Jindřicha Plachty 535/16, Praha 5, Praha

Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Běžný termín • od 200 kč

Estetická stomatologie

Fotokompozitní výplň • od 1 700 kč +4 Více

Vím, že každý z mých pacientů si zaslouží individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací...

• Zubní kaz

Dozvědět se více

Tenké fazety

od 10 000 kč

Umístění: DOBRÝ DENT Jiný

The doctor was so kind and attentive, I'm more than satisfied! Despite his young age, he is a professional. I had to do periodontal root cleaning and Mr. Gorokhov did a great job, I felt that I was in good hands.
Definitely recommend!

Umístění: DOBRÝ DENT Jiný

Na různých stránkách jsem viděla, že doktoři si názory píšou sami, nevěřím, že by si to sami psali, proč by to dělali a za tento názor jsem rozhodně nedostala zaplaceno ???? jak si někteří jedinci myslí. Byla jsem dnes po dlouhé době u zubaře. Ten kdo hledá najde. Povedlo se mi to až na 42 telefonát. Pan doktor je milý, vše vysvětlí a do ničeho netlačí. Dokáže pochopit finanční situaci člověka. A nechá vám čas na rozmyšlenou. Veliká spokojenost. ????P. S. Ta daleká cesta za hezký úsměv stoji za to.

Umístění: DOBRÝ DENT

Pan doktor vse vysvetli, nikdy jsem nemela pocit, ze by nejak pospichal, nikdy me nic nebolelo, proste vzdycky uplna pohodicka a to doslova. Snazil se mi pokazde vyjit vstric s terminem a kdyz byl akutni problem, vzal me hned. Za me fakt profik, tak by to melo vypadat, doporucuji vsem????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT Preventivní prohlídka

Z prostředí, kde jsem poprvé, nemám dobrý pocit, ale pan doktor je lidský, takže jsem se uklidnil. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Danylo Gorokhov je dobry lekar. S preventivni prohlidkou jsem naprosto spokojeny. Doktor vsechno podrobne vysvetlil. Doporucuju.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Velmi příjemné jednání, rychlé a kvalitní ošetření. Naprosté dodržení objednacího času. Můžu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT extrakce zubu

I když jsem měla skoro paničky záchvat před trháním osmiček, za 20 min celý zákrok byl za mnou a opravdu to nebolelo! Pan doktor odvedl úžasnou práci a jsem moc šťastná, že jsem shodou okolností narazila na jeho služby. Děkuju moc :)

Umístění: DOBRÝ DENT prevence zubního kazu

Pan doktor je velmi šikovný a pečlivý. Odstranění zubního kazu proběhlo bezbolestně a rychle. Jsem maximálně spokojená.
S radostí doporučuji!!!

Umístění: DOBRÝ DENT zubní plomba

Mám od pana doktora dělané plomby. Jsem spokojená, protože o nich ani nevím, že je mám. Pan doktor je vždy velice laskavý.

Umístění: DOBRÝ DENT trhání osmiček

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala panu doktorovi, kterého jsem si intuitivně vybrala a svěřila mu trhání svých moudráků, které se mi vlastním přičiněním pokazily (příliš jsem lpěla na duchovnosti a byla plná výčitek ke druhým lidem). Nikdy předtím jsem na trhání zubu nebyla a nebylo to pro mne lehké přijmout. K panu Danylu Gorokhovi jsem ucítila důvěru a také vše dobře dopadlo. Bylo o mne postaráno, rány se dobře zahojily. I přesto, že jsem na svoji pojišťovnu (211) nemohla uplatnit nárok proplacení, šla jsem sem, protože pocit důvěry a bezpečí je pro mne důležitý. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřičky jsou milé a empatické a oba páni doktoři vstřícní a šikovní. Ještě jednou velmi děkuji, přeji vše dobré a Boží požehnání.
S úctou Lucie Kejvalová, Jablonec nad Nisou

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobrý den, je možné aby mi zubní lékař nechal tzv. "cementovou" výplň, tak ji nazval můj zubní lékař dva měsíce v zubě.
    Děkuji za odpověď. Martina

ano