučení. Měla jsem ze zubařů strach a po první návštěvě veškeré obavy zmizely, a to z toho důvodu, že pan doktor mi vše podrobně vysvětlil. Velice vstřícné a profesionální chování a také velice milá sestřička. Zbavil mě strachu ze zubařů. Díky!

• Pán doktor má velmi profesionální přístup. Doporučil optimální způsob léčby, která následně proběhla bezbolestně a kvalitně. V ordinaci je příjemná a vstřícná atmosféra. Doporočuji

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup
    vždy jej naopak detailně informuji o každém z kroků, které právě probíhají nebo jej ještě
    čekají.
    Mí pacienti se také mohou vždy spolehnout, že jim doporučím několik léčebných
    postupů a společně zvolíme ten optimální, vedoucí nejen k jejich absolutní spokojenosti, ale
    především k dokonalému medicinskému a estetickému výsledku.

2010-2014: Absolvování Doněcké národní lékařské univerzity
    2014-2015: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce (dosažení úplného
    vysokoškolského vzdělání v oboru stomatologie s kvalifikací lékař-stomatolog).
    2015-2016: Praxe na soukromé zubní klinice Smile Dental na pozici zubního lékaře.
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace v rámci ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2016-současnost: Praxe na soukromé zubní klinice Dobrý Dent na pozici zubního lékaře.

Zubní ordinace DOBRÝ DENT:
    •Komplexní nabídka služeb