Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta
774 12.....

Ošetření zubního kazu (od 900 kč)

Keramické korunky (od 5 500 kč)

Fotokompozitní výplň (od 1 200 kč) + 5 Více

Tenké fazety (od 8 000 kč)

Bělení zubů (od 6 500 kč)

Běžný termín (200 Kč)

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, ...

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat.

No zejmena ze mi jde predevsim o zdravi vasi ustni dutiny a dobre odvedenou praci.

Dekuju! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT

Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Doktor je velice milý a ochotný. Vše mi skvěle vysvětlil. Takže určitě doporučuji a těším se na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

Umístění: DOBRÝ DENT Zubní kaz

Pan doktor je mladý, ale velmi šikovný. Je opatrný ve všech smyslech: vždy se zeptá jestli všechno v pořádku, má lehkou ruku. Má velmi příjemné vystupování a myslím si, že jo mají rádi nejen dospělé osoby, ale i děti. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Můj syn měl první zubní kaz a ošetření se velmi bál. Díky milému a vstřícnému přístupu pana doktora strach překonal a byl mile překvapen, že ho ošetření vůbec nebolelo. Po celou dobu úkonu se synem komunikoval a ptal se ho, jestli ho nic nebolí. Pan doktor je skutečný profesionál s lidským přístupem. Vřele ho doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

За първи път посетих зъболекаря Данило Горохов.Преди година го посети моя съпруг , останал с хубаво впечатление и ми го препоръча. Очарована бях от приветливото посрещане. Доктора работи бързо и с лекота,по време на самото лечение ме уверява, че всичко е ще е наред и няма да боли.Останах много доволна и бих го препоръчала като добър зъболекар. Петрова

Umístění: DOBRÝ DENT bolest dasien

Skutočne veľmi šikovný a milý pán zubár, ktorý Vám všetko podrobne vysvetlí, povie čo koľko bude stáť atď. Som veľmi spokojná a určite meniť nebudem.

Umístění: DOBRÝ DENT bolest zubu

perfektní přístup, velice doporučuji. Syn se zubaře bojí, ale v Dobrý den nepláče, úkony opravdu nebolí, zubař s dítětem komunikuje, vše vysvětluje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Velmi příjemné a milé vystupování. Lékař vše dopředu vysvětlí a domluví se s vámi a při ošetření se ptá zda je vše v pořádku a nic vás nebolí. Ošetření zubního kazu velmi pečlivé (například nesrovnatelné s mým předchozím lekářem).

Preventivní prohlídky

Běžný termín

200 Kč

200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi příjemný, vše pacientovi vysvětlí a snaží se najít tu nejlepší variantu, aby byl člověk spokojený. Oceňuji i možnost online objednání a moderní ordinaci. Zubařů jsem se docela bála, ale po téhle zkušenosti už tomu tak nebude. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

Vynikajici pro dospele.Velmi pečlivý.Děla svoji práci na 100 procent)
A ten nejlepši Zubář pro dětí.
Moje dcera ho nemuže vynachvalit.
Takže pro mojí rodinu sto procentně NEJLEPŠÍ!

Umístění: DOBRÝ DENT Odstranění kazu

Stejně jako mnoho lidí jsem se zubařů strašně bál a zuby zanedbal. Naštěstí přítelkyně objevila pana Gorohkova a i přes mou počáteční nedůvěru mě donutila ho navštívit. Můžu potvrdit, že hodnocení na tomto portále naprosto sedí. Péče je na velmi vysoké úrovní, přítup lékaře vynikající a v drtivé většině bezbolestný. Pan Gorohkov mi trhal osmičku i kořen a vše se zvládlo naprosto bez problémů. Hlavně mi vsvětlil i postup, co mám dělat jak po vrtání i po vytvžení zubu. Co se týká cen, tak jsou v normě možná bych je označil i jako příznivé. Všem můžu tohoto zubaře doporučit a ti kdo uvažují o změně zubaře by měli pana zubaře minimálně vzkoušet.

Děkuji za vyřešení mých problémů se zuby. Vděčný pacient, p. Dušánek.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprosto bezbolestný zákrok. Pan Doktor vše vysvětlil a velmi profesionálně zounek opravil. Stoprocentně doporučuji. Výborný profesionál s lidským přístupem.

Umístění: DOBRÝ DENT extrakce zubu

Pan doktor je velmi člověk na správném místě. Byla jsem u něj na trhání zubu . Všem , kteří mají strach ze zubařů doporučuji návštěvu právě u pana Gorokhova. Vše bezbolestné a odcházíte s úsměvem. Doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Mela jsem velké stesti, ze jsem se k panu doktorovi objednala. Je velmi milý a ma příjemné vystupování, vsechno vysvětlil a udělal svoji prace naprosto skvěle.
Muzu jen doporučit tohoto zubaře. Kdyz budu mit jakékoliv problem tak jdu jenom za panem doktorem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor je velice profesionální,vždy usměvavý a má smysl pro humor. S pacientem předem konzultuje postup a průběžně i samotný zákrok. Mohu jendoporučit! Dekuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pán doktor má velmi profesionální a pečlivý přístup. Ke zdraví přistupuje komplexně a vždy doporučí nejlepší a nejvhodnější řešení. V ordinaci je velmi dobrá a vstřícná atmosféra. Jsem uplě spokojen s prací pana doktora a mohu jen pana doktora doporučit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora můžu jen doporučit. Za poslední 2 měsíce jsem vystřídala 3 zubaře a to vše kvůli jednomu zubu. Po zákroku, kde mi můj poslední zubař čistil kanálky jsem měla obrovské bolesti, bohužel mě však ošetřil tím, že mi zub pouze zbrousil. Dostala jsem tedy od kamaráda kontakt na pana doktora Gorokhova, který i přesto, že jsem nebyla jeho pacientkou, ochotně přijel v neděli do své ordinace, kde mě ošetřil a přišel na příčinu bolesti. Pane doktore ještě jednou mockrát děkuji, v životě jsem nezažila větší bolest a Vy jste mě jí zbavil :). Už nikdy nechci k jinému zubaři. Velice profesionální přístup a skvěle vybavená ordinace :).

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora můžu jen doporučit, přišla jsem k němu také na doporučení. Měla jsem ze zubařů strach a po první návštěvě veškeré obavy zmizely, a to z toho důvodu, že pan doktor mi vše podrobně vysvětlil. Velice vstřícné a profesionální chování a také velice milá sestřička. Zbavil mě strachu ze zubařů. Díky!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobry den ,

Rada by som sa opytala, ak som novy pacient a potrebujem si spravit novu bielu plombu, kolko am to bude stat? Myslim komplet cele vysetrenie. Chcem si spravit prehlad.

Dakujem

Migasova

Dobrý den
    Cena plomby záleží na její velikost
    Minimální cena bílou plomby je 1200 Kč
    Po prohlídce můžeme udělat plán, podle kterého to budeme postupně spravovat
    Začneme nejakutnějším a pak postupně dame to do hromady

Dent. Danylo Gorokhov

• zubní kaz